Mustafa Ceric: Predlazem da svi mi ovde budemo Turci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Предлажем да сви ми овдје будемо - Турци.

Ове ријечи изашле су из уста поглавара Исламске вјерске заједнице БиХ реиса Мустафе Церића. Изговорио ју је 2. септембра у Рогатици, у Републици Српској, приликом отварања обновљене Шуџаудинове џамије.

Објашњавајући значај Рогатице, као највећег регрутног центра "Османске империје", из којег су у "Истанбул ишли најбољи студенти", Церић је окупљеним вјерницима поручио:

- Овако кад вас видим, не могу да препознам који је Бошњак, а који Турчин, јер сви сте исти, као да вас је једна мајка родила. Овдје морамо бити једно, не можемо бити двоје и зато предлажем да сви ми овдје будемо Турци. Нас овдје зову Турцима, ми вичемо да нисмо и све што више вичемо да нисмо, они све више вичу да јесмо. И ми јесмо Турци, по нашем повијесном сјећању, повијесном одређењу, идентитету ислама који су нам Турци донијели. Aли, ми смо и Бошњаци.

(...)
http://www.glassrpske.com/cyrl/?page=&kat=&vijest=4338
 
untouchable:
Предлажем да сви ми овдје будемо - Турци.

Ове ријечи изашле су из уста поглавара Исламске вјерске заједнице БиХ реиса Мустафе Церића. Изговорио ју је 2. септембра у Рогатици, у Републици Српској, приликом отварања обновљене Шуџаудинове џамије.

Објашњавајући значај Рогатице, као највећег регрутног центра "Османске империје", из којег су у "Истанбул ишли најбољи студенти", Церић је окупљеним вјерницима поручио:

- Овако кад вас видим, не могу да препознам који је Бошњак, а који Турчин, јер сви сте исти, као да вас је једна мајка родила. Овдје морамо бити једно, не можемо бити двоје и зато предлажем да сви ми овдје будемо Турци. Нас овдје зову Турцима, ми вичемо да нисмо и све што више вичемо да нисмо, они све више вичу да јесмо. И ми јесмо Турци, по нашем повијесном сјећању, повијесном одређењу, идентитету ислама који су нам Турци донијели. Aли, ми смо и Бошњаци.

(...)
http://www.glassrpske.com/cyrl/?page=&kat=&vijest=4338


No comment! :shock:
 
untouchable:
Предлажем да сви ми овдје будемо - Турци.

Ове ријечи изашле су из уста поглавара Исламске вјерске заједнице БиХ реиса Мустафе Церића. Изговорио ју је 2. септембра у Рогатици, у Републици Српској, приликом отварања обновљене Шуџаудинове џамије.

(...)
http://www.glassrpske.com/cyrl/?page=&kat=&vijest=4338
pa sta..jaka stvar...gotovo ista lupetanja mozemo cuti od ovdashnih popetara...sve je to sjebano u mozak...religija je opijum za narod...
mada...zasto ne bi bili turci...neka budu i eskimi ako hoce,sto to vama smeta?ili vas zulja to sto su napravili dzamiju,pa rekoste malo da popalite kao vasi uzori nekada...
 
serb_pagan:
pa sta..jaka stvar...gotovo ista lupetanja mozemo cuti od ovdashnih popetara...sve je to sjebano u mozak...religija je opijum za narod...
mada...zasto ne bi bili turci...neka budu i eskimi ako hoce,sto to vama smeta?ili vas zulja to sto su napravili dzamiju,pa rekoste malo da popalite kao vasi uzori nekada...
Ovo je ispod svakog nivoa, ovo mora da je pisala Natasa Kandic glavom i bradom :roll:
 
torrente_bg:
To se svaki put kaze kada neku takvu izjavu cujemo od muslija,siptara,hrvata itd,a da je nesto slicno rekao neki Srbin vec bi sada brujalo po B92
pa srpski nacionalisti non stop ponavljaju kako sve shiptare,muslimane,hrvate i ostale treba pobiti,oterati i napraviti etnichki chistu veliku srbiju...to vam stoji i u fashistichkom programu Velike Srbije,zar ne?
 
Pa ja govorim vec godinama da Zeleni u Bosni nemaju blage veze ni ko su ni koje im je pravo ime. Ima tu dosta "istorijskih" verzija. Od toga da su Turci iz Andaluzije, preko Nordijaca a sad i Egipcana pa do Bosnjaka i Bosanaca koji eto iz vedra neba postase autohtoni narod na prostorima Bosne. Naravno mi znamo da su oni Srbi, manjim djelom i Hrvati, koji su prodali vjeru za veceru, al' kako bi oni mogli prihvatiti to? Svi istorijski dokumenti vode do tog zakljucka jer jednostavno Bosanci kao nacija se ne spominju u istoriji. Spominju se kao geografska odrenica, i to u rjetkim slucajevima, al' uvjek pod pretpostavkom da su Srbi. Naravno nekolicina pametnih i obrazovanih kao Kusturica i Selimovic su to shvatili, al' narod, ko narod glup i zanesen polupismenim budalama tipa Cerica, Sidrana, Alije, Kalaja itd. to jednostavno nije u stanju shvatiti.
 
mali.adadjo:
Žulja tebe poturice, to da god postojimo mi Srbi, postojaće svedočanstvo o vama ko ste,
otpad i šljam od svoje pradedovske vere, koju ste prodali za tudju večeru!
Pa si odlučio da ako su Mustafi Ceriću ruke krvave do lakata, tvoje budu do ramena.
Da bi pokazao da si veći turčin od samih turaka!
Otpadu ljudski, seme vam se zatrlo!
koji psiho
a085.gif
 
UofC:
Pa ja govorim vec godinama da Zeleni u Bosni nemaju blage veze ni ko su ni koje im je pravo ime. . Naravno nekolicina pametnih i obrazovanih kao Kusturica i Selimovic su to shvatili, al' narod, ko narod glup i zanesen polupismenim budalama tipa Cerica, Sidrana, Alije, Kalaja itd. to jednostavno nije u stanju shvatiti.
naravno,zato ste tu vi, srBski neonacisti,fashisti i ostali da im pokazete ko su,a u protivnom bice "poklacemo,pobicemo ko sa nama nece"...pa probali ste to devedesetih,izduvali ste ga,sta se jos lozite,pa zar ne vidite da je projekat fashistichke srbije (zasluzeno) propao i da od vasih ludosti i gluposti nikada vise nista biti nece...
 
serb_pagan:
naravno,zato ste tu vi, srBski neonacisti,fashisti i ostali da im pokazete ko su,a u protivnom bice "poklacemo,pobicemo ko sa nama nece"...pa probali ste to devedesetih,izduvali ste ga,sta se jos lozite,pa zar ne vidite da je projekat fashistichke srbije (zasluzeno) propao i da od vasih ludosti i gluposti nikada vise nista biti nece...

Pagane, nemoj da se uzbudjavas! Znam ja da je ekonomska situacija teska pa se nema uvjek para za Bensedine, al' probaj neke druge metode. Kazu da Joga pomaze pa nije ti na odmet da probas. Ima i onaj Vizantijski Krst, al' mislim da bi te to samo jos vise razdrazilo. :lol:
 
torrente_bg:
Eto! Popljuva covek Srbe da su fasisti i sl.
Pa normalno da onda slicno o nama pocnu da misle i stranci kada se pusta da se u Srbiji o Srbiji prica tako.
tebi sam ostao duzan sa prosle teme..ono o mojoj nacionalnosti

nisam hrvat...vec srbin..tachnije srbenda koja zna iskreno da mrzi i srbenda koja moze dosta da trpi al pre ili kasnije odlepi...srbenda koja mrzi nasa srpska g.ovna koja su nas pokrala,koja nam 20 godina prodaju trule priche,koja su nachinila da se ponosna i chasna srpska drzava umesto po sportistima,nauchnicima i dobrom zivotnom standardu u svetu prepoznaje po krvolocima,zlocincima,lopovima,bednicima i ubicama...i nemoj da mi odgovaras sa klosharsko-luzerskim prichama kako nas ceo svet mrzi...
 
UofC:
Ima i onaj Vizantijski Krst, al' mislim da bi te to samo jos vise razdrazilo. :lol:
jel to onaj isti krst koji su "srpski heroji" urezivali preklanoj muslimanskoj deci iz srebrenice na chelo,nakon sto ih prekolju?

uzgred,ovo "Srpski heroji" se odnosi na sve lazne idole ove gomile zaludjenika,ne na prave heroje,muchenike koji su chasno ratovali i polozili svoje zivote na oltar otadzbine...
 
jomini:
Pagane, opomena zbog ''fašista''... A i zbog mnoštva psovki.
okey,ja prestajem sa terminom (inache sasvim prikladnim za ove korisnike "srbofashisti") ako oni prestanu sa koriscenjem glupavih i prezvakanih izraza kao npr.anti-srbi,izdajnici,ustashe i slichno...
na svako pominjanje i uvredu mene i moje ljubavi prema srbiji cu im(bar verbalno) uzvratiti kako zasluzuju...
 
serb_pagan:
naravno,zato ste tu vi, srBski neonacisti,fashisti i ostali da im pokazete ko su,a u protivnom bice "poklacemo,pobicemo ko sa nama nece"...pa probali ste to devedesetih,izduvali ste ga,sta se jos lozite,pa zar ne vidite da je projekat fashistichke srbije (zasluzeno) propao i da od vasih ludosti i gluposti nikada vise nista biti nece...

Hej Al kaida, o kakvim klanjima pišeš, poznato je da su to vaše mudzahedinske metode!
Jedna malteška pudla ima više razloga da se ponosi svojim poreklom, nego vi poturice!
Frustracije u vezi sa tim, su vas i navele da budete toliko okrutni u zločinim koje ste činili!
Ali zeleni, globalna politika se menja!
Svet je krenuo u pravcu borbe protiv najvećeg zla na planeti-terorizma, čiji ste vi glavni akteri!
Slabo si informisan!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top