pozitivna i negativna energija

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Mozda se i o ovome pisalo ali u nekom strucnom smislu, ne znam samo mi sad nesto pade na pamet kako sam cesto puta u zivotu a sada i sve cesce osetila da sam u necijem drustvu ili prostoru jako opustena i mirna a negde nasuprot veoma nervozna i napeta....Evo primera skorasnjeg: Radim igrom slucaja u dve firme zasad. Prepodne na pauzi imam osecaj da cu se ugusiti od negativizma koji se siri i zakljucujem da nesto sigurno nije u redu...ostali personal malo prica izmedju sebe, nesto su mi svi cudni i uopste rezervisani ne dajuci da im se ikako pridje...popodne sam u drugoj firmi isto pauza i ja jedva cekam da to kratko vreme provedem sa tako pozitivnim osobama...delimo sve sto ko donese a o temama za pricu i da ne govorim....Mislim da se tu vise ne radi o sklopu i karakteru ljudi koji tu rade vec o mestu na kome se nalazimo...Milsim takodje da prostor i njegov izgled imaju jako veliki uticaj na raspolozenje...Da li se i vama ponekad ucini da ima tu dosta istine...eto u dokonosti malo filozofiranja....
 
jup, kontam na sta mislis...
Ja zapravo mogu da navedem primer sa dve drugarice...
Razumem ja da sa nekima prosto ne umes da nadjes zaj. jezik i to..Ali ne, sa ove dve drugarice se druzim, i obema slicno pricam i one meni. Znaci nemamo tih vrsta prepreka. Nego ono sto si ti spomenula ...poz. i neg. energija... :idea:
Sa ovom Jovanom, toliko mi nije prijatno da pricam, iako mi devojka nista lose nije uradila... ali u njenim recima ima nesto sto mi ne prija, neka losa karma nesto...sto jako negativno utice na mene,... da ja prosto gubim volje da je ikada zovem, iako devojka mi nista direktno lose ne govori. To je kao neki 6th sense... Valjda nacin na koji prica o stvarima, neka njena drugacija vidjenja stvari, meni nimalo ne odgovaraju, mojoj energiji i imam utisak da me gusi. a da je izbegavam.... ??? hmmmm...sta mogu da joj kazem, zasto je ne zovem? e Jovana, ja i ti se druzimo pijemo kafe, imamo slicne probleme ali 'biga .. tvoja energija meni ne prija, ...imam utisak da mi radis o glavi :shock: Gluposti... Dok sa drugim osobama ...recimo sa mojom Majom, zapravo i ne moram toliko puno da pricam, a osecam se...opusteno divno imam volje i zelje da iznova i iznova izlazim, da se druzim...
 

Back
Top