tuga,bol,insomnia....?

Ne ja sam happy mada ima noci da uopste ne spavam....udari me nekakva cudnovitost,i u glavi mi bude hiljadu nekakvih ideja i planova,pa onda mi na um padaju nekakve rime,neciji osmesi,njene usne,njeno telo, i jednostavno od tolikog razmisljanja ne mogu da zaspim i ne spavam te noci uopste,ustanem odem u skolu i vratim se negde oko 16.00h i negde oko 19.00 zaspim i spavam ko top do 05.00h ujutru...
 
Da.Obichno kad me neshto muchi...chesto....
Btw.promashio si podforum...na svashtari se svaka tema sa primesom intelekta tretira kao subverzivni element.

"Im hollow,pain is a dream in my sorrow,
Im hollow,fear is the food thah i swallow...."
 
Keeper:
pffff. tvoj ekoloshki sat. valjda bioloshki, genijalac. :)

inache, pacjenici, crknite..... :)
idite radite neshto, trchite, plivajte, yebite se, pa cjete spavati ko bepsoni.
ma da izgubljen sam,pisem ove poruke 200 na sat ne razmisljam uopste....ali opet moj ``bioloski``sat je takav.....ja dnevno provedem 2 sata u teretani.....i opet ne mogu umoran da legnem pre 04 ujutru....kad god da sam ustao dan pre.....pre 04 nema spavanja
 
Keeper:
zato shto si verovatno toliko navuchen na nocjobdenje da bi te jedino uspavalo skakanje s 10og sprata. ja govorim za ove opshte sluchajeve ne za specijalce. :)
pa da zavrsim ko onaj lik sto hteo da se ubije,skocio sa zgrade i pao na drvo...polomio svaku kost u telu....sad u fazonu ne moze ni pilule da popije,da skrati sebi muke...
 

Back
Top