Fuuuuuuj!!! :)

DA.......verujem,da na OvOj planeti sve moze,pa chak i takva banalnost!
--------Kako?"---->pa jednostavno neke stvari se razlikuju izmedju muskarca i zene i to je to.....Ma koliko se mi izjednachavali,postoje muski i zenski poslovi,razgovori(to pogotovu!)......tako da ....to bih ja prvo promenio,ali....
---------Ona koja navaljuje bez mozga.....to strasbno moze da iznervira,a ako ne znas da reagujes a nervira te ,,moze biti FATALNO!
--------Ne mogu da svarim da mi devojka capce,nije TOTALno opustena sa mnom da me vara,.....da kada joj nesto trazim da to tako mora i knap!....TACKA!.....mora da zna neki red,ako je samnom,sta god da je trazim da mi to uradi....naravno i ja bih njoj ustupke,ali vremena sy shygava,ja devojku ne mogu upoznati takvu ako nisam komunikativan sto je retkost ;///prichanje sa zenama mi je uvek dvosmisleno i nisam yvek opusten..... sa zenama,klinkama bezobraznim pogotovu!
 
U jednom periodu svog zivota, ne tako davno, su mi se gadile sve zene... Jos uvek mi se vecina gadi, ali postoji manjina za kojom ludim... barem nisam postao derpe, a nisam ni bio tako daleko od toga... just for the record...
 
livija:
@mannibals, shta i znachi ovo "capce"??? :shock:
barem nisam postao derpe, a nisam ni bio tako daleko od toga... just for the record..@ Silent BoB ----EXPLAIN,better......... :lol: .........= :confused:

<<<jede,zvondza kako god(CHAPR!!!I)......INACHE Ja ne volim sa zenskom osobom da jedem nekako se grozim,ne uvek ali tu sam strasno osetljiv>>
 
Mannibals:
barem nisam postao derpe, a nisam ni bio tako daleko od toga... just for the record..@ Silent BoB ----EXPLAIN,better......... :lol: .........= :confused:

<<<jede,zvondza kako god(CHAPR!!!I)......INACHE Ja ne volim sa zenskom osobom da jedem nekako se grozim,ne uvek ali tu sam strasno osetljiv>>

Nemoj da brines, zene koje drze do sebe jedu na venu a ne na usta pa ne moras da se gadis!!!! Daj bre o cemu ti pricas???????
 
Pussycat:
Nekad davno u zacaranom kraljevstvu je ziveo princ, koji nije imao, jelte, princezu. Jednog dana dok je lutao po sumi, naidje na prelepu vilu koja je pevala na malom ostrvu, na sred malog jezerceta, u velikoj i mracnoj sumi. Bila je prelepa i njena lepota ga je opcinila, zaboravio je na kraljevstvo, zaboravio je na sebe, a ona je bila uvek blizu njega, i uvek tu... Kako je vreme prolazilo magija je slabila, te se princ seti da ima kraljevstvo na koje treba brinuti, da ima i sebe... zeleo je samocu... A ona je zelela nesto drugo... Jedne noci od svoji agenata iz Mracnog Kraljevstva, dozna da je prelepa vila u stvari bila zla vestica koja je radila za (ili bolje reci pod...) Mracnim princom, te mu to slomi srci i dusu. Dugo se borio i trazio je spas svugde, a onda ga je nasao. Zamrzeo je sve vile ovog sveta i poceo da luta besciljno sirokim prostranstvima svog kraljevstva, zeleci da ga neko zagrli, da ga neko poljubi, osecao se slabo i zeleo je neke snazne ruke da ga pridrze... A onda je naisla druga dobra vila, pa i treca... I on je postao taj koji drzi, iako su se vile br 2 i 3 kratko zadrzale, vratile su mu samopouzdanje i od tada, princ je odlucio da trazi samo one vile koje nose poseban znak koje ni jedne druge (obicne) ne nose...
 
Pussycat:
Nemoj da brines, zene koje drze do sebe jedu na venu a ne na usta pa ne moras da se gadis!!!! Daj bre o cemu ti pricas???????

HAHAHAAHHAH,,,,,,,, ................<<<svako ima svoje>>>Nije to samo prema M/z polu,nego takav sam,kao i kad shetam kroz prirodu volim BITI sam........... :roll:
 
@bob..... smile, bwe.....
pessimist.gif
 
Ocean_state:
Ja nisam savrshen ali ae da odgovorim.
Da. Kada vidim neku sa nekim defektom. Jednostavno mi je teshko da gledam. Ne znam sad na shta ti mislish ali to je to.

/////Ali bitno je da si rekao....defektashi....ja preferiram(bolidi,kreteni....) :twisted:

<<<mozemo TEMU da otvorimo,zza ovakve ...pa pojmove>>> :roll:
 
Pussycat:
Pitanje za vas savremene: Da li zenska osoba moze da vam se zgadi? Zasto? Kako? Sta ne mozete da svarite?

e ma zhene to su ti nebeska bitja...misim shta bi mi bez zhena??...oplodjavali jedan drugome rektume?...to ne bi niqda vodilo el taaako?...

heee mozhe ako prdi i smrde joj noge...pa drugachiji su kriterijumi za gadjenje za mushke...
jednom mi palo na pamet...vidim neq ulicharq ciganka il je samo mnogo masna i prljava...verujte ja zaista ne znam kako al mi palo na pamet "maaajko moja zamisli kolko joj je vagina gadna"...e al sigurno ima i neki slichan masni lik kome je takva vagina draga right?...dakle negde tamo postoji neka vagina za svakog od nas...hurej nek je blazhen gospod !


tema je ravna nuli...treba da postoji ta opcija kad postoje ove ogavne zvezdice...da postoji neka ikonica feces il neshto...jer tema je zaiiiista uzhasna...
 

Back
Top