Da li okolina ima pogresno misljenje o vama?

Milan5

Zainteresovan član
Poruka
103
Da li ste ikad bili u situaciji da cujete da je neko rekao nesto u vezi vas?Ne tracarenje,vec pogresno misljenje.Evo,ja znam da me pola skole mrzi,ali ne znam zbog cega!Sa sigurnoscu mogu reci da ne glumim da sam neko i nesto ili nesto slicno.Ponasam se normalno,kao i svi moji drugovi.Stvarno je ruzan osecaj kada izadjes u dvoriste ili prodjes hodnikom,a svi te gledaju kao da si im pobio pola porodice!I vecina tih osoba su muskarci!Dosta njih mi kaze da mi zavide...

Sta vi mislite???
 
ja mislim da postoji neshto. ili je posredi opshta zavera. mozhda je pola tvoje shkole vanzemaljskog porekla pa te popreko gledaju jer su neprijateljski nastrojeni? ;-)

shto se mene tiche ja znam da me niko ne mrzi al isto tako znam da sam mnogima chudan i kontradiktoran, tako da se ne mozhe recji da sam bash socijalno prihvatljiv, makar na prvi pogled. znam i zbog chega naravno... zato shto me boli **** za sve dok me neko/neshto ne zainteresuje. tako da necju da smaram s time. koga uopshte boli **** za to. :)
 
Milan5:
Da li ste ikad bili u situaciji da cujete da je neko rekao nesto u vezi vas?Ne tracarenje,vec pogresno misljenje.Evo,ja znam da me pola skole mrzi,ali ne znam zbog cega!Sa sigurnoscu mogu reci da ne glumim da sam neko i nesto ili nesto slicno.Ponasam se normalno,kao i svi moji drugovi.Stvarno je ruzan osecaj kada izadjes u dvoriste ili prodjes hodnikom,a svi te gledaju kao da si im pobio pola porodice!I vecina tih osoba su muskarci!Dosta njih mi kaze da mi zavide...

Sta vi mislite???
To je bas mocan osecaj. Ja kad idem na fax svi bulje u mene i misle da sam neki narkos, opasan i nadrkan... Kazu da imam jedno od "onih" lica... Sto meni godi, ebiga reputacija je reputacija... sta da se radi...
 
Milan5:
Da li ste ikad bili u situaciji da cujete da je neko rekao nesto u vezi vas?Ne tracarenje,vec pogresno misljenje.Evo,ja znam da me pola skole mrzi,ali ne znam zbog cega!Sa sigurnoscu mogu reci da ne glumim da sam neko i nesto ili nesto slicno.Ponasam se normalno,kao i svi moji drugovi.Stvarno je ruzan osecaj kada izadjes u dvoriste ili prodjes hodnikom,a svi te gledaju kao da si im pobio pola porodice!I vecina tih osoba su muskarci!Dosta njih mi kaze da mi zavide...

Sta vi mislite???
Normalno je da neki ljudi imaju pogresno misljenje o drugima, na osnovu predrasuda, tracarija, prvog utiska itd... jebg, oni koji su bitni ili znaju ili ce vremenom provaliti...
Sto se mene tice, sumnjam da me iko mrzi ili nesto posebno ne podnosi..ko ce ga znati! :roll:
Ljubomora je opaka stvar, tesko mi je da shvatim te opsesivno-ljubomorne ljude, wtf, koji vam je ****? :?
Ljudi se u mom slucaju iznenade kad cuju da idem u gimnaziju, da sam 88 god. ili sto pushim osim toga, nisam imao drugih slucajeva.. lucky me :D
 
Za divno cudo nisam primetila da me neko pogresno procenjuje. Ima ljudi koji me mrze ali prema njima sam bila odvratna pa je to sa razlogom. Uglavnom nikada ni prema kome nisam bila OK a da mi se to lose vrati ... jedina koja me mrzi bez razloga je neka moja profesorka na fakultetu, ali ona po meni nije ljudsko bice pa se to ne racuna [a jos je uz to u klimaksu pa vam je sve jasno ] :)
 
mene mrze svi profesori ...... jer imam vecu platu od njih :mrgreen:

isto tako , mrzi me i vecina muskaraca ...... sto nemaju para kao ja , a kad im neko ponudi posao , da se malo pomuce , NE PADA IM NAPAMET da rade ..... cekaju maminu i tatinu platu ....

a , sto se tice misljenja drugih o meni , mene to ne interesuje ;)
 
pa... moze se reci da imaju pogresno misljenje o meni... pogotovo dok sam bila u osn.skoli...bila sam nekako suvise zatvorena za neke ljude, tako da su oni imali pogresno misljenje o meni i mom ponasanju... cim bi se s nekim bolje upoznala, rekli bi da sam potpuno drugacija nego sto su mislili... bila bi opustena...i duhovita...itd..
ja sam se u poslednje vreme dosta promenila, tako da takvog misljenja skoro i da nema...
osobe koje dugo poznajem znaju kakva sam zapravo...

moja okolina o meni moze da prosudjuje na osnovu mog oblacenja...ponasanja....
mislim da su misljenja mnoooooogo pozitivnija nego ranije...

cini mi se da sam malo promasila temu....al ajd....
:p
 
iskreno nemam pojma kakvo misljenje imaju drugi o meni i bas me zabole,dobro malo me zabole ali se ne opterecujem time, bar ne vise
shvatila sam da to ne treba da me interesuje sve dok su to samo tracevi i gledanja,imam neke likuse koje nepodnosim i njih kada vidim padne mi mrak ali pokusavam da ih ignorisem i mislim da uspevam u tome :mrgreen:
 
Milan5:
Da li ste ikad bili u situaciji da cujete da je neko rekao nesto u vezi vas?Ne tracarenje,vec pogresno misljenje.Evo,ja znam da me pola skole mrzi,ali ne znam zbog cega!Sa sigurnoscu mogu reci da ne glumim da sam neko i nesto ili nesto slicno.Ponasam se normalno,kao i svi moji drugovi.Stvarno je ruzan osecaj kada izadjes u dvoriste ili prodjes hodnikom,a svi te gledaju kao da si im pobio pola porodice!I vecina tih osoba su muskarci!Dosta njih mi kaze da mi zavide...

Sta vi mislite???
Da. Da sam narkoman. A o tome mislim da treba da ih pitash shto su takvi.
Nadji slabu ovcu pa nju pitaj.
 
Milan5:
Da li ste ikad bili u situaciji da cujete da je neko rekao nesto u vezi vas?Ne tracarenje,vec pogresno misljenje.Evo,ja znam da me pola skole mrzi,ali ne znam zbog cega!Sa sigurnoscu mogu reci da ne glumim da sam neko i nesto ili nesto slicno.Ponasam se normalno,kao i svi moji drugovi.Stvarno je ruzan osecaj kada izadjes u dvoriste ili prodjes hodnikom,a svi te gledaju kao da si im pobio pola porodice!I vecina tih osoba su muskarci!Dosta njih mi kaze da mi zavide...

Sta vi mislite???

Ahhhh... pa svasta cujem savkog dana,sve nesto novo i novo....
Mrze me.... ljubomorne djevojke.....
Bas me briga.... Kao da mi je njihovo misljenje bitno....
 
Josh pitash.....hvala,kad sam se setio da ih se klonim!.....<<SVAKI DAN>>>

a za tebe........pa treba malo da sespustish na zemlju,pustish koji poen u basketu....malo pomofgnesh,budesh razlichit od drygih....iskoristi u tvoje svhe......razmisli do koga ti je stalo....na kraju ne treba ti niko osim tih likova,a ako si klinac skolarac u srednjoj mislim//NO offense!!!///......to je normalno,navataj ti nesto---ako si u stanju,zivi malo dvostryko! Preispitaj sebe zbog chega mislish najvishe.....
 
pa ja ne ostavljam los utisak kod ljudi,uglavnom pokusavam sa svima da budem ok,cak i sa onima koji mi idu na khm,khm.....a sigurno postoje ljudi koji me ne vole,mislim,pfffffffff ne vole,prejak izraz,ali jbga tako je....uostalom nikad nisam shvatala kako te moze neko ne voleti kad te ni ne zna..
inace ne dolazim u sukobe sa drugima,sem sa blizim prijateljima :D (sto je normalno,sitne svadje),ali znam kakvo misljenje imaju o meni,i to je jedino bitno....
 

Back
Top