ja i sajt u paketu

  • Začetnik teme Cici-Mici
  • Datum pokretanja
C

Cici-Mici

Gost
Koliko se raspravljate svi oko cena sajta a zec u šumi.Evo ja ću za samo 100 evrića mesečno da uradim i sajt i dolaziću da vam ga ažuriram lično.
Sve neki web dizajneri a kada treba da se pokažu samo daj pare.Ja sve radim za stotku.
Cici-Mici :o
Ja sam Mici i radim samo Dizajn a moja sestra Cici radi i HTML
 
eh... nas narod je lepo odavno rekao: 'koliko para - toliko muzike' ...

Moja satnica je $50, pa ko voli, nek izvoli... Ne secam se da sam napravio sajt jeftiniji od $1000-$1500...

... ali zato sajtovi koje odradim ne lice na decije igrarije u nekom WYSIWY(W)G editoru... I zato ljudima nije problem da me adekvatno plate, i da se opet vrate meni kad im zatreba novi sajt...

Doduse, u proteklih godinu i kusur sam se povukao iz tog biznisa... Mnogo je elegantnije praviti kompletna programska resenja i projekte, a pustiti klince da rade dosadan posao...
 
Upravo radim svoj sajt na kome će se sve lepo videti.
Za dodatnih 20 evra Mici će ti lično na tvom kompjuteru uraditi kompletnu prezentaciju kakvu god želiš.Ja inače radim samo u kućama pored kompjutera i ne razumem kakav park pominješ, tamo nema struje.
Za šta ti mene smatraš pa ne nosim ja Lap top.
Cici
 
Cici Pici (jel to estradno web ime) sa nestrpljenjem ocekivamo tu vasu prezentaciju, da vas kontaktiramo.

Ocu da mi uradite jedan sajt...cu platim i pivu ali da mi obezbedite ambalazu (kauciju necu placam).

Al da mi gi odradite profesionalno, posteno da se oznojite na njemu, ne pitam sta kosta, mozete i mesecno da mi ga azurirate.

Posto sam ja amater mozda bi mogo i naki cas da uzmem. A?
aj pa javte adresu :lol:
 

Back
Top