Uticaj foruma na vas

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
[font=Tahoma, Helvetica]Koliko vam znace i koliko vam je stalo do ovakvih vidova drugarstava i osoba sa kojim se svakodnevno druzite na forumu.

Tu su osobe koje prije nismo znali a ne znamo ih ni sada samo po pisanju i kroz forum a te osobe su nam postale drage i imaju ogroman uticaj na nas pa i nase raspolozenje.

Dali ste do sada osijetili da vam prisustvo jednog avatara ili imena cini zadovoljstvo i
daje podstrek da ostanete na forumu sto duze, da bi mogli sa tom osobom podjeliti svoje misli i osjecanja kroz ovakav vid komunikacije.
[/font]


ja jesam
kad vidim avatar ja znam da je osoba spremna na salu i prosto zablistam ovamo.....meni krsta tako godi, prija i ne goji..................:D
 
bobba:
[font=Tahoma, Helvetica]Koliko vam znace i koliko vam je stalo do ovakvih vidova drugarstava i osoba sa kojim se svakodnevno druzite na forumu.

Tu su osobe koje prije nismo znali a ne znamo ih ni sada samo po pisanju i kroz forum a te osobe su nam postale drage i imaju ogroman uticaj na nas pa i nase raspolozenje.

Dali ste do sada osijetili da vam prisustvo jednog avatara ili imena cini zadovoljstvo i
daje podstrek da ostanete na forumu sto duze, da bi mogli sa tom osobom podjeliti svoje misli i osjecanja kroz ovakav vid komunikacije.
[/font]


ja jesam
kad vidim avatar ja znam da je osoba spremna na salu i prosto zablistam ovamo.....meni krsta tako godi, prija i ne goji..................:D
hmm... bilo je i toga, sva sreca proslo :) Sada krstu dozivljavam vise kao sport i razonodu. Iako sam devojku upoznao bas preko krstarice a nije Sara, ne igra bitnu ulogu u nasem zivotu, a ja... tako svremena na vreme navratim.
 
Lucky Luck:
hmm... bilo je i toga, sva sreca proslo :) Sada krstu dozivljavam vise kao sport i razonodu. Iako sam devojku upoznao bas preko krstarice a nije Sara, ne igra bitnu ulogu u nasem zivotu, a ja... tako svremena na vreme navratim.

hehe radujem se sto si nasao curicu
svako dobro vama dvome..................:D
 
Сличну тему сам отворио пре можда годину дана на сваштари...само је више усмерена била на то да је одличан систем за то да провериш колико ти се мења став временом. У фазону погледаш случајно неки стари пост који си написао...и провалиш да ти је мишљење за нијансу другачије...

...а за конкретно ово што причаш...шта ја знам...док нисам упознао неке ликове није ми апсолутно ништа значила...
због непријатног искуства нисам хтео ни да упознајем људе овако.
...мислим да ми расположење зависи одо овога...:roll: хахах:lol: ...ок само кад се попичкам са неким...
Онда те рецимо препозна један лик/риба, други/га...хајде упознаш се са тим и тим...постанете добри...па онда спонтано идеја за неко колективно дружење ...па онда евентуално можда упознаш девојку/дечка тако...увлачиш се у све то...

Плес царе...текстови су ти екстра...хахахах...кад будем имао више времена читаћу их детаљно
...јој оно са кевом...значи како сам се препознао...:lol:
...ок...паметна је, образована, капира брзо кад јој објашњавам...али мајко мила...сећам се како смо се попичкали нешто кад није могла да намести Word како хоће...каже није овако у мојој фирми...нешто си ти заебао...:lol: , а оно систем тек инасталиран, све ради као сат, тако је било по default-y...:lol:
...или кад није могла да иштампа нешто...па сам ја као себао штампач...:lol: ...а оно није прикључила на USB...ма шоу програм са кевама...:lol:
 
I meni se to deshavalo..ali me proshlo na sretju,to kao dize ti raspolozenje....nezdravo je to....ipak su ovo samo zute glave&slova.

Moja keva....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....zadavio bih je.......mislim dobra je ona ali kako smaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaara.
 
hehe vi o kevama ocito

a znate li da sinovi se bolje slazu sa kevama nego mi kcerke
i ja sam ictala to sto je ples pisao i samo sam ccccoktala i cerekala se tamo..........:))) nije on los momak za salu......:)

Lave nesto slicno mislimo .....meni je ovo samo za salu.............:))) ja se ovde odmorim, nabacim osmeh i ajmo dalje...........:)
 
U blentavom svetu
blentavih razmera
zivi zena blentavog shvatanja
u blentavosti svojoj uziva

U blentavom svetu,
blentavih razmera
blentava zena
blentavost svoju
blentavo - uljuljkava.

blentava bobba
blentavo sama
blentavo uziva ...............:D
 
bobba:
[font=Tahoma, Helvetica]Koliko vam znace i koliko vam je stalo do ovakvih vidova drugarstava i osoba sa kojim se svakodnevno druzite na forumu.
Tu su osobe koje prije nismo znali a ne znamo ih ni sada samo po pisanju i kroz forum a te osobe su nam postale drage i imaju ogroman uticaj na nas pa i nase raspolozenje.
Dali ste do sada osijetili da vam prisustvo jednog avatara ili imena cini zadovoljstvo i
daje podstrek da ostanete na forumu sto duze, da bi mogli sa tom osobom podjeliti svoje misli i osjecanja kroz ovakav vid komunikacije.
[/font]
ja jesam
kad vidim avatar ja znam da je osoba spremna na salu i prosto zablistam ovamo.....meni krsta tako godi, prija i ne goji..................:D

Jao ne mogu da ti opishem koliko mi je malo stalo do ljudi uopshte, a kamoli virtualnih, nekako uvek zaboravim da ste vi ljudi stvarni.
Volim da napishem neshto lepo i da se nasmejem, ne da mi neko da desetku za avatara ili da mi tepaju i lizhu mi anus, a kada pokushash da podelish neshto sa nekim shto mu ne odgovara to je strava, kao da samo lepe stvari postoje i da lepe stvari i pozitivne treba da prichamo jedni drugima i o dupetima jednog drugog u fazonu : 'hej onaj te tamo proziva, kazni ga' i 'haha, kako si super' 'nadrkavam te jer mi je suprug/ga u dubokom snu, klinci spavaju i najzad mogu ja do kompa'
chak sam pocheo i da mrzim kada mi neko napishe neshto lepo, odmah posmislim: 'shta li ovaj oche od mene?'
 
bobba:
[font=Tahoma, Helvetica]Koliko vam znace i koliko vam je stalo do ovakvih vidova drugarstava i osoba sa kojim se svakodnevno druzite na forumu.

Tu su osobe koje prije nismo znali a ne znamo ih ni sada samo po pisanju i kroz forum a te osobe su nam postale drage i imaju ogroman uticaj na nas pa i nase raspolozenje.

Dali ste do sada osijetili da vam prisustvo jednog avatara ili imena cini zadovoljstvo i
daje podstrek da ostanete na forumu sto duze, da bi mogli sa tom osobom podjeliti svoje misli i osjecanja kroz ovakav vid komunikacije.
[/font]
:roll:.................kada vidim zglavatar'blaga mukica me'vati za kawasaki...."joooj
<<<<Meni je super,ali ce SYStem da mi padne.....samo chekam kad,a vi svi blago meni u ****.....>>>
 
Mene savrseno opusta izlazlazak na forum.Nekako,to me tako relaksira,da je to neverovatno.Nisam neki internet manijak,sasvim slucajno sam banula ovde......i od tada sam navucena na ovaj forum.Iskreno,ima ovde osoba koje su mi drage(ne mogu da kazem da mi znace jer ih licno ne poznajem)na neki nacin,tj.simpaticne,a ima i nekih koji me iritiraju.Ali uzivem u tome da dajem nekom savete,da se bavim tudjim razmisljanjima i stavovima,imam osecaj da mi ovo ne moze dosaditi......
 
Meni je ovde super, do te mere sam opustena do koje nikad ne bih mogla otvoreno da pricam sa ljudima, naime, kad izadjem sa forumu, pa onda kad razgovaram sa nekim uzvio, meni je smesno koliko su ljudi zategnuti i pri pomisli koliko bi poskocili sa stolice ili kako bi se zapanjili kad bih razgovarala sa njima u ovom stilu nasmejem se u sebi a nekad i naglas i onda smanjim dozu usplahirenosti i otvorenosti u razgovoru, onaj odgovor koji bi prilicio situaciji koji bi bio primeren forumu, zadrzim za sebe, a kazem nesto uctivo i uobicajeno. "Uctivost i samokontrola krase kraljicu" to je citat iz filma "Trci Lola trci".
 

Back
Top