Jojjjjj, sto je sladakkkkk!

Samantha Jouns:
a jel tebi neko rekao da si sladak il' sta???
jbt nikad nisam razmisljala o OVOME STA ME SAD TI PITAS.....:?
Meni govore da sam sladak oduvek, ali nije to problem, nego me interesuje bas sta je slatko. Video sam malopre jednu devojku i posmislio sam bas je slatka, a onda sam shvatio da i nije lepa (tj, da nije lepa po mom shvatanju lepote) i onda sam se zapitao,da li i vi tako razmisljate o muskarcima...
 
Silent Bob:
Meni govore da sam sladak oduvek, ali nije to problem, nego me interesuje bas sta je slatko. Video sam malopre jednu devojku i posmislio sam bas je slatka, a onda sam shvatio da i nije lepa (tj, da nije lepa po mom shvatanju lepote) i onda sam se zapitao,da li i vi tako razmisljate o muskarcima...

Aha znaci to je,....pa pokusacu nekako da ti objasnim,..evo ja kad vidim nekog tipa koji je sladak onda je on nekako sladak u celini...znas i faca mu je slatka i nos i nekako drzanje i sav mi je "meden" ,....ili kad se nasmeje je sladak..ali to ne znaci da on nije LEP...to cak i nema veze sa tim...
 
...'Slatko' = ljupko, milo - kao vizuelni kvalitet/odrednica kod posmatraca provocira simpatiju, osmeh, neznost, neretko podsvesni roditeljsko-zastitnicki instikt...U tesnoj sprezi sa fizickim karakteristikama koje za primarnu asocijaciju imaju infantilno, malo, veselo, nezasticeno, nevino...Neretko u opoziciji 'lepom' - podjednako razoruzavajuce...;)
 
ugadnubaburastem:
...'Slatko' = ljupko, milo - kao vizuelni kvalitet/odrednica kod posmatraca provocira simpatiju, osmeh, neznost, neretko podsvesni roditeljsko-zastitnicki instikt...U tesnoj sprezi sa fizickim karakteristikama koje za primarnu asocijaciju imaju infantilno, malo, veselo, nezasticeno, nevino...Neretko u opoziciji 'lepom' - podjednako razoruzavajuce...;)

AU...e kako volim kad neko ovako lepo i detaljno objasni...Bravo BABA! :D:D:D:D
 
Ako kazem za nekog ko je mnogo mladji,
onda mislim sladak je ko malo kuce,meda,zeka...
A ako kazem za nekog ko bi po godinama "mogao da prodje",onda treba ozbiljno da se shvati.
E sad imas neke devojke koje za drugove kazu,bas je sladak i to rade cesto-
onda je to opet kao na onoj reklami 'kupi mi medu i zeku,ta na na na na na na....."
 

Back
Top