Puko Forum B-92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Forum B-92 je puko ko zvecka. Posle banovanja svega sto je srpsko i pravoslavno sa tog foruma, ostade im 10-tak sagovornika, koji otvore po jednu temu u 10 dana. Drago mi je da je to antisrpsko cyber leglo puklo nacisto.
 
Jerry Ropero:
Forum B-92 je puko ko zvecka. Posle banovanja svega sto je srpsko i pravoslavno sa tog foruma, ostade im 10-tak sagovornika, koji otvore po jednu temu u 10 dana. Drago mi je da je to ustasko-antisrpsko cyber leglo puklo nacisto.
"Mozes kako hoces, ali ne mozes dokle hoces"
U to ime, da nazdravimo:)
 
Jerry Ropero:
Forum B-92 je puko ko zvecka. Posle banovanja svega sto je srpsko i pravoslavno sa tog foruma, ostade im 10-tak sagovornika, koji otvore po jednu temu u 10 dana. Drago mi je da je to antisrpsko cyber leglo puklo nacisto.
svashta..ovo nije istina,forum b92 je elitni forum na kome ne moze bas svaki ludak postovati i lupetati sta god zeli...
 
serb_pagan:
svashta..ovo nije istina,forum b92 je elitni forum na kome ne moze bas svaki ludak postovati i lupetati sta god zeli...
Шта то значи...?
Ако није дозвољено имати другачије ставове од странке коју протежира б92,онда и није неки елитни.
 
Jerry Ropero:
noname357330.jpg


znao sam da mi je sumnjiv :)
prvo americki orao...sad slusa muziku na cijim se omotima pojavljuju kaubojke sam americkim zastavama...

eee, jerry, jerry :) ajde priznaj da obozavas Amere, a nas ovde lozis
 
Obersturmfuehrer:
Jerry Ropero:
noname357330.jpg


znao sam da mi je sumnjiv :)
prvo americki orao...sad slusa muziku na cijim se omotima pojavljuju kaubojke sam americkim zastavama...

eee, jerry, jerry :) ajde priznaj da obozavas Amere, a nas ovde lozis


Glup si ti to da shvatis. Volim ja americki narod, volim dosta stvari u americkoj kulturi ali ne volim zlocinacku americku politiku prema mojoj zemlji unazad 20 godina.
 
Ако свакој "будали" не дозвољавају да лупета на форуму Б92, произилази да то могу само специјалне..........
Нека мене међу свакодневне, обичне и животне,.............
 
Fagypont:
To samo znači da na forumu B92 vrše pozitivnu selekciju.. 8-)

Pa ne znam kakvu selekciju vrse, ali ja sam posle prvog posta, banovan do 2017 ( to je valjda neka fora,,,)

Ali, s obzirom da tamo vise manje postuju ljudi sa potpuno identicnim misljenjem, i sve se svodi na tapsanje po ramenima, kao ..........mi smo najbolji.........nije mi ni bilo interesantno.

Nema s kim da lomis ruke.........yebes takav , jednosmerni forum...to me ne interesuje..

Nema brate, ono , sto se kaze ....Misija.....A misija je , da naprimer, antacibla, ili eremitu, ili ovog Jerryja, prevedes iz zablude, na pravu stranu.............. :D
 
Na svu srecu i nisam bio clan tog foruma.. Iskreno receno nisam ni citao sta tamo ima a ni posjecivao ni na koji nacin.. Samo da sam procitao ovde sta ima ko tamo da kaze bilo mi je dovoljno da se ne pojavljujem tamo ni po kom osnovu..

Bez uvrede na ikoga, ali ko podrzava Natasu Kandic i njima slicne ja nemam bas mnogo toga da kazem sa istim..

S postovanjem..
 
Pa nije strasna cenzura, kao kod Gebelsa. Ja sam banovan samo zato sto sam napisao da DSS Vozdovac organizuje Rok koncert i inicijativu za ponovno otvaranje bioskopa 16.09. 19,00, a koliko sam primetio tamo se pljuje po Premijeru (pa ma ko to bio) i uveliko pominje LDP, DS i GSS u veoma pozitivnoj konotaciji. Naravno ja bi ih tuzio na mestu nekih ljudi iz vlade, jer ne banuju one koji ih vredjaju, a za uvredu (a oni itekako vredjaju Kostunicu, Jocica, Ilica) pogotovo javno izrecenu, predvidjena je kazna zatvora do 6 meseci. - za sta onda odgovara odgovorno lice foruma.
 
serb_pagan:
svashta..ovo nije istina,forum b92 je elitni forum na kome ne moze bas svaki ludak postovati i lupetati sta god zeli...

Tamo banuju ljude ako kazu da na Kosovu nije izvrsen genocid nad Siptarima ili ako podju diskusiju o Siptarskim zlocinima...To naravno ako te puste da se registrujes. Mene nisu. Zbog ucestvovanja na nekim drugim forumima IP broj mi je bio blokiran prije nego sto sam pokusao da se registrujem. Toliko o pravu na svoje misljenje i pravu na slobodu govora. Milosevic je definicija tolerantnosti u odnosu na b92. Da i ne govorim o tome da se skupljaju djela Petra Lukovica i Teofila Pancica... :lol:
Elitni?? Kako moze biti elitni, kada intelektualni nivo i najboljih tema ne prelazi intelektualni nivo jednog sedmogodisnjeg prvacica?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top