nishta, nishta..... ne otvaraj.....

izbegavam mesta na kojima mogu da ga sretnem.....
tasko je.... strah me toga..... strah me sebe..... nje.... njega.... ljudi.....
danas sam organizovala qhinju... subota je.... sad je sve na svom mestu sa svojom svrhom.... lepo sredjeno.... chisto
za koga? uhvati me ponekad, pa sve zategnem.... a jako loshe funkcionishem u sredjenom prostoru.....
ne znam zashto to radim..... pravila sam tortu.... ogavno....
nekad mi je bash tuzhno.... kad pomislim kako od sebe poqshavam da napravim sebi porodicu....
ljubomorna sam.... na oboje..... i pre su imali.... sada imaju vishe.... ja ne mogu da zhivim s ljudima......
 
Mozda je dosao trenutak da se promenis.
Ne zbog drugih, nego da bi tebi bilo bolje.
Izmedju straha od vezivanja i straha od samoće, izgleda ostajes zamrznuta. Mada delujes i verovatno se osecas snazno (kako neko rece ko Bas Celik...Bzv...)
Ne zelim da glumim nekog psihologa, al' mislim da ti je jasno sta podsvesno zelis.
Napolje iz svog kaveza.
Zabrljala si i izvukla si pouku. Menjaj se.
Pozzz
 
latica:
Uvek je lakse pricati nego uraditi. Zato nam je i lakse da pomognemo drugima pre nego sebi.

Da, ali niko drugi to ne moze uratiti umesto nas samih.
To je proces i Liviji zelim da sa nekim ostvari ono sto prizeljkuje, a ne da ostane na tome da ne moze da zivi sa ljudima...Zato mora da radi na sebi...makar i malcice svaki dan.
Mozda za pocetak da nauci da se dobro oseca u sredjenom prostoru, mozda je to korak da polagano sredi i sebe...
 
he... nazhalost ja sam papagaj.... povremeno preletim po sobi i vratim se u kavez.... uglavnom ne po sobodnom izboru... no..
da... krvolok reche... bash chelik! :D nadam se.... krvolok je uglavnom u pravu.....
obecjala sam sebi da cju sledecje leto voziti bicikl..... :D
 
Bole me noge pa ne mogu da spavam.......preforsirao sam se posle dve nedelje....TI djubre ne spavash ;);)....
--------------------->>>>@Silent B.>>>(((axxaxaxaexxexex))).....na tebe .....
>>>noge me otkidaju,sad sam nesto stavio i da popijem midol.....vode nikad dosta

@Livia----ja bih ti IH spremio,kolach za 15 minuta bez...podloge,mislim...BEZ kora!!!
 
ja sam se zaljubila..... chovek se danas zheni..... greshila sam......
da nije tako ne bi me bilo briga..... ovako me jede.... chuj, grize......
bljack.....
venchanje je u crkvi..... dugo su oni zajedno.... nije ni trebalo da se petljam na prvom mestu......
ne mogu da posnesem chinjenicu da ne mogu...... grrrrr
nemam ja nishta sa ozhenjenim ljudima.... fina sam ja..... ni sa njim sad vishe nemam nishta.....
nedostajacje mi.... a da nije tako..... blah da nije sve ovo.... totalno me ne bi bilo briga.....
vrti mi se u glavi od suludih ideja.....
gde je izlaz???

super tema.:)

izlaz zaboraviti i naci drugog
 
ja sam se zaljubila..... chovek se danas zheni..... greshila sam......
da nije tako ne bi me bilo briga..... ovako me jede.... chuj, grize......
bljack.....
venchanje je u crkvi..... dugo su oni zajedno.... nije ni trebalo da se petljam na prvom mestu......
ne mogu da posnesem chinjenicu da ne mogu...... grrrrr
nemam ja nishta sa ozhenjenim ljudima.... fina sam ja..... ni sa njim sad vishe nemam nishta.....
nedostajacje mi.... a da nije tako..... blah da nije sve ovo.... totalno me ne bi bilo briga.....
vrti mi se u glavi od suludih ideja.....
gde je izlaz???

Trebas mu reci sto pre to bolje, jer kada se ozeni gotovo je.
Samo ce ti on reci istinu i niko ovde.
Nadam se da ces ga poslusati.
 

Back
Top