sramotno-rts emituje film farenhajt 11

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?
 
serb_pagan:
rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?

Ај престани да сереш. Одох да гледам филм, па ћу сутра да те испрозивам. А Мајкл Мур је геније, и ако га нису забранили у Америци, и немају ништа против њега, ко си ти да га прозиваш... :-x

 
serb_pagan:
rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?

a tek sto ce biti prepricavanja filma
pa eto vam sad...
jeste videli...
pa americka vlada sama srusila te zgrade...
a nas narod voli filmove i izmisljene price,
tako da ce bice kompletan cirkus u sledecih par dana
 
veKsla:
pa,paganini,imas li ti daljinac,promeni kanal i caos,a ako nemas daljinac pozovi nekog iz la`campanele da ti zameni tv
ja sam ranije gledao to propagandno murovo smece,i da se emituje na nekoj drugoj televiziji savrseno bi me bolela kita zbog toga...medjutim,ova sramota se emituje na drzavnoj,javnoj televiziji,koju finansiraju gradjani srbije,medju njima i ja...koji je to nacionalni interes da se srbija svrstava u kritizere americke spoljne politike prema avganistanu i talibanima? i to upravo pred konacno resenje o statusu kosova? da li je to najava novog spoljnopolitichkog kursa vrlog nam premijera...nesto kao priprema terena,za spoljnopoliticke aktivnosti srbije koje ce ukljucivati i obavezni antiamerikanizam?
 
ШЕШЕЉ:
Ај престани да сереш. Одох да гледам филм, па ћу сутра да те испрозивам. А Мајкл Мур је геније, и ако га нису забранили у Америци, и немају ништа против њега, ко си ти да га прозиваш... :-x

ajd prestani da izigravas mangupa...mislim,kritika i neslaganje da,uvrede ne...ja nisam to upucivao tebi,zaebi i ti meni...okey? ili da pocnem i ja? prozivke da-uvrede ne? ako moze izmedju mene i tebe tako...ako ne kazi..umem ja i drugacije
 
serb_pagan:
ja sam ranije gledao to propagandno murovo smece,i da se emituje na nekoj drugoj televiziji savrseno bi me bolela kita zbog toga...medjutim,ova sramota se emituje na drzavnoj,javnoj televiziji,koju finansiraju gradjani srbije,medju njima i ja...koji je to nacionalni interes da se srbija svrstava u kritizere americke spoljne politike prema avganistanu i talibanima? i to upravo pred konacno resenje o statusu kosova? da li je to najava novog spoljnopolitichkog kursa vrlog nam premijera...nesto kao priprema terena,za spoljnopoliticke aktivnosti srbije koje ce ukljucivati i obavezni antiamerikanizam?

yebi,ga pa nije srbin autor filma....valjda....i jos si napravio koktel ubacujuci KiM...ma uzmi bre daljinac i ne nerviraj se...
 
veKsla:
[/B]
yebi,ga pa nije srbin autor filma....valjda....i jos si napravio koktel ubacujuci KiM...ma uzmi bre daljinac i ne nerviraj se...
scenario je vec vidjen...priprema terena,priche o umesanosti americhke vlade u masakr svojih gradjana ("vidite kakvi su,pa oni su sebi namestili masakr,da bi se opravdali") i slicna baljezganja sluze za okretanje kostunicinog spoljnopolitickog kursa potpuno nadesno i protiv amerike..
 
serb_pagan:
scenario je vec vidjen...priprema terena,priche o umesanosti americhke vlade u masakr svojih gradjana ("vidite kakvi su,pa oni su sebi namestili masakr,da bi se opravdali") i slicna baljezganja sluze za okretanje kostunicinog spoljnopolitickog kursa potpuno nadesno i protiv amerike..

Pa ti kao ne znaš ko je Koštunica? Pa on bi rođenu ženu poklonio Bin Ladenu za još jedan mandat,a san mu je da pregovori o Kosovu traju barem još 10 godina da bi on za to vreme bio "nezamenjiv"..
 
serb_pagan:
rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?

Imam jednu vjest za tebe i Liberale. Vi ste Srpska verzija Majkla Mura!
 
urospo:
A jel je autor teme sprovodio anketu ili referendum pa zna da vecina gradjana nije za prikazivanje filma i to u konteksu koji je naveo u uvodnom postu.
nigde nisam napisao da je vecina gradjana protiv prikazivanja filma..iskazao sam samo svoje misljenje...ako ti je toliko tesko da ga citas,ti mene lepo na ignore i gotova stvar...inache,ja chitam svachije misljenje na forumu,i smatram da svako od vas ima pravo da kaze sta god zeli i sta je po pravilima krste...
 
Ko je gledao taj film ranije ,mogao je da se uveri,a ko nije sada će,da je Amerika učestvovala u tom incidentu i koliki je krelac njihov predsednik.Taj film treba non-stop prikazivati.Zašto istinu skrivati,a i ti Jomi možeš ovo da izbrišeš,ali istina nikada ne može da se sakrije.
 
serb_pagan:
nigde nisam napisao da je vecina gradjana protiv prikazivanja filma..iskazao sam samo svoje misljenje...ako ti je toliko tesko da ga citas,ti mene lepo na ignore i gotova stvar...inache,ja chitam svachije misljenje na forumu,i smatram da svako od vas ima pravo da kaze sta god zeli i sta je po pravilima krste...

Pa da mi tesko da citam ne bi pustao post.
Pa ne placas samo ti pretplatu, placaju svi gradjani, a siguran sam da je vecina gradjana bila za pustanje filma iz vec navedenih razloga. Jbg, bombardovanje se ne zaboravlja, kao ni corba koju su nam ameri skuvali devedesetih, podrzavanje siptara i sl.
A nisi izneo samo svoje misljenje, pogledaj naziv teme, o tome pricam
 
urospo:
Pa da mi tesko da citam ne bi pustao post.
Pa ne placas samo ti pretplatu, placaju svi gradjani, a siguran sam da je vecina gradjana bila za pustanje filma iz vec navedenih razloga. Jbg, bombardovanje se ne zaboravlja, kao ni corba koju su nam ameri skuvali devedesetih, podrzavanje siptara i sl.
A nisi izneo samo svoje misljenje, pogledaj naziv teme, o tome pricam
jesam..smatram da je sramotno to raditi i da se to radi ne zbog nekakvog informisanja,vec zbog skretanja javnosti udesno i zauzimanja novog kursa prema USA...sad,na vama je da li cete se sloziti sa tim ili ne...
 
sad sam prvi put pogledala film,nije los...pretpostavljam da ima istine ali isto toliko i propagande.
iskreno sve jedno mi je na kojoj televiziji ce da ga puste,a pustali su ga na raznim kanalima,tako da...:roll: i dalje me vise potresa sama pretplata,nego sta se pusta na rts kuju skoro nikad ni ne gledam :D

btw,moje misljenje o busu je jasno definisano,a to je da je veliki ljigavac diskutabilne inteligencije,ali mi se ni misljenje o muru ne razlikuje previse,na osnovu nekih druih stvari koje je radio...svaki mi je ogavan na neki poseban nacin.

a ako se dobro secam,procitala sam jos ranije,da je naknadno utvrdjeno da su za neke scene u filmu snimane sa statistima a ne kao dokumentarac i da su neke stvari proturene...
 
serb_pagan:
rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?

Ja sam taj film gledao jos dok se davao u bioskopima.(mnogo volim bioskop :D )
Ne vidim neku posebnu sramotu u tome sto je RTS prikazao to. Bolje je sigurno do partizanskih filmova koje pustaju u naletima vec godima i niko se tome nije usprotivio. Cak sam privatno dozivo i jedno ismejavanje od srane jednog Hrvata zbog Partizanskih filmova koju se jedno vreme davali na BK i na RTSu.
No,pa taj film je gledala cela Evropa isto kada se davao i kod nas. Pokupio je mnogo nagrade po Evropi,a mi bi smo da budemo Evropa,zar ne?
Ja sam taj film video malo drugacije. Ne toliko kao kritiku Busa i ljudi oko njega,vec kao pokusaj Mura da obelodani koliko je ustvari kapital vodecih islamskih drzava (naftasa pre svega) zastupljen u Americi.
 
Филм је одличан. Мајкл Мур је направио један од бољих политичко-документарних филмова, о политичкој манипулацији, о моћи и утицају мултинационалних компанија, о спрези крупног капитала и политике, о томе да увек сиротиња гине за интересе богатих и моћних, било да су у питању Американци или Ирачани...Филм обилује луцидним, аналитичким запажањима, на моменте хумором и иронијом. Није забадава покупио силне награде и симпатије публике и критике широм света. Све похвале РТС, што је на овај начин обележио пету годишњицу 11. септембра...
 
serb_pagan:
rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?

Pa, ovo je prvi put da sam zadovoljna u sta su otisle MOJE pare od pretplate - pretpostavljam da MOJE pare nisu nista manje vredne od TVOJIH!?! :P

Drugo: ovo ti je vrlo nizak udarac da Majkla Mura nazoves komunistom jer je covek - DEMOKRATA!

Trece: u Srbiji sada imamo demokratiju, zar ne? Zato kao pravi demokrata, kakvim se predstavljas, dopusti da se cuje i glas neistomisljenika, jer, ako ZABRANIS suprotno misljenje - koji je to, onda, drzavni rezim? :P
 

Back
Top