Fable problem - HELP!

-|The MilkMan|-

Primećen član
Poruka
834
Pozzz!!!Molim vas pomoziteeeeeeeeeee!!!Imam problema sa ovom ne bash novom, ali izvrsnom igrom!!!
Udjem u igru, pochnem da igram, i ne igram ni 1 minut, igra zakochi, a za nekoliko sekundi monitor se zacrni, kao da se iskljuchio!!!Onda pritisnem Alt+Tab, sidjem u desktop, vratim se i igra o5 funkcionish normalno 10-20 sekundi...I to se tako ponavlja...:(
Molim vas ljudi, pomagajte, jakooooo sam se napalio na ovu igricu...

Konfiguracija:

Microsoft Windows XP Professional Version 2002 - Service Pack 2
AMD Athlon(tm) XP 2500+
1.84 GHz
512 MB of RAM
Radeon 9200 Athlantis(ne SE)

UNAPRED HVALA!!! :lol:
 
Graficka, mozda je do nje, nego ti probaj instalirati novije drajvere koje poodrzavaju tvoju Radeonku (mislim da je 6.4 verzija, to ja koristim) pa probaj ponovo, ako nece, probaj kod ortaka, ako nece ni TAD, onda zayebi :D
 
markoca:
Graficka, mozda je do nje, nego ti probaj instalirati novije drajvere koje poodrzavaju tvoju Radeonku (mislim da je 6.4 verzija, to ja koristim) pa probaj ponovo, ako nece, probaj kod ortaka, ako nece ni TAD, onda zayebi :D

Igrao sam pre Fable, sa istom konfigurcijom, i sve je bilo normalno.Zato mi je i sve to chudno...Jbg, mislio sam da tje mi neko pomotji, ali hvala...Znam da ste se potrudili...:P
 
hehe! Sad sam u fablu rijesio najbolji kvest u istoriji kvestova koje sam do sad rijesio. Neki balavac maltretirao nekog prosjaka i ja dosao ispdio se i prdezom ocerao ovog klinca, a prosjak mi do neba zahvalan :D
 
Nesto se tripuje graficka... reinstaliraj driver; probaj noviji ili stariji... Cackaj malo opcije za graficku, skini patch za igru... Ako nista ne uspe- formatiraj HDD pa sve iz pocetka i ne bi trebalo da ima ikakve frke... igra je vredna toga! Mozes bar 3 puta da je obrnes i da se ne smoris! ;)
 

Back
Top