download.com

Pa ne znam... ja kad hocu nesto da downloadujem on samo da blanco... a imam LAN wireless...

imam Mozilla
Kaspersky IS6

i nista vise...

nece da mi radi?????????????????????????????????????????????

A nece da mi radi ... mislim desi mi se da mi blokira i neki port 150 a da ja nisam nikakav nalog dao za to.. a taj port ostane blokiran cak i kad iskljucim Kaspera?????????????
 
verovatno ti problem pravi kaspersky 6 posto koliko se secam u njemu imas integrisan i firewall.
Ukloni firewall i verovatno ces moci da ucitas stranicu.
 
u stvari evo probaoo sam... dowmload .com radi kad ugasim kaspersky... no zasto kaspersky ne da da downloadujem sa download . com kada mu nisam zadao ni jednu naredbu da blokira niti me je ista pitao?????

i drugo pitanje... kaspersky mi dakle blokira port 82 kojim izlazim na LAN wireles i pristupam share-u... a isto m ne zadajem da blokira taj port????

gde se vide ti portovi blokirani u Kasperu... do sada sam nasao samo gde se vide aktivni portovi???
 
Aktivne portove, kao i njihovo uklanjanje sa liste i dodavanje na listu je na Settings > Service > Network Settings > Port settings... Tu imaš opcije Add, Edit i Delete.
 
tab503:
verovatno ti problem pravi kaspersky 6 posto koliko se secam u njemu imas integrisan i firewall.
Ukloni firewall i verovatno ces moci da ucitas stranicu.

Kaspersky pravi problem GLUPLJE objasnjenje nisam davno cuoevo upravo sam otvorio download.com sa sve Kaspersky i ne vidim nista cudno.

Idemo dalje jos glupih izjava
 
Koji si ti moron.
Citaj malo.
capablanca:
u stvari evo probaoo sam... dowmload .com radi kad ugasim kaspersky... no zasto kaspersky ne da da downloadujem sa download . com kada mu nisam zadao ni jednu naredbu da blokira niti me je ista pitao?????

i drugo pitanje... kaspersky mi dakle blokira port 82 kojim izlazim na LAN wireles i pristupam share-u... a isto m ne zadajem da blokira taj port????

gde se vide ti portovi blokirani u Kasperu... do sada sam nasao samo gde se vide aktivni portovi???

Covek je sam priznao da je kaspersky pravio problem

Idemo dalje jos morona na forumu koji ne citaju sve postove ali se prave mnooogo pametni.
 

Back
Top