sramotno-rts emituje film farenhajt 11
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: sramotno-rts emituje film farenhajt 11

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sramotno-rts emituje film farenhajt 11

rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: sramotno-rts emituje film farenhajt 11

pa,paganini,imas li ti daljinac,promeni kanal i caos,a ako nemas daljinac pozovi nekog iz la`campanele da ti zameni tv

Zainteresovan član ШЕШЕЉ (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2006.
    Reputaciona moć
    45

Exclamation Re: sramotno-rts emituje film farenhajt 11

Citat Original postavio serb_pagan
    rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?
    Ај престани да сереш. Одох да гледам филм, па ћу сутра да те испрозивам. А Мајкл Мур је геније, и ако га нису забранили у Америци, и немају ништа против њега, ко си ти да га прозиваш... :-x

Primećen član Fagypont (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Prikazivao se taj film i na drugim mestima,ja sam ga prvi put gledao na HRT-u pa ništa... A pre neki dan sam video i članak na msn-u koji kaže da oko 2/3 AMERIKANACA veruje da je američka administracija umešana u 9/11 napade...

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

a tek sto ce biti prepricavanja filma
    pa eto vam sad...
    jeste videli...
    pa americka vlada sama srusila te zgrade...
    a nas narod voli filmove i izmisljene price,
    tako da ce bice kompletan cirkus u sledecih par dana

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio veKsla
    pa,paganini,imas li ti daljinac,promeni kanal i caos,a ako nemas daljinac pozovi nekog iz la`campanele da ti zameni tv
    ja sam ranije gledao to propagandno murovo smece,i da se emituje na nekoj drugoj televiziji savrseno bi me bolela kita zbog toga...medjutim,ova sramota se emituje na drzavnoj,javnoj televiziji,koju finansiraju gradjani srbije,medju njima i ja...koji je to nacionalni interes da se srbija svrstava u kritizere americke spoljne politike prema avganistanu i talibanima? i to upravo pred konacno resenje o statusu kosova? da li je to najava novog spoljnopolitichkog kursa vrlog nam premijera...nesto kao priprema terena,za spoljnopoliticke aktivnosti srbije koje ce ukljucivati i obavezni antiamerikanizam?

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ma Mur je samo maskota...kao privid bunta....ali to je druga stvar....
    Bush je Americhki Sloba...i ko ga yebe,josh samo treba i dupe svojevoljno da lizemo Amerima....istorijski gledano,nekad 3. Rajh -danas USA,as simple as that.
    Poslednji put ažurirao/la Enfroz2891. : 10.09.2006. u 23:28

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ШЕШЕЉ
    Ај престани да сереш. Одох да гледам филм, па ћу сутра да те испрозивам. А Мајкл Мур је геније, и ако га нису забранили у Америци, и немају ништа против њега, ко си ти да га прозиваш... :-x

ajd prestani da izigravas mangupa...mislim,kritika i neslaganje da,uvrede ne...ja nisam to upucivao tebi,zaebi i ti meni...okey? ili da pocnem i ja? prozivke da-uvrede ne? ako moze izmedju mene i tebe tako...ako ne kazi..umem ja i drugacije

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio ШЕШЕЉ
    [COLOR=Navy]Ај престани да сереш. Одох да гледам филм, па ћу сутра да те испрозивам. А Мајкл Мур је геније,
    @seselj
    a kako to da radikali kazu za sorosevog saborca da je ''genije'' :shock:
    ma politika je..........

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

ja sam ranije gledao to propagandno murovo smece,i da se emituje na nekoj drugoj televiziji savrseno bi me bolela kita zbog toga...medjutim,ova sramota se emituje na drzavnoj,javnoj televiziji,koju finansiraju gradjani srbije,medju njima i ja...koji je to nacionalni interes da se srbija svrstava u kritizere americke spoljne politike prema avganistanu i talibanima? i to upravo pred konacno resenje o statusu kosova? da li je to najava novog spoljnopolitichkog kursa vrlog nam premijera...nesto kao priprema terena,za spoljnopoliticke aktivnosti srbije koje ce ukljucivati i obavezni antiamerikanizam?

yebi,ga pa nije srbin autor filma....valjda....i jos si napravio koktel ubacujuci KiM...ma uzmi bre daljinac i ne nerviraj se...

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Pa Mur je lobista i propagandista demokratske stranke doduse propali jer je njegov kandidat Keri izgubio na izborima ali dobro je sto otkriva i tamnu stranu americkog drustva.Film je i u Kanu nagradjen zlatnom palmom pa ne vidim zasto se nebi prikazivao.
    Poslednji put ažurirao/la svetolik trpkovic : 10.09.2006. u 23:41

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio veKsla
    [/B]
    yebi,ga pa nije srbin autor filma....valjda....i jos si napravio koktel ubacujuci KiM...ma uzmi bre daljinac i ne nerviraj se...
    scenario je vec vidjen...priprema terena,priche o umesanosti americhke vlade u masakr svojih gradjana ("vidite kakvi su,pa oni su sebi namestili masakr,da bi se opravdali") i slicna baljezganja sluze za okretanje kostunicinog spoljnopolitickog kursa potpuno nadesno i protiv amerike..

Primećen član Fagypont (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

scenario je vec vidjen...priprema terena,priche o umesanosti americhke vlade u masakr svojih gradjana ("vidite kakvi su,pa oni su sebi namestili masakr,da bi se opravdali") i slicna baljezganja sluze za okretanje kostunicinog spoljnopolitickog kursa potpuno nadesno i protiv amerike..
    Pa ti kao ne znaš ko je Koštunica? Pa on bi rođenu ženu poklonio Bin Ladenu za još jedan mandat,a san mu je da pregovori o Kosovu traju barem još 10 godina da bi on za to vreme bio "nezamenjiv"..

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Imam jednu vjest za tebe i Liberale. Vi ste Srpska verzija Majkla Mura!

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

A jel je autor teme sprovodio anketu ili referendum pa zna da vecina gradjana nije za prikazivanje filma i to u konteksu koji je naveo u uvodnom postu.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio urospo
    A jel je autor teme sprovodio anketu ili referendum pa zna da vecina gradjana nije za prikazivanje filma i to u konteksu koji je naveo u uvodnom postu.
    nigde nisam napisao da je vecina gradjana protiv prikazivanja filma..iskazao sam samo svoje misljenje...ako ti je toliko tesko da ga citas,ti mene lepo na ignore i gotova stvar...inache,ja chitam svachije misljenje na forumu,i smatram da svako od vas ima pravo da kaze sta god zeli i sta je po pravilima krste...

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Mislim da Pagan žali što živimo u demokratiji (da bar...) pa moše da mu po njegovoj televiziji pušta ko kako hoće filmove!
    Ne može! ima da se zna koji su filmovi dozvoljeni u demokratiji!

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Ko je gledao taj film ranije ,mogao je da se uveri,a ko nije sada će,da je Amerika učestvovala u tom incidentu i koliki je krelac njihov predsednik.Taj film treba non-stop prikazivati.Zašto istinu skrivati,a i ti Jomi možeš ovo da izbrišeš,ali istina nikada ne može da se sakrije.

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

nigde nisam napisao da je vecina gradjana protiv prikazivanja filma..iskazao sam samo svoje misljenje...ako ti je toliko tesko da ga citas,ti mene lepo na ignore i gotova stvar...inache,ja chitam svachije misljenje na forumu,i smatram da svako od vas ima pravo da kaze sta god zeli i sta je po pravilima krste...
    Pa da mi tesko da citam ne bi pustao post.
    Pa ne placas samo ti pretplatu, placaju svi gradjani, a siguran sam da je vecina gradjana bila za pustanje filma iz vec navedenih razloga. Jbg, bombardovanje se ne zaboravlja, kao ni corba koju su nam ameri skuvali devedesetih, podrzavanje siptara i sl.
    A nisi izneo samo svoje misljenje, pogledaj naziv teme, o tome pricam

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio urospo
    Pa da mi tesko da citam ne bi pustao post.
    Pa ne placas samo ti pretplatu, placaju svi gradjani, a siguran sam da je vecina gradjana bila za pustanje filma iz vec navedenih razloga. Jbg, bombardovanje se ne zaboravlja, kao ni corba koju su nam ameri skuvali devedesetih, podrzavanje siptara i sl.
    A nisi izneo samo svoje misljenje, pogledaj naziv teme, o tome pricam
    jesam..smatram da je sramotno to raditi i da se to radi ne zbog nekakvog informisanja,vec zbog skretanja javnosti udesno i zauzimanja novog kursa prema USA...sad,na vama je da li cete se sloziti sa tim ili ne...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

sad sam prvi put pogledala film,nije los...pretpostavljam da ima istine ali isto toliko i propagande.
    iskreno sve jedno mi je na kojoj televiziji ce da ga puste,a pustali su ga na raznim kanalima,tako da... i dalje me vise potresa sama pretplata,nego sta se pusta na rts kuju skoro nikad ni ne gledam

btw,moje misljenje o busu je jasno definisano,a to je da je veliki ljigavac diskutabilne inteligencije,ali mi se ni misljenje o muru ne razlikuje previse,na osnovu nekih druih stvari koje je radio...svaki mi je ogavan na neki poseban nacin.

a ako se dobro secam,procitala sam jos ranije,da je naknadno utvrdjeno da su za neke scene u filmu snimane sa statistima a ne kao dokumentarac i da su neke stvari proturene...
    you make me sick because i adore you so

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam taj film gledao jos dok se davao u bioskopima.(mnogo volim bioskop )
    Ne vidim neku posebnu sramotu u tome sto je RTS prikazao to. Bolje je sigurno do partizanskih filmova koje pustaju u naletima vec godima i niko se tome nije usprotivio. Cak sam privatno dozivo i jedno ismejavanje od srane jednog Hrvata zbog Partizanskih filmova koju se jedno vreme davali na BK i na RTSu.
    No,pa taj film je gledala cela Evropa isto kada se davao i kod nas. Pokupio je mnogo nagrade po Evropi,a mi bi smo da budemo Evropa,zar ne?
    Ja sam taj film video malo drugacije. Ne toliko kao kritiku Busa i ljudi oko njega,vec kao pokusaj Mura da obelodani koliko je ustvari kapital vodecih islamskih drzava (naftasa pre svega) zastupljen u Americi.

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Филм је одличан. Мајкл Мур је направио један од бољих политичко-документарних филмова, о политичкој манипулацији, о моћи и утицају мултинационалних компанија, о спрези крупног капитала и политике, о томе да увек сиротиња гине за интересе богатих и моћних, било да су у питању Американци или Ирачани...Филм обилује луцидним, аналитичким запажањима, на моменте хумором и иронијом. Није забадава покупио силне награде и симпатије публике и критике широм света. Све похвале РТС, што је на овај начин обележио пету годишњицу 11. септембра...

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1242

Pa, ovo je prvi put da sam zadovoljna u sta su otisle MOJE pare od pretplate - pretpostavljam da MOJE pare nisu nista manje vredne od TVOJIH!?!

Drugo: ovo ti je vrlo nizak udarac da Majkla Mura nazoves komunistom jer je covek - DEMOKRATA!

Trece: u Srbiji sada imamo demokratiju, zar ne? Zato kao pravi demokrata, kakvim se predstavljas, dopusti da se cuje i glas neistomisljenika, jer, ako ZABRANIS suprotno misljenje - koji je to, onda, drzavni rezim?

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SURbel

Trece: u Srbiji sada imamo demokratiju, zar ne?P
    nemamo..u srbiji je sada rasulo,kvazi-demokratija,demokratija na papiru,nekakva tranzicija...uglavnom anarhija

Slične teme

1. Sramotno:2.200eur kao odšteta prinudno mobilisanom
    Autor Kira Neris u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 29.09.2009., 18:15
  2. FIRST WAVE se ponovo emituje!
    Autor Mrs.Nero u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 19:37
  3. Žuta Srbija protiv Rusije - SRAMOTNO !
    Autor Ved_Ran u forumu Politika
    Odgovora: 113
    Poslednja poruka: 01.06.2008., 21:43
  4. Sramotno -neokomunisti bi opet da uvode cenzuru
    Autor King David u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.09.2006., 12:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku