naslov

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa gledaj ovako bolje ipak ćerka ***** mislim radodajka, to možda ni ne izvalim ali gay sina bi skontao ladno i mislim da je hetero odnos ipak zdraviji od homo odnosa...
 
@nix
ocigledno jos nisi do te mere sazreo kad odgovaras tako.......
mislim rodis dete i ispade dete gay i kao e aj mars iz kuce :roll: sta po principu ja sam te napravio,ja cu da te i izbacim....a imati qurvu je ok,sve dok ne ebe zene jel??????? :roll:
 
Lucky girl:
@nix
ocigledno jos nisi do te mere sazreo kad odgovaras tako.......
mislim rodis dete i ispade dete gay i kao e aj mars iz kuce :roll: sta po principu ja sam te napravio,ja cu da te i izbacim....a imati qurvu je ok,sve dok ne ebe zene jel??????? :roll:

Ma neeee, ma ne, ma ne, ma ne... Ja nisam rekao da bi ga izbaciJo. Nego bi više voleo da imam ćerku ravu, nego sina fegeta. Jednostavno...
 
Nixxx:
Ma neeee, ma ne, ma ne, ma ne... Ja nisam rekao da bi ga izbaciJo. Nego bi više voleo da imam ćerku ravu, nego sina fegeta. Jednostavno...
pa dobro nisi ti....ali cek,radije bi ziveo sa tim da cerka nema pametnija posla pa se ebe s kim stigne,nego jednostavno da se pomiris sa cinjenicom da ti je sin rodjen takav kakav,ali je makar normalan
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top