Predlog za učitelje
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Predlog za učitelje

Početnik
    Učlanjen
    08.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Predlog za učitelje

Otvaram ovu temu za sve učitelje (i učiteljice)- one koji su završili, one koji se još uvek školuju i sve koji su zainteresovani.

Prvo: da li neko zna gde se na internetu može skinuti nastavni plan i program za prva četiri razreda osnovne škole i godišnji planovi i programi za pojedinačne predmete sa rednim brojem/nazivom nastavne jedinice i vrstom časa?? Imam neke stare planove (školska 2002/2003. godina) koje sam iskopirala dok sam radila kao zamena, a želela bih da nabavim nove.

Drugo: ovo bi moglo da bude lepo mesto za razmenu ideja o organizaciji časa (kako da određena nastavna jedinica bude zanimljivija- koji oblik rada, koja sredstva...), zatim za razmenu iskustava, mišjenja itd.
    Nigde na internetu nisam pronašla nikakvu domaću stranu namenjenu učiteljima, pa se iskreno nadam da ce ova tema zaživeti
    Svako ko želi da pomogne može da pošalje link za neku interesantnu web stranicu i slično. Takodje, možemo da razmenjujemo pripreme za časove, anotacije i sl.

Evo jednog zanimljivog hr. sajta (zahteva registraciju):
    http://www.ucitelji.com/

Trenutno prekucavam neke svoje pripreme, pa ukoliko bude zainteresovanih- šaljem ih.

Pozdrav svima ;-)

Aktivan član srećica (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Pančevo je mali grad,u njemu sve se zna...
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Re: Predlog za učitelje

dopada mi se tema. ja bih zelela da upisem uciteljski. da li si ti studirala u bgu?
    :)

Početnik
    Učlanjen
    08.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

I meni se dopada tema, Srecice, ali steta sto odziva nema :sad:

I dalje studiram, i da- u Beogradu (apsolvent sam). Ako te zanima nesto u vezi sa upisom ili bilo sta drugo- pitaj.

Početnik
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Srecice,
    radim 20 godina u prosveti i moji su prosvetari ali tvoj predlog nisu imali prilike da okuse.Godinama pisemo nove planove i stalno nas jasu sa pripremama i sytalno pronalaze neke nove mamudije.Ako sama ne napravis bazu podataka - planove i materijal za rad na casovima - niko ti nece pomoci. Ovi nemaju pojma kuda vode prosvetu. Pod stare dane je nas 17 iZ moje skole upisalo fax, onaj iz Sombora i zavrsilo ga za 17 meseci. Nista pametno nismo naucili ali smo se dobro zezali.Ako mogu da ti pomognem javi se na petarkojot@beotel.yu pa ti mogu poslati nesto sto ti moze koristiti od planova I-IV razred operativni ili neke materijale za nastavu, prezentacije, nastavne listove, programirene materijale Kazi ako ti je nesto potrobno. Ideja mi se dopada i tako rade na zapadu ali smo mi daleko od zapada. Pozdarav Pedja ZRENJANIN

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Predlog za učitelje

[QUOTE=petarkojot;5349915]Srecice,
    . Ovi nemaju pojma kuda vode prosvetu. Pod stare dane je nas 17 iZ moje skole upisalo fax, onaj iz Sombora i zavrsilo ga za 17 meseci. Nista pametno nismo naucili ali smo se dobro zezali.
    Mnogo nas je pod stare dane zavrsavalo taj fax .Lepo smo se druzili ,dobro naplacali i nista novo nismo naucili.

Početnik
    Učlanjen
    19.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bilo bi lepo kada bi i kod nas zaziveo forum ucitelja.Ja sam vec dve godine clan foruma ucitelja Hrvatske.Puno toga sam lepog saznala.Oni se lepo druze i razmenjuju svoja iskustva

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •