Necu da budem tata!

₪₪₪₪₪

Početnik
Poruka
10
E veceras mi je bilo prvi put! I meni i njoj. Ko u inat nisam imao kondom.... No nije bilo lose (bar meni) E sad ja znam da sam malo svrsio u nju a ostatak napolju, mislim koliko znam mora malo i tokom radnje. E sad ona je malo neozbiljna i ne mogu lepo da se dogovorim sa njom da spreci trudnocu jer se zajebava. Reci te mi kako se zovu one tablete "Jutro posle" (jesam li u pravu?) i kako se koriste. Molim vas pomagajte jer mi se ne biva otac jos uvek a ne verujem ni njoj majka jer smo mnogo mladi!
 
Čestitam majstore ;) e to su prednosti modernih tehnologija ,opšte globalizacije i napretka ovog društva, svakog dana u svakom pogledu sve više napredujemo(a jes naučio tablicu množenja) :lol: a i šta će ti koji urac 8-)
 
Zovu se "Postinor duo", imas dve tablete, jednu neka popije sto pre (imate foru 72h posle odnosa) a druga se pije cini mi se posle 12h ali pitaj apotekarku za svaki slucaj.... I ne zajebavajte se vise sa tim, te pilule su hormonske i nisu bas idealno resenje!
 
₪₪₪₪₪:
E veceras mi je bilo prvi put! I meni i njoj. Ko u inat nisam imao kondom.... No nije bilo lose (bar meni) E sad ja znam da sam malo svrsio u nju a ostatak napolju, mislim koliko znam mora malo i tokom radnje. E sad ona je malo neozbiljna i ne mogu lepo da se dogovorim sa njom da spreci trudnocu jer se zajebava. Reci te mi kako se zovu one tablete "Jutro posle" (jesam li u pravu?) i kako se koriste. Molim vas pomagajte jer mi se ne biva otac jos uvek a ne verujem ni njoj majka jer smo mnogo mladi!
jao faco... kako ti je uspelo...a ako se ona zajebava sto se ti opterecujes oko toga, iskuliraj.. inace (ovo nemoj da joj kazes) tablete 'dan posle' umanjuju plodnost za 70 % ima tu jos par stvari al necu da te plasim.
Mali Savet:kad zavrsite s ovim nagovori je da ide kod ginekologa da joj prepishe olges tablete pa ces mocu da sv*savas u nju kolko oces
 
₪₪₪₪₪:
Joj dodje mi da se ubijem. E da sam znao da cu ovoliko da se cimam ne bi nista bilo. Nego sto je jos gore danas subota a i njoj nedostupan fon. Nadam se da me zajebava kao sto kaze ŠiŠkaaa!

Svejedno hvala!

Nemoj da se sekiras nije trudna samo te mao zajebava.Ja sam imao slicnu situaciju pre nekoliko godina.To radi samo da bi videla tvoju reakciju na sve to,da bi imala sta da prica drugaricama.....Samo je bitno da ne nasednes na sve to.
Evo Siska moze sve da ti objasni.:lol:
 
₪₪₪₪₪:
E veceras mi je bilo prvi put! I meni i njoj. Ko u inat nisam imao kondom.... No nije bilo lose (bar meni) E sad ja znam da sam malo svrsio u nju a ostatak napolju, mislim koliko znam mora malo i tokom radnje. E sad ona je malo neozbiljna i ne mogu lepo da se dogovorim sa njom da spreci trudnocu jer se zajebava. Reci te mi kako se zovu one tablete "Jutro posle" (jesam li u pravu?) i kako se koriste. Molim vas pomagajte jer mi se ne biva otac jos uvek a ne verujem ni njoj majka jer smo mnogo mladi!
Pa samo im ti lepo objasni. Valjda ce ti dati ono shto ti treba.
 
bobba:
cini mi se da te tablete ne mozes kupiti a da ne das svoje podatke
mornig after - malo su skuplje
ima tacno upustvo za njih u kutiji
i nisu bas bezazlene

Ima da se kupe u svakoj apoteci.Proizvode ih Madjari.
Mislim da su nesti ispod 500 din.
Mogu malo da zeznu organizam,a delotvorne su samo u 75%slucajeva.
Sto znaci da onih 25....
 
a sto si upraznjavao sex bez kondoma ako neces da budes tata?
i jos svrsavao de ne treba...
pa ti je sad devojka kriva...
postinor duo ko sto neko napisa...
ne znam koliko su posto sam ih poslednji put koristila pre neih 4-5 godina...tad su bile oko sto dindzi...
 

Back
Top