Molim vas...

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Hteo bih da malo pojasnimo šta znači sugestija EU da u Vladi moraju biti alternativni muškarci i alternativne žene.
Da li je vama jasno o čemu se to radi?
Imate li neko saznanje o tome,i ako imate kakvo je vaše mišljenje?
 
Да, чуо сам нешто о томе, реч алтернативно замени са gay...
колико сам чуо и одређен број посланика у скупштини би требало да буде gay...
Боже, у какву би ми Европу!?
Ја немам ништа против те групе људи, али лично мислим да је то болест, и да би требало бити што даље од њих....бар нек се држе даље од мене...
Један болестан тренд у свету, ништа више...
 
Znači o tome se radi.cccc
Ako želimo u Evropu ne treba više da razlikujemo šta je muško a šta žensko,nego sve po redu,da bi bili u trendu.
Koliko ja znam ,kako su me učili svojevremeno,to jeste bolest,pristekla iz Edipovog kompleksa,možda su naučnici sada došli do nekog novog otkrića?! ;-)
 
OrthodoxCelt:
Ја немам ништа против те групе људи, али лично мислим да је то болест, и да би требало бити што даље од њих....бар нек се држе даље од мене...

"ja nemam nista protiv tih ljudi....bolest....biti sto dalje od njih" :D

ako primecujes prvi i drugi deo recenicesu ti krajnje kontradiktorni :?
ako ti je za utehu nije prenosna...nece te niko zaraziti kijanjem,dodirom,pogledom...tako da nema potrebe da budes sto dalje od njih :?

sto se mene tice sve jedno mi je ko ce biti na vlasti dok god obavlja svoj posao kako valja.sta radi u privatnom zivotu,ne zanima me.
 
А па прво би могли очекивати од Динкића то. тај је жељан власти као .... па се надовежите како вам воља
 
svetolik trpkovic:
Koja je ovo budala postavila majko mila:):) u EU u vladama moraju biti ****** i lezbace sacuvaj me boze i sakloni sta sve dokonom i zakzljalom mozgu nece pasti na pamet vecu glupost nisam cuo odavno.
Informacija je tačna,a verovatno su organi tih osoba zakržljali,pa su morali da postanu alternativci.
I bez nekih atributa koji ne pristaju učtivim ljudima,a i pravilnikom je zabranjeno da se vređaju članovi foruma.
U ostalom nemoj svoje kvalitete da prebacuješ na druge,zadrži ih za sebe. ;-)
 
Drbob,

Mislim da bi najbolje bilo da nam kazes odakle ti ta informacija?
Mislim, da bi izbegli sumnju jel' Kurir, Press ili Nacional, jer to je izgleda bitnije od same informacije. ;)
 
Европа је постала тотално декадентна и болесна и предвиђам јој скори крај. Пропашће било изнутра, комплетним урушавањем система вредности или исламском најездом!

Eво текста (и теме) који је поставио еремита, да је по последњим истраживањима, чак и у Америци, хомосексуалност БОЛЕСТ.

___________________________________
Original postavio eremita
Nedelja, June 25, 2006 -

Pentagon: Homoseksualnost je bolest

Vašington -- Interno uputstvo Ministarstva obrane SAD homoseksualnost svrstava u duševne poremećaje, poput šizofrenije.

Dokument je otkrio istraživački tim Centra za seksualne manjine pri kalifornijskom Univerzitetu Santa Barbara, a borci za prava homoseksualaca i liberalni deo javnosti SAD, uključujući nekoliko demokratskih kongresmena, žestoko su regovali.

Jedan od tih kongresmena Marti Mehan iz Masačusetsa pisao je sekretaru obrane Donaldu Ramsfeldu tražeći objašnjenje, a reagovali su i psihijatri. Zvaničan stav Američke psihijatrijske komore, o tome da homoseksualnost nije duševna bolest, iznet još 1973, bitno je doprineo legalizaciji homoseksualizma u SAD.

Ministarstvo obrane još se drži drugačijih stavova, a za to ima široku podršku konzervativnog dela javnosti i oficirskog kadra. Bil Klinton je 1993, na početku predsedničkog mandata, pokušao da homoseksualcima omogući da se zaposle u oružanim snagama SAD, ali je otpor vojnih krugova bio previše snažan, pa je nađen kompromis poznat kao pravilo "Ne pitaj i ne govori". Prema tom pravilu, Vojsci SAD je zabranjeno da traži podatke o seksualnoj orijentaciji svog ljudstva, ali ima pravo da iz službe otpusti sve koji se deklarišu kao homoseksualci.
 
Pa bila je na listi dusevnih poremecaja sve do 1973. Onda su neki jevrejski priholozi skovali termin "homofobija", pa proglasili pederizam sasvim normalnim, a tu kao neki "homofobiju" dusevnim poremecajima.
 
Deratizator:
Pa bila je na listi dusevnih poremecaja sve do 1973. Onda su neki jevrejski priholozi skovali termin "homofobija", pa proglasili pederizam sasvim normalnim, a tu kao neki "homofobiju" dusevnim poremecajima.
a ti znash da su u svetskoj zdravstvenoj bash jevreji imali odluchujuci uticaj?
zbog chega bi bash jevrejima ****** bili interes?..ako mozesh ukratko,a da nije previshe u fazonu novog svetskog poretka,konspiracije i takvih fenomenalnih prichica...
.. pre 1973. se nalazila na listi dusevnih bolesti,al je u antici bila normalna stvar, i sta sad?..to postoji oduvek,zavisi od drustvenih okolnosti i nisu ga jevreji izmislili. hebali te jevreji
...a mala deca ce da vide pedere,pa ce i oni da postanu ****** kad odrastu..pa ce i njihovi drugari da postanu ******....a sve po planu mrskih jevreja da se razori porodica:roll:
p.s. propustio sam i to zasto bi jevrejima bio cilj 'razaranje' porodice..al to ces drugi put...
 
a tema je garant laz ...bilo bi kul kad bi postavljac ostavio link...cisto da ne mislim da voli da izmislja ovakve bolesne stvari...deluje chudno malo kad ti ovakve stvari padaju na pamet
 
Pa ako meni neverujes ti sam proveri. Sve lepo pise u tekstu ;-) APA (americka asocijacija za psihologiju). Ako oces mogu na engleskom da ti dam izvore pa citaj. I nisu nikakvi konspiratorski sajtovi vec priznati psiholozi koji su bili protiv te odluke. Psiholozi su bili jevreji, a odluka stogo politicka.

Nemoj molim te o antickim korenima pederizma. Grci jesu stvarno to praktikovali, ali ne svi i ne oduvek. Ista stvar i sa Rimljanima. Za vreme republike pederizam je bio kaznjiv smrcu. Posle polako su najbogatiji prihvatili pederizam pa i dobar deo stanovnistva i Rim je propado (pederizam nije bio jedini razlog, ali to je jedan od razloga ...).
 
svetska zdravstevna organizacija je razlicito od jevrejski psiholozi. ne mislish da su i neki drugi u szo mislili da homoseksualizam nije bolest?
i ne anticki koreni pederizma,vec njegovo prihvatanje u antici...
a da...zasto bi jevreji voleli pedere i hteli da "uniste porodicu"??(ovo je mozda i surbel rekla,al verujem da i ti to mislish)
 
~Petar~:
svetska zdravstevna organizacija je razlicito od jevrejski psiholozi. ne mislish da su i neki drugi u szo mislili da homoseksualizam nije bolest?
i ne anticki koreni pederizma,vec njegovo prihvatanje u antici...
a da...zasto bi jevreji voleli pedere i hteli da "uniste porodicu"??(ovo je mozda i surbel rekla,al verujem da i ti to mislish)

Pa procitaj ucenja Frankfurtske skole??? To sve lepo pise u tekstu 8-) WHO je promenila odluku tek 1992 . (ako treba pronadji imena onih koji su se za to zalagali ;-) )

Frankfurtska skola
 

Back
Top