Koja je najbolja izdavačka kuća?

Narodna knjiga najviše objavljuje, i to je dobro, iako su često sasvim nekritični.
Stubovi kulture dobro prate domaću produkciju i imaju korektan odnos prema piscima.
Ipak, meni je najomiljenija Geopoetika, koja jedina (uz povremeno Plato) pruža uvid u savremenu svjetsku literaturu.
 
Aleksandar S:
Po prici moga druga,Laguna nije losa.On ceni epsku fantastiku,ali sam siguran da mogu da se nadju i drugi zanrovi.Cene su dobre jer imaju dobre popuste i naravno naj bitnije,veliki izbor.Kazem po prici jer se nisam bas u sve uverio...


TACNO!!! online kupovina, veoma efikasni, ljubazni i ekspeditivni, nikakvih zamerki nemam.
inace, zaboravila sam Zmaj im je blizu u rangu, sa ipak jednom manom, a to su ceneeeeeeeeeee :cry:
 
KLUB NARODNOG POZORIŠTA I NARODNE KNJIGE

Poziva vas na svečano otvaranje 2. oktobra u 12 sati.

Ove dve značajne institucije obezbediće da u prijatnom ambijentu hola Velike scene mogu da se nabave knjige, publikacije, dela u elektronskoj i drugoj formi, propagandni i informativni materijal.

Klub će startovati sa radom kada počinje pozorišna sezona Narodnog pozorišta. Za priliku svečanog otvaranja (balet Labudovo jezero) Narodna knjiga je za svakog posetioca obezbedila poklon knjigu - Antologija srpske narodne poezije.

Članovi kluba će imati sledeće pogodnosti da:
- sa ulaznicom NP mogu da kupe knjige u izdanju NK sa popustom do 70%
- prilikom kupovina ulaznica za predstave NP mogu da koriste popust do 20%

U okviru rada kluba NP i Narodne knjiga će vršiti promociju svojih i zajedničkih uzdanja, kao i izdanja drugih izdavača koja zavređuju pažnju ove dve kuće.
 

Back
Top