Jesen prodje

Jamacha

Primećen član
Poruka
674
Da li ste primetili da ima bas puno devojaka koje su presle 30 a nisu se udale. Kao da su 90 posto pitanja koje postavljaju devojke ,,Kad cu se udati?". Postao sam alergican na takva pitanja. Sta vi mislite sta je uzrok ovoj pojavi? Kako se moze precizno odrediti hoce li se i kada neko vencati?
 
uzrok je u generacijskim aspektima. generacija od '73. do '75. ima saturna u raku - tesko je sa tim pronaci srecu u domu, tu su i porodicne teskoce.
'73. je prema kinezima godina goveceta pa su malo vise fokusirani na sticanje materijalnog sto je za njih uslov da se misli o braku (govece bi prvo blagostanje pa tek potom u brak). jupiter je u vodoliji sto je osecaj srece kroz slobodan odnos (dugogodisnje veze koje pucaju iako se pokusao zivot udvoje, ili cak razvodi - oni su najcesce samci).
'74. je prema kinezima godina tigra pa je to slabo za brak, a prema zapadnom sistemu jupiter je u ribama gde nema neke realne srece kroz odnose vec radije kroz tajne veze.
'75. je prema kinezima godina macke ili zeca u japanu, ako se dobro secam, pa su velike maze ali se nesto u braku nisu proslavili jer tragaju za inicijativnim partnerima i cak bi se i vecina muskaraca ovog znaka radije "udala" nego ozenila. i primetila sam da su ovoj generaciji pivo i lake droge regularan nacin zabave. saturn je dobrom delu ove generacije i dalje u raku, a jupiter u ovnu - mozda im zato vise lezi soliranje.
 
Mady:
uzrok je u generacijskim aspektima. generacija od '73. do '75. ima saturna u raku - tesko je sa tim pronaci srecu u domu, tu su i porodicne teskoce.
'73. je prema kinezima godina goveceta pa su malo vise fokusirani na sticanje materijalnog sto je za njih uslov da se misli o braku (govece bi prvo blagostanje pa tek potom u brak). jupiter je u vodoliji sto je osecaj srece kroz slobodan odnos (dugogodisnje veze koje pucaju iako se pokusao zivot udvoje, ili cak razvodi - oni su najcesce samci).
'74. je prema kinezima godina tigra pa je to slabo za brak, a prema zapadnom sistemu jupiter je u ribama gde nema neke realne srece kroz odnose vec radije kroz tajne veze.
'75. je prema kinezima godina macke ili zeca u japanu, ako se dobro secam, pa su velike maze ali se nesto u braku nisu proslavili jer tragaju za inicijativnim partnerima i cak bi se i vecina muskaraca ovog znaka radije "udala" nego ozenila. i primetila sam da su ovoj generaciji pivo i lake droge regularan nacin zabave. saturn je dobrom delu ove generacije i dalje u raku, a jupiter u ovnu - mozda im zato vise lezi soliranje.
Mady, ti si cudo!!! :-)
 
cekaj, cekaj, nije to sve. ima jos.
prema sinhronaru 13 luna '73 je godina zutog semena - rasipaju se i svasta pocinju, a kao da se kasno (posle 35), ubiraju plodove svog rada.
'74. je godina crvene lune koja prociscava i krasi ih pasivnost. odmeravaju, konzumiraju ali nizasta se ne opredljuju.
'75. je godina belog carobnjaka koji zacarava nevreme. misli da ce im se planovi sami pokrenuti u susret, da ce se sve resiti bez njihovog aktiviranja. pasivni su. .
tako je i '72. lose a to ste sigurno primetili jer je to godina plave oluje koja katalizuje samostvaranje - malcice su samozivi, sebicni. jupiter je u jarcu a tu srece jednostavno nema. i kada imaju sve uvek su nekako krajnje suvi i nezadovoljni.
 
Mady:
cekaj, cekaj, nije to sve. ima jos.

'75. je godina belog carobnjaka koji zacarava nevreme. misli da ce im se planovi sami pokrenuti u susret, da ce se sve resiti bez njihovog aktiviranja. pasivni su. .
E, ziva istina! Ja sve nesto sam kao drogirana, godinama. A kao, u sustini sam potpuno drugacija, kreativna, borac i te gluposti. I stalno cekam da mene nesto, neka prilika nadje. A pogotovo sto ne znam cime da se bavim :-( a odlicno mi je polje karijere.
A sta kazes za tog carobnjaka, hoce li se pribrati?
 

Back
Top