ZASTO??

Зато што је умоболни плаћеник и паћеник,зато што само на тај начин њен болесни ум може да се експонира. :confused:
 
Наташа Кандић је страни плаћеник - врло једноставно. Али пошто је свакме иоле нормалном несхватљиво да постоје људи који ће продати себе и свој народ за паре и причати такве гадости, онда претпостављам да има нешто и у томе да је умни болесник... Стварно не зна има ли тих пара на свету за које би био на месту Наташе Кандић...
 
GILEE:
Ztvoriti poust ili banovati je najlakse i sta se time dobija?/

ne sme se pisati o necemu ??
Ма,мени не смета тема,већ ти то кажем из искуства,јер сам такав сценарио већ видео пар пута(па и о дотичној Н.К.).

П.С. Па,сигурно да је плаћена...Кандићка даје пример како се ради посао који се воли. ;) ....и још ако је истинита прича како је дошла на овај свет,онда је све разумљиво... :twisted:
 
Ма Наташа Кандић је једна исфрустрирана баба која би продала и рођену мајку да је жива. Што се тиче продаје Срба не чуди ме. Отац јој је био комуниста и војни аташе у САД. Тоико о њој.
 
Не знам да ли се икада удала, али оно што знам јесте да сада није удата и знам проверено да нема деце. Човек који нема деце не може да воли туђу децу.
 
Crni_gavran:
Не знам да ли се икада удала, али оно што знам јесте да сада није удата и знам проверено да нема деце. Човек који нема деце не може да воли туђу децу.


Tako je! Nas srBske heroje hapse, a ludake iz NVO sektora pustaju na slobodu! Vreme je da se uloge promene!
 
Crni_gavran:
Не знам да ли се икада удала, али оно што знам јесте да сада није удата и знам проверено да нема деце. Човек који нема деце не може да воли туђу децу.
Ih nemoj tako, ko će tu lepotu da Yebe, treba hrabrosti!
 
Ех немој ти тако да пишеш. Као што остале опомињем на културу изражавања, тако ћу и тебе опоменути.
 
А ти Гестапо дј мало прекини да вређаш. Вечћина нас не воли Наташу Кандић, али исто тако не прича такве гадости о њој. Да ли је заслужила тако нешто или није не улазим у то, али није тешко бити културан и поштовати своје противнике. Видим да то овде мало ко може. Обично се своди на вређање и на псовање. ДОСТА ПСОВАЊА И ВРЕЂАЊА.
 
gospodja kandic uopste ne mrzi srbe....gospodja kandic ima samo izgleda malo jaci kapacitet u "zayebavanju" srbijanskih politicara,"intelektualaca",frustriranih profesorcina,ponekog sluzbenika SPC....ustvari kada se radi komparacija izmedju javnog delovanja gospodje kandic i kompletnog "sistema" srbije sa kojim se ona fenomenalno sprda i ponavljam ugodno i korisno "zayebava",onda recimo u srbiji nisu potrebni pozorista i cirkuske shatre....gospodja kandic se uvek laganica potrudi da srbijanskom establismentu tutne zvecku a posle im je otme i manje vise pomokri se po njima u visokoj paraboli...valjda
 

Back
Top