milova policija uhapsila albanske teroriste

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Podgorica -- Policija juče u Tuzima uhapsila osobe pod sumnjom da su planirale terorističke akcije u noći između nedelje i ponedeljka.

Direktor Uprave policije Veselin Veljović izjavio je za podgoričke Vijesti da je policija juče rano ujutro uhapsila 14 osoba na području Tuzi, jer su bili ugroženi životi pojedinih uglednih građana Tuzi i Malesije: "Posle policijske akcije 'Orlov let', građani su bezbedni", izjavio je Veljović.

Veljović je objasnio da je aktivnost uhapšenih osoba "bila na oku policije već mesecima", ali je policija stupila u akciju "kada je postalo izvesno da bi životi građana mogli da budu ugroženi u nekoj terorističkoj akciji".

Policija je, kako je navedeno, u nekim kućama pronašla manju količinu oružja, a čitav arsenal pronađen je u tri pećine i na još nekoliko skrivenih lokacija. Među uhapšenima su i tri američka državljanina poreklom sa područja Malesije.
 
Jerry Ropero:
Da torrente je u pravu , opet pravoslavci maltretiraju jadne i ugrozene do zuba naoruzane siptarske narko-dilere, ako je suditi po reportazi U-92
ne razumem...pa kako je sad milova policija "pravoslavna"kada su do koliko juche bili "ustashe" i srbomrzci??? :confused: ajd lepo se dogovorite sta su milovci,ovako samo stvarate konfuziju..inace,nebitno je sta b92 izvestava,tema je to da je policija mila djukanovica uhapsila neke shiptare pod sumnjom da su pripremali teroristicke aktivnosti...
 
serb_pagan:
ne razumem...pa kako je sad milova policija "pravoslavna"kada su do koliko juche bili "ustashe" i srbomrzci??? :confused: ajd lepo se dogovorite sta su milovci,ovako samo stvarate konfuziju..inace,nebitno je sta b92 izvestava,tema je to da je policija mila djukanovica uhapsila neke shiptare pod sumnjom da su pripremali teroristicke aktivnosti...
Mir Broma serb pagan!
Ah da,zaboravih da ti voliš da se pozdravljaš samo sa "alah ekvar" i da šalješ slike dzamija po forumskim temama!
Usput nepismeni, milovci traže autokefalnost svoje PC!
Što se šiptara tiče Al kaido, već sam ti kazala da vaše vreme tek dolazi, pogotovo od kada je Buš najavio da će krenuti u svetsku borbu protiv terorizma,kao i da će vas zbrisati sa lica zemlje!
A Buš kada obeća...
 
mali.adadjo:
Što se šiptara tiče Al kaido, već sam ti kazala da vaše vreme tek dolazi, pogotovo od kada je Buš najavio da će krenuti u svetsku borbu protiv terorizma,kao i da će vas zbrisati sa lica zemlje!
A Buš kada obeća...

sta se sad pa ti prsis sa bushem..zar amerikanci nisu zakleti neprijatelji vas srpskih nacionalista iz bosne? opredelite se vec jednom...shalom
 
serb_pagan:
sta se sad pa ti prsis sa bushem..zar amerikanci nisu zakleti neprijatelji vas srpskih nacionalista iz bosne? opredelite se vec jednom...shalom
Nepismeni, Buš je republikanac!
Mi istinoljubivi, smo bili protiv demokrata tj.Klintona, čija je je demokratska administracija nanela mnogo zla Srbiji i njenom narodu!
Keri je bio vaš kandidat na predsedničkim izborima u Americi, naslednik Klintona i demokrata, Soroš je uložio dosta novca u Kerijevu kampanju, ali dzaba!
Usput Buš je došao na vlast jednim delom i zahvaljujući glasovima Srba iz američke države Ohajo!
Čitaš li ti stranu štampu ili samo lupetaš_
A da, ti si nepismen, ne znaš ni šta se ovde i kada događalo, a kamo u svetu!
Pogrešio si takođe, ja nisam nacionalista iz Bosne!
Ja sam Srpkinja, rođena Beograđanka iz centra grada, koja voli sve srpske zemlje i svaku srpsku opciju!
Drugim rečima teletabisu NIJE ME SRAMOTA ŠTO POREKLOM SAM ODAVDE- citiram poznatu beogradsku grupu BEOGRADSKI SINDIKAT!
Prestani da slušaš eda majku, mozda ti se razbistri!
 
serb_pagan:
ne razumem...pa kako je sad milova policija "pravoslavna"kada su do koliko juche bili "ustashe" i srbomrzci??? :confused: ajd lepo se dogovorite sta su milovci,ovako samo stvarate konfuziju..inace,nebitno je sta b92 izvestava,tema je to da je policija mila djukanovica uhapsila neke shiptare pod sumnjom da su pripremali teroristicke aktivnosti...

...И то сасвим случајно пред изборе... Мило је већ одавно проваљен са својим методама, ал' бојим се (по Србе доле) да ће опет добити изборе... Он ће да буде доживотни председник ЦГ...
 
mali.adadjo:
Ja sam Srpkinja, rođena Beograđanka iz centra grada, koja voli sve srpske zemlje i svaku srpsku opciju!
Drugim rečima teletabisu NIJE ME SRAMOTA ŠTO POREKLOM SAM ODAVDE- citiram poznatu beogradsku grupu BEOGRADSKI SINDIKAT!
Prestani da slušaš eda majku, mozda ti se razbistri!
drugim recima,to sto si "beogradzanka" mu dodje kao neko plemstvo,pa sad ja trebam nicice da padnem na kolena ili sta..uglavnom,jednostrana si,zadojena nacionalistickom propagandom o nevinosti srba i krvici samo jednih,po meni se uopste ne razlikujes od hrvatskih ili muslimanskih nacionalista,koji imaju jednako uzak pogled na stvari kao i ti...tako da bi mogla malo da mi se skines,posto ove diskusije nicemu ne vode..
 
serb_pagan:
drugim recima,to sto si "beogradzanka" mu dodje kao neko plemstvo,pa sad ja trebam nicice da padnem na kolena ili sta..uglavnom,jednostrana si,zadojena nacionalistickom propagandom o nevinosti srba i krvici samo jednih,po meni se uopste ne razlikujes od hrvatskih ili muslimanskih nacionalista,koji imaju jednako uzak pogled na stvari kao i ti...tako da bi mogla malo da mi se skines,posto ove diskusije nicemu ne vode..

Ne to ko sam, ti je bio odgovor na ono što si kazao :"vi nacionalisti iz Bosne"! Stalno ponizavaš ljude odande,videla bih tebe na njihovom mestu, seronjo!
Što se ljutiš, zato što sam ti pokazala da nisu samo Srbi iz BiH istinoljubivi!
Glupo je što podmećeš da neko treba da pada u nesvest pred ljudima iz bg-a,
ja to nisam kazala, na prvom mestu sam rekla da sam Srpkinja, nepismeni čitaj kako piše!
Neznalice biću ti za vratom gde god i kada god budeš pričao nove i nove laži o srpskoj naciji!
 
mali.adadjo:
Nepismeni, Buš je republikanac!
Mi istinoljubivi, smo bili protiv demokrata tj.Klintona, čija je je demokratska administracija nanela mnogo zla Srbiji i njenom narodu!
Keri je bio vaš kandidat na predsedničkim izborima u Americi, naslednik Klintona i demokrata, Soroš je uložio dosta novca u Kerijevu kampanju, ali dzaba!
Usput Buš je došao na vlast jednim delom i zahvaljujući glasovima Srba iz američke države Ohajo!
Čitaš li ti stranu štampu ili samo lupetaš_
A da, ti si nepismen, ne znaš ni šta se ovde i kada događalo, a kamo u svetu!
Pogrešio si takođe, ja nisam nacionalista iz Bosne!
Ja sam Srpkinja, rođena Beograđanka iz centra grada, koja voli sve srpske zemlje i svaku srpsku opciju!
Drugim rečima teletabisu NIJE ME SRAMOTA ŠTO POREKLOM SAM ODAVDE- citiram poznatu beogradsku grupu BEOGRADSKI SINDIKAT!
Prestani da slušaš eda majku, mozda ti se razbistri!
E,svasta. :roll:
 
Е баш ми је драго шти је терористе похватала Милава полиција...
Сад ће шипуљари,вероватно,да почну причу како у Црној Гори нема демократије и да власт под притиском Срба из ЦГ врши репресију над `етничким Албанцима`.
Све ће покушати та одузму део територије Црне Горе!
 

Back
Top