Sudjenje ubicama iz pocetka.........

Kohen

Ističe se
Poruka
2.450
Jos jedna bruka Srbije, i kao drzave, i srpskog pravosudja, kao karikature pravde...........

Sudjenje ubicama premijera Djindjica, nakon dve godine, i hiljade sati sudjenja, i miliona potrosenih evra , koje placaju gradjani Srbije, kroz porez.............se ponavlja, od samog pocetka...........

I opet Srbija pokazuje i svetu, a i svojim gradjanima da je divcha , bananalend.........zemlja u kojoj samo sitni lopovi , i oni koji ne placaju struju i komunalije bivaju kaznjavani,,,,,,,,

Ubice, krupni kriminalci, organizovana mafija, i dalje ima svoju drzavu, u kojoj radi sta hoce......

Predlazem da se i Zvezdan Jovanovic, i Legija, i svi zemunski i ostali kriminalci puste na slobodu, da se ne nerviramo vise, i da ne pravimo komediju od sudjenja Djindjicu............
Neka covek bar pociva na miru, a ne da ga i mrtvog zayebava gangstersko -politicka koalicija koja sada vlada Srbijom........

Svakim danom su Legijine reci:"Predajem se , jer imam poverenja u ovu vladu....." sve jasnije i razumljivije..........
 
nazalost,propast se nastavlja...ne znam da li je cilj ove vlade da srbija opet dobije po nosu,ali chinjenica je da se polako naziru obrisi reinkarniranog zombija miloshevicevskog nacional-socijalizma devedesetih,sa sve turbo kulturom koja ga je pratila...najezda parapsihologa,glorifikacija kriminalaca i ubica,propagiranje "sabornosti" kao najboljeg modela drustvenog funkcionisanja,uz upload u vidu svemoci popova,su stvari koje gotovo sigurno slute na neku nesrecu...i to na neko teshko sranje koje ce nam se uskoro i desiti...

jos bednije od svega je potpuna nezainteresovanst demokratske stranke borisa tadica za ono u sta se pretvara ovo sudjenje i one koji cine sve da oslobode masovne ubice ulemeka i jovanovica...
 
Назвати неког убицом, а немати доказе за то може бити кривично дело. Господо демократе узмите се у памет и ако сте способни донесите прво пресуду па после причајте да су убице.
 
Crni_gavran:
Назвати неког убицом, а немати доказе за то може бити кривично дело. Господо демократе узмите се у памет и ако сте способни донесите прво пресуду па после причајте да су убице.

milorad legija ulemek je pravosnazno osudjen zbog ubistva ivana stambolica,nazalost,samo na 15 godina zatvora...te prema tome,zahtevam da ga i ti ubuduce oslovljavas kao ubicu...sto i jeste i sto je dokazano,takodje...

kohen je zaboravio da kaze da osvedoceni narko dileri iz zemuna nekaznjeno ubijaju svedoke saradnike i piju opusteno kafu po novosadskim kaficima...
 
То што је Милорад Улемек оптужен за убиство Стамболића ништа не значи. Може се рећи да је пресуда монтирана и без валидних доказа. Зато, ја га никада нећу звати убицом, јер се борио за Србију у свим ратовима. Жао ми је пагане ако је теби криво што се оно десило 2003. године, али веруј ми да мени није криво. Можда је лоше што је био на функцији премијера тада, али шта се ту може.
 
Crni_gavran:
То што је Милорад Улемек оптужен за убиство Стамболића ништа не значи. Може се рећи да је пресуда монтирана и без валидних доказа. Зато, ја га никада нећу звати убицом, јер се борио за Србију у свим ратовима. Жао ми је пагане ако је теби криво што се оно десило 2003. године, али веруј ми да мени није криво. Можда је лоше што је био на функцији премијера тада, али шта се ту може.
kakav si bre to chovek...prvo trazis presudu,ja ti kazem da je presuda doneta a onda ti kao znas da je presuda montirana...naravno,nemas pojma o postupku,nisi ga ni pratio,ali zaboga,ti sve znas,reko ti milorad mirchic...

milorad ulemek na kraju krajeva i nije srbin...ja nikad nisam chuo da se neki srbin preziva ulemek...
 
Čovek osuđen pravosnažno za ubistvo se ne može nazvati filantropom, već UBICOM, možda "vrana" može da nas prosveti i izbunari neki drugi izraz. Nije se Ulemek borio sam za Srbiju (ako se to može nazvati borba za nešto...) kao Rambo, već je u tom ratu učestvovalo hiljade i hiljade momaka, koji su ostavili mnogo više od njega, a to je život. Tako da me ta patetika stvarno zabrinjava, čovek se borio u ratu, pa sad ima prava da ubija naokolo, pa će jednog dana da baci bombu u sred Beograda na srpsku omladinu jer nema muslimanske i Hrvatske u blizini, ili će da naskoči na neku 14-godišnju Srpkinju jer nije u blizini Srebrenice. Stvarno heroji....
 
Kohen:
gangstersko -politicka koalicija koja sada vlada Srbijom........

lol.gif
lol.gif
lol.gif


smesne reci, smesnije od tvog avatara :lol:
 
Crni_gavran:
Назвати неког убицом, а немати доказе за то може бити кривично дело
Crni_gavran:
. Господо демократе узмите се у памет и ако сте способни донесите прво пресуду па после причајте да су убице.

Molim gospodina , da po istom kriterijumu , ne naziva Haradinaja, Gotovinu, Atifa Dudakovica,i ostalu siptarsko- hrvatsku hasku ekipu ubicama i koljacima, jer nisu pravosnazno osudjeni za ta dela........
 
Crni_gavran:
Видиш пагане, ти сада помињеш то презиме, а мени се мота по глави да наш премијер није имао српско презиме. Мислим не знам шта да ти кажем.

Koji premijer nije imao srpsko prezime??? :confused:

Jedini lik , za koga se sigurno zna da nije imao srpsko prezime i poreklo je Seselj Vjekoslav, zvani Vjeka, u ustaskim krugovima................a u Srbiji, medju svojima poznatiji kao Voja :wink:
 
filatelista:
Čovek osuđen pravosnažno za ubistvo se ne može nazvati filantropom, već UBICOM, možda "vrana" može da nas prosveti i izbunari neki drugi izraz. Nije se Ulemek borio sam za Srbiju (ako se to može nazvati borba za nešto...) kao Rambo, već je u tom ratu učestvovalo hiljade i hiljade momaka, koji su ostavili mnogo više od njega, a to je život. Tako da me ta patetika stvarno zabrinjava, čovek se borio u ratu, pa sad ima prava da ubija naokolo, pa će jednog dana da baci bombu u sred Beograda na srpsku omladinu jer nema muslimanske i Hrvatske u blizini, ili će da naskoči na neku 14-godišnju Srpkinju jer nije u blizini Srebrenice. Stvarno heroji....



Ovo podebljano je vec radio, a tome dodaj i reket, otmice, dilovanje droge, i slicno........

Naravno , zrtve i reketa, i otmica, i droge su bili Srbi...............patriotski, nego kako :D
 
serb_pagan:
ma okey,eto vam ih narko dileri,ubice i atentatori na ulicama...neka ih neka valjaju tvojoj deci heroin i neka reketiraju tvoje prijatelje kad zapochnu neki posao...srbija izgleda i ne zasluzuje bolje vec svoje "heroje" koji treba da je jashu josh sto godina..

Da,da...a inace ih nikad nije bilo :roll: , i cim se promeni vlast, dileri i ostali kriminalci ce nestati iz Srbija...ko rukom odneseni
 
urospo:
Da,da...a inace ih nikad nije bilo :roll: , i cim se promeni vlast, dileri i ostali kriminalci ce nestati iz Srbija...ko rukom odneseni
kontam po nicku da si iz pozarevca...e onda znas ko je ekipa marka milosevica,oni koji su sa njim bili i ko su i sta rade sada...e,probaj da zamislis sto puta goru i krvolocniju ekipu od te,koja je recimo nekom zbog poprekog pogleda sekla polni organ,recimo...to su bili pripadnici zemunskog klana,ekipa krvoloka i ubica kakvu beograd nije video..mozda je prica o njima i prenapumpana,ali spisak stvari koje su oni radili izazvao bi povracanje kod svakog iole normalnog coveka..ti mislis da su oni okey,nesto sasvim normalno i prihvatljivo..e pa ako mislis da su prihvatljivi i sasvim normalni,onda... :confused:

uglavnom,jedino vreme kada su u srbiji kriminalci,narko dileri,siledzije i ostali krimosi bili kao rukom odneseni je vreme SABLJE..i iskreno se nadam da ce sablja ponovo biti isukana...
 
serb_pagan:
kontam po nicku da si iz pozarevca...e onda znas ko je ekipa marka milosevica,oni koji su sa njim bili i ko su i sta rade sada...e,probaj da zamislis sto puta goru i krvolocniju ekipu od te,koja je recimo nekom zbog poprekog pogleda sekla polni organ,recimo...to su bili pripadnici zemunskog klana,ekipa krvoloka i ubica kakvu beograd nije video..mozda je prica o njima i prenapumpana,ali spisak stvari koje su oni radili izazvao bi povracanje kod svakog iole normalnog coveka..ti mislis da su oni okey,nesto sasvim normalno i prihvatljivo..e pa ako mislis da su prihvatljivi i sasvim normalni,onda... :confused:

uglavnom,jedino vreme kada su u srbiji kriminalci,narko dileri,siledzije i ostali krimosi bili kao rukom odneseni je vreme SABLJE..i iskreno se nadam da ce sablja ponovo biti isukana...


Nikad više istim povodom!!!
 
filatelista:
Ma problem je što te iste nazivaju herojima. Diler je diler, ubica je ubica, i u našem jeziku postoji sijaset reči za određene osobe, samo se heroj danas lepi za neke koji to nisu.To je problem Srbije!

Naziva ih herojima 1% ljudi u Srbiji, mozda ni toliko. Ako je to rekao jedan forumas, ne znaci da vecina tako misli.
Takvi ljudi ne mogu da budu heroji pa da su u proslosti odbranili i sam Beograd, i siguran sam da velika vecina ljudi ovde ima takvo misljenje.




serb_pagan:
kontam po nicku da si iz pozarevca...e onda znas ko je ekipa marka milosevica,oni koji su sa njim bili i ko su i sta rade sada...e,probaj da zamislis sto puta goru i krvolocniju ekipu od te,koja je recimo nekom zbog poprekog pogleda sekla polni organ,recimo...to su bili pripadnici zemunskog klana,ekipa krvoloka i ubica kakvu beograd nije video..mozda je prica o njima i prenapumpana,ali spisak stvari koje su oni radili izazvao bi povracanje kod svakog iole normalnog coveka..ti mislis da su oni okey,nesto sasvim normalno i prihvatljivo..e pa ako mislis da su prihvatljivi i sasvim normalni,onda... :confused:

uglavnom,jedino vreme kada su u srbiji kriminalci,narko dileri,siledzije i ostali krimosi bili kao rukom odneseni je vreme SABLJE..i iskreno se nadam da ce sablja ponovo biti isukana...

Ne mislim da su oni ok. niti ih podrzavam, kako sad hoces da prikazes.
Reagovao sam na nebulozne reci da je sada na vlasti "gangstersko -politicka koalicija", sto ne znaci da podrzavam kriminalce i sl.
Na moj post da je smesno tako nazivati danasnju vlast ti odgovaras da ja podrzavam takve ljude, da volim sto ih toliko ima po ulicama, pa jos ubacujes neke reci o deci i heroinu koje ne bi da ponavljam.
Gde je tu logika i zdrav razum? :roll:
 
untouchable:
Nadaj se.. :D
I u severnoj koreji nema dilera... Eeheej, 10.000 ljudi uhapsise! Gore od Pinocea!
da...10000 kriminalaca,secikesa,ubica,ratnih zlocinaca,narko dilera,silovatelja,provalnika,falsifikatora...ekipa da proplaces od zalosti nad njihovom sudbinom...
akcija Sablja je pokazala da se srbija itekako moze razrachunati sa kriminalom, i da policija moze dobro i efikasno da radi svoj posao ako se oslobodi politickih pritisaka..svejedno,Sablja 2 ce doci pre ili kasnije i nadam se da ce tada biti uhapseno bar duplo vise nego prvi put i da ih sledeceg puta nece izvuci njihovi drugari s ove strane resetaka...
 
untouchable:
Nadaj se.. :D
I u severnoj koreji nema dilera... Eeheej, 10.000 ljudi uhapsise! Gore od Pinocea!

Ma ako su ih pohapsili , i trebalo je ............problem je sto su ih pustili........... :evil:
I jos jedna tura , od desetak hiljada dilera, siledzija, reketasa, satromangupa, i Srbija bi bila mnogo lepsa zemlja.........

Al tesko da ce sadasnji ministar policije, da udari na svoje kolege , trafikante.......
 

Back
Top