Sabacka Gimnazija

Ok, mislim da je vreme

ja sam iz gimnazije, prva godina, a tu je i zool takodje, ali ne ide na ovaj deo foruma, znaci, ne nosim cvike i ne svidja mi se to vashe mishljenje o nama, jeste da sam nov, ali u mom odeljenju drushtvenog smera ima 7 decaka i 23 devojcice, i 2 osobe nose naocare, znaci nije sve tako crno...... 8-) :lol:

video sam ovu temu odavno, ali nisam hteo da se javim jer ne zelim da svi znaju koliko imam godina, da bih mogao ravnopravno da raspravljam sa njima, inace me ne bi postovali kao sagovornika....
 
1-1 ne verujem da me znash

nisam hteo da se javim poshto sam od onih koji nikada ne precute bash kao i ako malo prelistash teme ovde mozesh videti, da znaju da imam 15 godina ne bi se upustali u raspravu samnom jer bi me smatrali detetom.....

jel a u kom si ti smislu "uvek volela gimnazijalce" lol
 
evo ja sam zavrsila sa gimnazijom ove godine,nije tamo sve tako crno...dok sam isla u gimnaziju govorila sam da je nikad ne bih upisala da se vratim 4 godine u nazad,medjutim sad bih postupila kao sto i jesam!!!cvike nisam nosila ali u cetvrtoj godini su postale neophodne...u gimnaziji je ok!drustvo je super a znanje koje se stekne sa gimnazijom ne moze se steci ni u jednoj drugoj srednjoj u sapcu,bez obzira da li ste 2,00 ili 5,00...tako da svi vi koji imate nesto protiv gimnazije nemate pojma sta ste propustili!!!
 
ja idem u gimnaziju,druga godina,prirodni smer..
sta da se kaze..gimnazija je ok skola,drustvo jos bolje..
ja sam pocela sad na raspustu da nosim naocare,ali to nije od gimnazije i od strebanja..
i tak' ..
 
samo neka rade :mrgreen:
inache idem u ovo ogledno informaticko odeljenje...
cwikere ne nosim,za kompom provodim veci deo slobodnog vremena...:mrgreen:
kod mene u odeljenju nosi samo jedna devojka naocare,i to neverujem da je streber(Bojana Lukic)
 

Back
Top