cipele za kishu

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
ako imate neku preporuku za jesenje (prolecne) cipele koje ne propushtaju vodu... :)
martinke propushtaju (i zvanicno su za suvo vreme)
i da mogu da se nabave u bgd-u
ajd kad je sva kozmetika bila na tapetu moze i ovo...mozda neko zna nesto
valjda nisam ranije postavljala ovu temu :III
znaci neke sportske cipele
 
kupila sam martinke, ali ne one standardne, nego drugi "komercijalni" model (izgledaju skoro ko decje)...i propustale su :( imala sam ih vec i te nisu propustale... pa su mi rekli da na njima i zvanicno pise d anisu... :I a pitala sam se otkud snizhenje mora da su starije pa pustaju
 
da ti ne bi ivice od pantalona bile bezrazložno natopljene (a to se desi sa svim cipelama, bez razlike, osim ako ne nsoiš kapri panatalone!), najbolje je lepo - čizme, i suknjicu do kolena ;)
znači, moj savet - čizme. Ima ih koliko hoćeš, od dlakavih, do onih na pertlanje, sa malom ili velikom potpeticom, sa šnalom, od kože ili antilopa (gde je UGBB da me podsetijel ovo stvarno koža od antilope :lol: ili nije) ...ima bwe svuda po gradu! :P Cene - od 3.500 do 16.000 din.
 
italia_balcani_i00027d.jpg
 
e takva cu da se pojavim u crkvi ... idem tamo nedeljom kao pevam nemam glas ali malo izmeditiram tako, a poshto dirigent otvara prozor da duva pevacima u ledja nosim neku ruzhnu kapuljacu pa me gledaju ko ludaka : )
 

Back
Top