Mustafa Ceric: Predlazem da svi mi ovde budemo Turci
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 81

Tema: Mustafa Ceric: Predlazem da svi mi ovde budemo Turci

Ističe se untouchable (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mustafa Ceric: Predlazem da svi mi ovde budemo Turci

Предлажем да сви ми овдје будемо - Турци.

Ове ријечи изашле су из уста поглавара Исламске вјерске заједнице БиХ реиса Мустафе Церића. Изговорио ју је 2. септембра у Рогатици, у Републици Српској, приликом отварања обновљене Шуџаудинове џамије.

Објашњавајући значај Рогатице, као највећег регрутног центра "Османске империје", из којег су у "Истанбул ишли најбољи студенти", Церић је окупљеним вјерницима поручио:

- Овако кад вас видим, не могу да препознам који је Бошњак, а који Турчин, јер сви сте исти, као да вас је једна мајка родила. Овдје морамо бити једно, не можемо бити двоје и зато предлажем да сви ми овдје будемо Турци. Нас овдје зову Турцима, ми вичемо да нисмо и све што више вичемо да нисмо, они све више вичу да јесмо. И ми јесмо Турци, по нашем повијесном сјећању, повијесном одређењу, идентитету ислама који су нам Турци донијели. Aли, ми смо и Бошњаци.

(...)
    http://www.glassrpske.com/cyrl/?page=&kat=&vijest=4338

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mustafa Ceric: Predlazem da svi mi ovde budemo Turci

Citat Original postavio untouchable

Ове ријечи изашле су из уста поглавара Исламске вјерске заједнице БиХ реиса Мустафе Церића. Изговорио ју је 2. септембра у Рогатици, у Републици Српској, приликом отварања обновљене Шуџаудинове џамије.

Објашњавајући значај Рогатице, као највећег регрутног центра "Османске империје", из којег су у "Истанбул ишли најбољи студенти", Церић је окупљеним вјерницима поручио:

- Овако кад вас видим, не могу да препознам који је Бошњак, а који Турчин, јер сви сте исти, као да вас је једна мајка родила. Овдје морамо бити једно, не можемо бити двоје и зато предлажем да сви ми овдје будемо Турци. Нас овдје зову Турцима, ми вичемо да нисмо и све што више вичемо да нисмо, они све више вичу да јесмо. И ми јесмо Турци, по нашем повијесном сјећању, повијесном одређењу, идентитету ислама који су нам Турци донијели. Aли, ми смо и Бошњаци.

(...)

No comment! :shock:

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Muslimani u Bosni su prsli, vise ne znaju ni sta pricaju, zulja ih RS, a takvim ponasanjem je samo jacaju.....pogledajte samo onog zelenog Tihica (autenticno bosnjacko prezime)

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio untouchable

(...)
    pa sta..jaka stvar...gotovo ista lupetanja mozemo cuti od ovdashnih popetara...sve je to sjebano u mozak...religija je opijum za narod...
    mada...zasto ne bi bili turci...neka budu i eskimi ako hoce,sto to vama smeta?ili vas zulja to sto su napravili dzamiju,pa rekoste malo da popalite kao vasi uzori nekada...

Domaćin Plava Bilja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio serb_pagan
    pa sta..jaka stvar...gotovo ista lupetanja mozemo cuti od ovdashnih popetara...sve je to sjebano u mozak...religija je opijum za narod...
    mada...zasto ne bi bili turci...neka budu i eskimi ako hoce,sto to vama smeta?ili vas zulja to sto su napravili dzamiju,pa rekoste malo da popalite kao vasi uzori nekada...
    Ovo je ispod svakog nivoa, ovo mora da je pisala Natasa Kandic glavom i bradom

Aktivan član torrente_bg (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

pa sta..jaka stvar....
    To se svaki put kaze kada neku takvu izjavu cujemo od muslija,siptara,hrvata itd,a da je nesto slicno rekao neki Srbin vec bi sada brujalo po B92

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio torrente_bg
    To se svaki put kaze kada neku takvu izjavu cujemo od muslija,siptara,hrvata itd,a da je nesto slicno rekao neki Srbin vec bi sada brujalo po B92
    pa srpski nacionalisti non stop ponavljaju kako sve shiptare,muslimane,hrvate i ostale treba pobiti,oterati i napraviti etnichki chistu veliku srbiju...to vam stoji i u fashistichkom programu Velike Srbije,zar ne?

Obećava Dilejla (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2006.
    Reputaciona moć
    42

Ovim temama nikad kraja. Mi nikada necemo postati normalan narod (ako takav uopste postoji). Kod nas ce uvek netrpeljivost drugih nacija, rasa i religija biti nezaobilazni deo svakodnevnice. Ja sam za ono: "Zivi i pusti druge da zive"!

Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa to nisam nikada cuo.Opet sirenje lazi.
    Pa Hrvati i Siptari to ne pricaju zato sto su sve sto nije njihove nacionalnosti proterali.Ali to je ok

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Pa ja govorim vec godinama da Zeleni u Bosni nemaju blage veze ni ko su ni koje im je pravo ime. Ima tu dosta "istorijskih" verzija. Od toga da su Turci iz Andaluzije, preko Nordijaca a sad i Egipcana pa do Bosnjaka i Bosanaca koji eto iz vedra neba postase autohtoni narod na prostorima Bosne. Naravno mi znamo da su oni Srbi, manjim djelom i Hrvati, koji su prodali vjeru za veceru, al' kako bi oni mogli prihvatiti to? Svi istorijski dokumenti vode do tog zakljucka jer jednostavno Bosanci kao nacija se ne spominju u istoriji. Spominju se kao geografska odrenica, i to u rjetkim slucajevima, al' uvjek pod pretpostavkom da su Srbi. Naravno nekolicina pametnih i obrazovanih kao Kusturica i Selimovic su to shvatili, al' narod, ko narod glup i zanesen polupismenim budalama tipa Cerica, Sidrana, Alije, Kalaja itd. to jednostavno nije u stanju shvatiti.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio mali.adadjo
    Žulja tebe poturice, to da god postojimo mi Srbi, postojaće svedočanstvo o vama ko ste,
    otpad i šljam od svoje pradedovske vere, koju ste prodali za tudju večeru!
    Pa si odlučio da ako su Mustafi Ceriću ruke krvave do lakata, tvoje budu do ramena.
    Da bi pokazao da si veći turčin od samih turaka!
    Otpadu ljudski, seme vam se zatrlo!
    koji psiho

Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sta ce ljudi.Ne znaju ko im je tata.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio UofC
    Pa ja govorim vec godinama da Zeleni u Bosni nemaju blage veze ni ko su ni koje im je pravo ime. . Naravno nekolicina pametnih i obrazovanih kao Kusturica i Selimovic su to shvatili, al' narod, ko narod glup i zanesen polupismenim budalama tipa Cerica, Sidrana, Alije, Kalaja itd. to jednostavno nije u stanju shvatiti.
    naravno,zato ste tu vi, srBski neonacisti,fashisti i ostali da im pokazete ko su,a u protivnom bice "poklacemo,pobicemo ko sa nama nece"...pa probali ste to devedesetih,izduvali ste ga,sta se jos lozite,pa zar ne vidite da je projekat fashistichke srbije (zasluzeno) propao i da od vasih ludosti i gluposti nikada vise nista biti nece...

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pagane, opomena zbog ''fašista''... A i zbog mnoštva psovki.

Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Eto! Popljuva covek Srbe da su fasisti i sl.
    Pa normalno da onda slicno o nama pocnu da misle i stranci kada se pusta da se u Srbiji o Srbiji prica tako.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

naravno,zato ste tu vi, srBski neonacisti,fashisti i ostali da im pokazete ko su,a u protivnom bice "poklacemo,pobicemo ko sa nama nece"...pa probali ste to devedesetih,izduvali ste ga,sta se jos lozite,pa zar ne vidite da je projekat fashistichke srbije (zasluzeno) propao i da od vasih ludosti i gluposti nikada vise nista biti nece...
    Pagane, nemoj da se uzbudjavas! Znam ja da je ekonomska situacija teska pa se nema uvjek para za Bensedine, al' probaj neke druge metode. Kazu da Joga pomaze pa nije ti na odmet da probas. Ima i onaj Vizantijski Krst, al' mislim da bi te to samo jos vise razdrazilo.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio torrente_bg
    Eto! Popljuva covek Srbe da su fasisti i sl.
    Pa normalno da onda slicno o nama pocnu da misle i stranci kada se pusta da se u Srbiji o Srbiji prica tako.
    tebi sam ostao duzan sa prosle teme..ono o mojoj nacionalnosti

nisam hrvat...vec srbin..tachnije srbenda koja zna iskreno da mrzi i srbenda koja moze dosta da trpi al pre ili kasnije odlepi...srbenda koja mrzi nasa srpska g.ovna koja su nas pokrala,koja nam 20 godina prodaju trule priche,koja su nachinila da se ponosna i chasna srpska drzava umesto po sportistima,nauchnicima i dobrom zivotnom standardu u svetu prepoznaje po krvolocima,zlocincima,lopovima,bednicima i ubicama...i nemoj da mi odgovaras sa klosharsko-luzerskim prichama kako nas ceo svet mrzi...

Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Neka pojede neku baklavu i legne da spava.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ima i onaj Vizantijski Krst, al' mislim da bi te to samo jos vise razdrazilo.
    jel to onaj isti krst koji su "srpski heroji" urezivali preklanoj muslimanskoj deci iz srebrenice na chelo,nakon sto ih prekolju?

uzgred,ovo "Srpski heroji" se odnosi na sve lazne idole ove gomile zaludjenika,ne na prave heroje,muchenike koji su chasno ratovali i polozili svoje zivote na oltar otadzbine...
    Poslednji put ažurirao/la serb_pagan : 09.09.2006. u 23:35

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jomini
    Pagane, opomena zbog ''fašista''... A i zbog mnoštva psovki.
    okey,ja prestajem sa terminom (inache sasvim prikladnim za ove korisnike "srbofashisti") ako oni prestanu sa koriscenjem glupavih i prezvakanih izraza kao npr.anti-srbi,izdajnici,ustashe i slichno...
    na svako pominjanje i uvredu mene i moje ljubavi prema srbiji cu im(bar verbalno) uzvratiti kako zasluzuju...

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nema problema, slažem se.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Prosto ne mogu da verujem da jedan verski vođa lupa takve gluposti, pa mislim da je prekršio tucet zakona, pravila i konvencija. Samo ne znam šta je sa tim hteo da uradi??
    Usuđujem se da ga nazovem BUDALOM!

mali.adadjo nije na forumu
    sve im dajem , čelo ću u blato , na tom mestu da mi duša spava .
    Primećen član mali.adadjo (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Hej Al kaida, o kakvim klanjima pišeš, poznato je da su to vaše mudzahedinske metode!
    Jedna malteška pudla ima više razloga da se ponosi svojim poreklom, nego vi poturice!
    Frustracije u vezi sa tim, su vas i navele da budete toliko okrutni u zločinim koje ste činili!
    Ali zeleni, globalna politika se menja!
    Svet je krenuo u pravcu borbe protiv najvećeg zla na planeti-terorizma, čiji ste vi glavni akteri!
    Slabo si informisan!

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

jel to onaj isti krst koji su "srpski heroji" urezivali preklanoj muslimanskoj deci iz srebrenice na chelo,nakon sto ih prekolju?

Da, isti taj! Mislim da tebi treba tretman kod Dr. Radovana Karadzica!

Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Da, isti taj! Mislim da tebi treba tretman kod Dr. Radovana Karadzica!
    ti si brate moj,uvreda za svakog iole normalnog srbina i chasnog borca...zbog takvih kao ti ceo svet misli da su svi srpski borci koljaci i manijakalne ubice...neka vam je alal,pored vas takvih,srbiji drugi neprijatelji ni ne trebaju

Slične teme

1. Mustafa Golubić
    Autor WEISHAUPT u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.05.2008., 08:10
  2. Reisu l ulema Ceric poziva na rat
    Autor Krckic u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 09.06.2006., 00:38
  3. Aziza Mustafa Zadeh
    Autor levrone u forumu Muzika
    Odgovora: 5