problemi sa povezivanjem kompa i tv-a
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: problemi sa povezivanjem kompa i tv-a

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano problemi sa povezivanjem kompa i tv-a

Da li neko ima iskustva sa povezivanjem kompa i tv-? uopste ne mogu da kontolisem sliku na tv? namam titl, na kompu imam, a na tv nemam. ne mogu da razvucem sliku na tv, uopste sa ne desavaju iste stvari na tv-u kao na kompu. ako znate nesto o ovome pisite, ili ako znate gde ima informacija o ovome. imam graficku 6200, ffdshow kodec.... da li mogu da igram igrice na kompu, a na tv da gledam film u isto vreme???

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: problemi sa povezivanjem kompa i tv-a

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=98588&highlight=povezivanje+kompa
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=114987

U pretrazi prvi topic koji te zanima.. Ostavicu temu otkljucanom ako ti ovo ne pomogne..
    Poslednji put ažurirao/la gost 13024 : 09.09.2006. u 14:50

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Hvala, pokusacu u toku dana da resim problem. kakvi mentoli su mi prodali komp, kada sam kupovao smeskali se, fini, ljubazni, a juce otisao da ih pitam za savet, nisu me ****** 2 posto, a pre desetak dana im ostavio 700 evra u radnji!!! nikada u radnju im necu uci vise.... mrzim takve prodavce!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

jos jedan problem imam, kda snimam sa neta stranice, nekada nece da mi usnimi. recimo strne sa halo oglasa nisam uspeo da usnimim. snimam kao htp with imadge, nekada hoce,a nekada nece. koji mi program fali?? bio sam na ovim forumima i tamo samo objasnjavaju povezivanje kompa i tv-a, nema nista o podesavanju tog povezivanja, kupio sam 10m kabla i video i audio zajedno za 450din..... idalje mi treba pomoc oko titla

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

jos jedan problem imam, kada snimam sa neta stranice, nekada nece da mi usnimi. recimo strne sa halo oglasa nisam uspeo da usnimim. snimam kao htp with imadge, nekada hoce,a nekada nece. koji mi program fali?? bio sam na ovim forumima i tamo samo objasnjavaju povezivanje kompa i tv-a, nema nista o podesavanju tog povezivanja, kupio sam 10m kabla i video i audio zajedno za 450din..... idalje mi treba pomoc oko titla

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Uspeo sam da resim sve probleme povezivanja kompa I tv-a.

Za pocetnike kao sto sam ja kratko uputsvo, ovo bi trebalo resiti sve vase probleme:

Za povezivanje kompa I tv-a kablom I podesavanje graficke kartice uputstvo imate na

http://www.weethet.nl/english/video_connect_pc2tv.php
    http://www.weethet.nl/english/video_pc2tv_nvidia.php

Ja imam nvidia graficku karticu I ffdshow movie codec

Problemi koje sam imao su bili crno bela boja I pustanje titla na tv-u

Problem crno bele boje je bio u kablu, kada sam ga zamenio dobio sam boju, a na ffdshow komanda overlay controls ne sme biti stiklirana!! Podesavanja ffdshow-a vrsite misom, desnim klikom na ikonicu koja se nalazi kada pustite film dole pored sata… kada kliknete na ikonicu pojavice se puno pedesavanja I komandi, vecinu nemam pojma cemu sluzi I nisam ni dirao…

Problem titla resicete tako sto stiklirate takodje na ffdshow-u subtitles!!! Tada ce se pojaviti titl na tv-u. Povecanje fonta I menjanje boje uradite preko komande video decoder, isto preko ffdshow-a, nalazi se pri vrhu, pa tamo nadjite subtitle, font…

Problem povecanja slike na tv resicete opet preko ffdshow-a kada aktivirate resize&aspect, a opet preko video decoder pa nadjete ovu komandu pa tamo podesite kako vam odgovara…

Sto znaci da se sva podesavanja rade preko ffdshow!!! A ne preko bsplayera kako su mnogi po forumima pisali!!!

Ffdshow je movie codec

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

treba mi pomoc oko snimanja stranica sa neta, zasto neke ne mogu da usnimim???? recimo one sa halo oglasa ili sa www.polarbikes.com strane sa modelima uopste ne mogu da usnimim, imam operu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

http://www.polarbikes.com/main/main.html ovo je strana koju ne mogu da snimim!!! koristim operu, zna li neko zasto???

Slične teme

1. Problem sa povezivanjem - POMOOOOOC!!!
    Autor N0b0dy u forumu Internet
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.12.2008., 18:43
  2. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.12.2006., 15:13
  3. problem sa povezivanjem Nokije 3120 sa PC
    Autor zlig0r u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2006., 22:31
  4. Problem sa internet povezivanjem.
    Autor tomic15 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 6