MC 60 i GPRS
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: MC 60 i GPRS

@@@
    Guest

Podrazumevano MC 60 i GPRS

Imam MC 60 ,i ne mogu da skinem nijednu igricu preko gprs-a.Melodije sam skidao ali igrice nikako, ni sa Simensovog sajta cak nece.Da li mi neko moze pomoci!? HVALA

Kod
    Guest

Podrazumevano

Ja uspevam ra sidam igrice ali ne mogu da skinem melodije i slike vece od 15 kb,da li neko zna resenje za to!

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

ja imam siemens m55 i kada pokusam da skinem neku igricu ona se prebaci na mob a kad kliknem na save onda dugo cekam i na kraju mi kaze da je konekcija prekinuta i tako u nedogled...posto vidim da ovde svi izlazu svoje probleme reko da pokusam i ja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

U Siemens MC60 i sl. za skidanje "igrica" treba podesiti HTTP profil. Ne znam tacno gde se nalazi, najverovatnije Setup>Conections>HTTP. Pogledacu sutra pa cu da napisem, ali znam sigurno da se upisuju otprilike iste stvari kao u ostalim GPRS podesavanjima.

Pozdrav,
    Tasa!

aska
    Guest

Podrazumevano

NAPISI NAPISI NAPISI MOLIM TE!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Dakle...

Menu>Setup>Connectivity>HTTP profile>Provider>Options>Change sett.>GPRS settings>
    Tu ubacis podatke svog provajdera vezane za GPRS s' tim sto DNS1 i DNS2 ostavis prazne (sve nule). Mozes da mu promenis ime u npr. Telekom (Mobtel). To bi bilo najkrace moguce. Ako imate nekih problema mail ili private slobodno...

Pozdrav,
    Tasa!

@@@
    Guest

Podrazumevano

Hvala Tasa! !

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: MC 60 i GPRS

preko GPRS nemozes da skines igre.samo preko kompa ako imas kabl.jer ovi luzeri iz telekoma su samo nabudzili taj gprs tako da mogu samo pesme i neke slike

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: MC 60 i GPRS

Citat Original postavio ducky
    preko GPRS nemozes da skines igre.samo preko kompa ako imas kabl.jer ovi luzeri iz telekoma su samo nabudzili taj gprs tako da mogu samo pesme i neke slike
    Neko te laze. Kako mislis da se kacis na net preko GPRS, ako ne moze nita da se skine

Pozdrav,
    Tasa!

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano f

nemože nikako da se skida preko gprs-a samo preko kompa.instaliraš softver od nekog novijeg siemensa skineš sa nekog njihovog sajta igricu (to je JAD i JAR format)napraviš novi folder koji ćeš u propertis da označiš kao aktivne i lepo preko tog softvera prebaciš na fon.radi sigurno ja sam uspeo.ako ti nešto nije jasno ti pitaj

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Da bi mogli da skidate igrice na vase aparate (konkretno Siemens), potrebno je da osim GPRS profila bude podesen i JAVA profil. APN, User name i Password su isti kao i za gprs. Taj profil se nalazi u...otprilike ovako...SETUP - CONNECTIVITY - CONNECTION SETTINGS (WAP PARAMETERS ILI DATA SERVICES ILI TAKO NEKAKO), pa ispod stavke MMS, WAP se nalazi stavka JAVA, RMS! Udjete tu i dalje je isto...prvi slobodan profil options - rename, pa options - change settings...changes may affect aplication bla,bla...gprs settings pa pritisnete edit i onda idete APN - internet, User name - mobtel, Passw. - gprs...ako ste telekomovi onda njihova podesavanja. Posle podesavanja JAVA profila mora da radi...ako aparat podrzava JAVU!

pozdrav.

Slične teme

1. GPRS za T 630 i 063
    Autor Ivana_BG u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.07.2004., 17:21

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •