hm,problemcina!
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 95

Tema: hm,problemcina!

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation hm,problemcina!

E pa ovako:
    prije neka 2 mjeseca sam pocela da se zabavljam sa jednim deckom i problem je u tome sto on ne zeli da koristi prezervativ prilikom odnosa.Pokusala sam da pricam s njim na tu temu al on odbija, jer "sa svojom djevojkom nikad nije koristio kondom!" I ja sam njemu lijepo rekla da se mene ne tice kakvi su odnosi sa njegovim bivsim djevojkama bili,ali da ja naprosto ne zelim da razmisljam o tome dal je on mozda nekad bio s nekom koja je mozda bila s nekim ko je bio "kritican" i bla bla ...ma znate sta mislim! Citava lancana reakcija iz koje mogu da se stvore neke nezeljene posljedice!I da ne zelim da razmisljam o tome da li je on "prekinuo" odnos na vrijeme , i mu se mozda malo omaklo i bla bla! Al on je toliko tvrdoglav i siguran u sebe (kao "to se njemu nikad ne moze desiti!" , a veliki broj trudnoca se upravo tako i desilo! ). I ja kad mislim da su mi kriricni dani, ili izbjegavam odnose ili popijem tabletice za dan poslije "za svaki slucaj" ,jer sam uzasno istraumirana i samom mogucnoscu da bih mogla da ostanem trudna,jer jos uvijek nisam spremna da budem mamica sa svojih 27 godina ,iako satic kucka,ja mislim da nisam zrela za to, a ne mislim ni da je on i pored svojih 29 godina!
    E posto sam svjesna da te tabletice nisu toliko zdrave, ne svidja mi se ideja im cesto pribjegavam! Jel ima neko neku malo bolju ideju?

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano Re: hm,problemcina!

Ima... raskini s njim i kupi vibrator.
    Realno...

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Mozda da se uzdrzavate od sexa?

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa kupi zenski kondom...ako nece on da ga metne,..metni ga ti sebi,...

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Re: hm,problemcina!

bolju ideju???? :-o

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

jao, jel to ono nesto sto se gurne u vaginu prije odnosa ili sta? pih, ni to mi se bas ne svidja!

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa ja stavrno ne znam kako da ti pomognem...ti bi se ****** a da ti ne udje,..e pa ne moz tako,....
    CEK :shock: Jel ti to imas 27 godina i tebi je PROBLEMCINA sto tvoj dragi nece da stavi kondom??? ?:? U jbt :shock:
    pa onda koristi Pilule za kontracepciju...i cao....

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

pa prosto nek se testira, a imash gomilu kontraceptivnih sredstava, izbegavaj plodne dane i to je to. Btw nije bash tako lako zatrudneti. A te tablete za dan posle su neuporedivo gore od pilula za kontracepciju

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

lupi mu apstinenciju par nedelja, da vidiš kako će promeniti ploču, ima još da te pita bebe koje najviše voliš...

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

A po cemu su gore jel mi to mozes malo objasniti posto do skora i nisam neki "bliski" susret s njima!
    Pa Samantha, znas , ja bas i ne zelim da me,u pocetku jedne veze, glava boli oko takvih nekih stvari i zato ovo i pitam! Uvijek sam u pocetku neke veze inistirala na kondomu i tek nakon izvjesnog vremena kad osjetim da mogu da imam povjerenja onda se opustim sto se tice takvih misli i ne koristim zastitu! Ali u pocetku se jednostavno tako osjecam sigurnija!

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

evo ti tekst pa chitaj:

O kakvim se pilulama zapravo radi? U pitanju je hormonski preparat koji će eventualno oplođenu jajnu ćeliju sprečiti da se implantira (neke striktnije grupe ljudi ovu pilulu smatraju vrstom abortusa). Dve pilule se uzimaju najkasnije 72 sata nakon polnog odnosa (posle toga, jednostavno neće imati željeni efekat, a i dalje će imati neželjena dejstva), a 12 sati kasnije uzima se druga doza, takođe dve tablete.

Kao što možete i da pretpostavite, to je pravi hormonski udar na organizam, pa su neželjene posledice brojne: mučnina, povraćanje, glavobolja, vrtoglavica, osetljivost dojki i, vrlo, vrlo često, poremećaj menstrualnog ciklusa. Zbog toga je ovaj metod sprečavanja trudnoće krajnje nepreporučljiv za čestu upotrebu - najviše jednom godišnje (po mogućnosti, razume se, nikad).

Dakle, dobro ste čuli: "pilula za dan posle" zaista postoji, ali nije baš dobra ideja koristiti je, osim u "slučaju krajnje nužde". Posledice su zaista neprijatne i prilično će vam pokvariti uživanje u seksualnom činu. Kao i obično, mnogo je efikasnije i prijatnije razmišljati na vreme i zaštititi se na pravi način.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ja sam probao pilule za kontracepciju, i mogu da ti kazem da deluju: Jos nisam zatrudneo!

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

ma ko ga yebe!
    ajde molim te, sad ti treba da se povinujes njegovim zeljama i traziš neka rešenja koja njemu odgovaraju a da pri tome ugrožavaš svoje zdravlje i svoj mir...a da njega sa druge strane zabole za navedeno...
    jel to toliki problem, staviti kondom?
    zbog čega neće da ga koristi?
    ja sad ne želim da dajem sebi za pravo da drugim ljudima pričam šta da rade u svom žiovtu, ali ja bih ga šutnula bez mnogo razmišljanja...

p.s. kolko ja znam ženski kondomi su skuplje rešenje koje se baš i ne prodaje kod nas u apotekama...nisam baš 100% sigurna, ali tako sam nešto načula...

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio S_K_V_O
    ma ko ga yebe!
    ......
    ......
    ......
    ......
    Ja mislim da je savim jasno iz njenih postova da ga ona...

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: hm,problemcina!

Citat Original postavio Silent Bob
    Ja sam probao pilule za kontracepciju, i mogu da ti kazem da deluju: Jos nisam zatrudneo!
    Easy on cofeiine ....body?!?....(kao pas)....xaxaxa

Veoma poznat Pussycat (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    480

Batali te za jutro posle da ne bi napravila sama sebi havariju pa da ti kasni zato sto su ti prsli hormoni a ti mislis da si trudna itd... Poznata mi je ova prica bar od 2 drugarice... Mislim da u 21. veku bar kontracepcije ne manjka, informisi se pa odaberi....

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma sta vam je!!!postoje pilule za kontracepciju sta je tolka frka,..kakav positron i ostale tablete....jbt ako nece da stavi KONDOM ONDA NEKA GA SUTNE I CAO,..barem Kurcheva ima koliko hoce

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Samanta,Samanta...devil!!!.....kkkako mi sse owo svidejo...x.axxaxax

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma daj bwe tu se svi natezemo da joj kazemo sta da koristi i bla bla bal...jbt ima 27 godina ako nije cula za Kontracepciju onda ja stvarno ne znam sta da joj preporucim,..ah da i da napomene DA NI JEDNA ZASTITA NIJE 100% sigurna,....

Veoma poznat Pussycat (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    480

Citat Original postavio Samantha Jouns
    ma sta vam je!!!postoje pilule za kontracepciju sta je tolka frka,..kakav positron i ostale tablete....jbt ako nece da stavi KONDOM ONDA NEKA GA SUTNE I CAO,..barem Kurcheva ima koliko hoce
    znaci Samanta Dzouns 100%, licno i personalno, kucka iz Njujorka! A ja se pravim Sarlot!

Primećen član Irena:))) (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Ma nije isto koristiti pilule i kondom... Pilule sprecavaju trudnocu, a ne sprecavaju bolestine kao sto su Hiv, trihomonas vaginalis, sifilis, itd... Zato koristi kondom!

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio -ZOE-
    E pa ovako:
    prije neka 2 mjeseca sam pocela da se zabavljam sa jednim deckom i problem je u tome sto on ne zeli da koristi prezervativ prilikom odnosa.Pokusala sam da pricam s njim na tu temu al on odbija, jer "sa svojom djevojkom nikad nije koristio kondom!" I ja sam njemu lijepo rekla da se mene ne tice kakvi su odnosi sa njegovim bivsim djevojkama bili,ali da ja naprosto ne zelim da razmisljam o tome dal je on mozda nekad bio s nekom koja je mozda bila s nekim ko je bio "kritican" i bla bla ...ma znate sta mislim! Citava lancana reakcija iz koje mogu da se stvore neke nezeljene posljedice!I da ne zelim da razmisljam o tome da li je on "prekinuo" odnos na vrijeme , i mu se mozda malo omaklo i bla bla! Al on je toliko tvrdoglav i siguran u sebe (kao "to se njemu nikad ne moze desiti!" , a veliki broj trudnoca se upravo tako i desilo! ). I ja kad mislim da su mi kriricni dani, ili izbjegavam odnose ili popijem tabletice za dan poslije "za svaki slucaj" ,jer sam uzasno istraumirana i samom mogucnoscu da bih mogla da ostanem trudna,jer jos uvijek nisam spremna da budem mamica sa svojih 27 godina ,iako satic kucka,ja mislim da nisam zrela za to, a ne mislim ni da je on i pored svojih 29 godina!
    E posto sam svjesna da te tabletice nisu toliko zdrave, ne svidja mi se ideja im cesto pribjegavam! Jel ima neko neku malo bolju ideju?
    NEMOJ ovo vise da radis, kao sto sam rekao u jednoj temi od ovih tableta se umanjuje plodnost koja se kasnije tesko vraca

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio Irena:)))
    Ma nije isto koristiti pilule i kondom... Pilule sprecavaju trudnocu, a ne sprecavaju bolestine kao sto su Hiv, trihomonas vaginalis, sifilis, itd... Zato koristi kondom!
    [font=Verdana]Hoćeš da kažeš kada neko ima ovoliko boleština, samo staviš kondom i .... uživaj?! :shock:[/font]

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa dobro ona svakako nije spremna da zatrudni tako da moze i pilule..a i sta ja koji K lupetam glavu sta da joj preporucim da koristi..ima bre 27 godina...neka pita mamu...idem na sex, drogu i alkohol...8)

Slične teme

1. Problemcina
    Autor -ZOE- u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 11.04.2007., 16:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •