Telefonirajte preko interneta za manje od 2 din/min
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Telefonirajte preko interneta za manje od 2 din/min

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Arrow Telefonirajte preko interneta za manje od 2 din/min

Kupite BRONDI TelSIP za samo 3999 din (PDV uključen) i telefonirajte besplatno 60 minuta pozivom na fiksni, kućni ili poslovni telefon vašem poslovnom partneru, prijatelju ili rođaku u Evropi, Rusiji, Americi, Australiji, Kini... Po isteku 2 sata besplatnog razgovora 1 minut će vas koštati samo 0,022 euro (1,9 din / min). I to nije sve - na poklon dobijate i malu handsfree slušalicu s mikrofonom za razgovor sa slobodnim rukama (vrednost oko 2,5 evra).
    BRONDI TelSIP možete da koristite i za telefoniranje SKYPE mrežom.
    Pozovite: 011 308 69 82
    www.symbolin.com

Početnik
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Telefonirajte preko interneta za manje od 2 din/min

nije lose,ja koristim americku kompaniju tel2bih i imam svoj fiksni americki broj na koji mene mogu pozivati svi koji zele iz celog sveta ,pa je i njima mnogo jeftinije nego da me pozivaju na bosanski fiksni.Mene 20 minuta razgovora sa bilo kojim fiksnim brojem kosta 1,5 KM ili protvvrednist 1$ po srednjem kursu a putem pošte uplatim koliko zelim na svoj acaunt protuvrednost po srednjem kursu onoliko dolara koliko ja to zelim i nije vremenski ograniceno do kada treba da to potrosim-ako nekoga interesuje jos nesto konkretnije moze mi se javiti na mail vockic@bih.net.ba pozdrav svima

Obećava
    Učlanjen
    22.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio symbolin
    Kupite BRONDI TelSIP za samo 3999 din (PDV uključen) i telefonirajte besplatno 60 minuta pozivom na fiksni, kućni ili poslovni telefon vašem poslovnom partneru, prijatelju ili rođaku u Evropi, Rusiji, Americi, Australiji, Kini... Po isteku 2 sata besplatnog razgovora 1 minut će vas koštati samo 0,022 euro (1,9 din / min). I to nije sve - na poklon dobijate i malu handsfree slušalicu s mikrofonom za razgovor sa slobodnim rukama (vrednost oko 2,5 evra).
    BRONDI TelSIP možete da koristite i za telefoniranje SKYPE mrežom.
    Pozovite: 011 308 69 82
    www.symbolin.com
    Lepo, lepo... ali mi nije jasno ovo: dobijem besplatnih 60 minuta razgovora a po isteku 2 sata (120 minuta) pocinju da mi naplacuju minutazu! Sta je sa onih 60 minuta u sredini?

Početnik
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •