Biljana Jeftic

Betty:
beš s tom majicom, fuy ..
:lol: :lol: :lol:
kaži sad, daj recepAt, kako da nam se ne nakrivi odžak ko Biljani? :D
Pa nemam pojma
p025.gif
umem da primecujem ali ne umem da lechim, mislim da je ispravljivanje odzaka kaskanje sa neizbeznim, ja sam vishe ono za preventivu..
 
Ebem ga..i dalje ne razumem..izgleda sam ipak mushko....
Ti se zgrazavash nad najprirodnijm procesom koji je osnova zivota a to je da meso propada....lepa devojka postaje oklembeshena baba,tako je bilo i bice i i treba da bude i nishta to ne moze da promeni.
Shta je tuznije,to shto Bilja vishe nije u formi(po tebi) ko nekad kadti se dizao na nju ili da zena sa 4,5 banki pokushava da zigrava devojchicu?Meni ovo drugo.
Sve propada,i hvala bogu da je tako.
 
Enfroz2891.:
Ebem ga..i dalje ne razumem..izgleda sam ipak mushko....
Ti se zgrazavash nad najprirodnijm procesom koji je osnova zivota a to je da meso propada....lepa devojka postaje oklembeshena baba,tako je bilo i bice i i treba da bude i nishta to ne moze da promeni.
Shta je tuznije,to shto Bilja vishe nije u formi(po tebi) ko nekad kadti se dizao na nju ili da zena sa 4,5 banki pokushava da zigrava devojchicu?Meni ovo drugo.
Sve propada,i hvala bogu da je tako.
Ne,
,
ne pricham o starenju, vec o tome da ju je muzh unishtio. Nachinio po svom nacrtu...
 
a jel ovo trebala u stvari da bude prica o bubi erdeljan pa si izabrao los ilustrativni primer???

sad znam da sustinski ovo sto cu reci nema veze sa temom ali ja sam zenu videla uzivo i sasvim lepo izgleda za svoje godine...
 

Изјадала му се на рамену Бики-Сики лично! :lol:

А најтеже јој пада то што са својих 45 изгледа као кева неког од 23 године..... Тешко је то прихватити....:roll:

Доле бркати мужеви!
 
hehe, dole 'sadam husein' brkovi!
Frozi, opet me ne kapirash, Biljana Jeftic, protiv zene nemam nishta a ni protiv svog imenjaka, zivi i zdravi da su mi, i josh plocha da izbace,
ja ne kazem, ne, bolje je ... ja ne tvrdim da ju je on unishtio, iskoristio sam ih samo hipotetichki primer i ubacio sliku koju sam sluchajno pronashao na netu negde i pomislio 'ponovo se srecemo teta biljo' 8-)
znachi primer je to samo zato shto su nam bliski, kao poznati domaci ljudi, hteo sam i da nasmejem, i zato.
Tema je bila, kako sam je zamislio: 'Zashto te je muzh unishtio, i zashto si samu sebe unishtila' kao i 'zashto si mu to dozvolila' i 'nemoj ovo dozvoliti sebi ili njemu'
Da sam tako napisao na pochetku, umesto okitio humorom i slikom teta bilje, delovao bih previshe ... kako se zove onaj...ona alatka koju ginekolog koristi za pregledavanje polnih organa u zena... e ******* ne mogu se setiti (kuca wikipedia)
delovao bih hladno i kao neka alatka, a to ne volim niti bi bilo efektivno.
Ali ti to necesh razumeti...frozen
 
pa nisam dovoljno obrazovan beti da bih poznavao radnju te knige ili predstave pigmalion, mislim chuo sam ali pojma nemam shta se tu zbiva, niti znam ko je ona buba erdeljan
nivo obrazovanja cheerleadersice
7.gif

moja pitanja su moja i moje priche su moje
 
Bio sam kod druga davno, i neshto radio na njegovoj mashini, on je prichao ja slushao i odgovarao sa vremena na vreme, razgovor je bio o ovome i onome ali i o zenama.
Tada je bila aktuelna ona mala bilja, bilja pushachica kako su je nazvali, i seve je bila josh uvek tema i .mpeg na hardu svakog juznog slovena, plus sam i ja nashao neki sajt na netu taylorbow.com valjda, gde je neki tip okachio video snimke svoje bivshe devojke koju je imao na svaki zamislivi nachin,
ona ga ostavila zbog drugog tipa a on popizdeo i okachio snimke i sada ih prodaje.
Mamu da mu jeb*m.
E vidish, to mog druga nije iznerviralo, njegov komentar i stav oko toga , oko bilje, oko seve je bio 'ko ih j*be, same su trazile, same dobile' a to me narochito pizdi.
I kada smo dobrano zashli u razgovor i ja se iznervirao on meni kaze 'znash shta, ja ne verujem da ti mozes ishta ikada loshe da mislish o zenama, kao da nisi sposoban'
gledaj, sposoban sam itekako, ali to ne radim automatski kao vecina tipova koje znam.
Prva reakcija mi je 'grr, taj *****'
Onaj tip shto je snimao pizdu svoj devojke pa posle prodavao, izmedju ostalog, na sajtu ima i snimak na kome je siluje dok ona spava, mrtva pijana ili nadrogirana, nije se ni budila.
Njemu je to bilo ok, dok je sperma tekla iz nje, a ona balavila jastuk, i posle je on kao neki jebach i zrtva. Radio joj je shta je hteo i gde je hteo, a kada ga je ostavila....
Ali, i ona je kuchka, od onoga shto videh i saznah, mada je to kroz tudje priche, i one snimke... ali je meni opet prvi instinkt da stanem na njenu stranu.
Zato i prvo napadam muza, zato.
A oni brkati su najgori 8-)
 
image006.jpg

Dobro, kapiram, necemo pricati o aci ilicu, neke stvari je najbolje ostaviti za nedeljna zenska okupljanja, kada ce biti hvaljenja i kukanja oko muka koje pretpela od muza/decka/necegavec/bolova u bilo kom delu tela u slucaju da drugarice nesto boli (a obavezno da), kako ne bi ispala jedina zdrava.
To jedan moj drugar zove 'sinhronizacija pichaka', to kukanje oko nepostojecih bolova...
 

Back
Top