Slugarenje i ponizavanje nije dalo nikakve rezultate

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Vec 6 godina nasa zemlja jeste sluga Amerike i njenih satelita . Vec 6 godina mi ispunjavamo sve njihove ultimatume, zelje, ucene . Vec 6 godina Srbija i Srbi se ponizavaju onako kako se niko nikada u ljudskoj istoriji nije ponizio. Casnije je i postenije biti okupiran nego pristati na ovako nesto. Nijedna drzava u istoriji ljudske civilizacije nikada nije izrucila nekoj stranoj sili, ili grupi drzava svoj kompletan nekadasnji drzavni vrh. I sve je to uradjeno navodno da bi nasoj zemlji i narodu bilio bolje. Da bi vratili Kosovo. Ovakva politika na zalost nasu, nije dala ama bas nikakve rezultate sto se moze videti iz ove vesti. Amerika i dalje zastupa potpuno jednako neprijateljsku politiku prema Srbiji , jednako kao kad je ovde bio na vlasti i Milosevic:

B92 Info Vesti Politika

"Provejava stav o nezavisnosti"
8. septembar 2006. | 07:34 -> 10:01 | Izvor: B92
Vašington -- Predsednik Srbije Boris Tadić će se trećeg dana posete Vašingtonu sastati sa američkim ministrom odbrane Donaldom Ramsfeldom.

Tadić je ocenjujući dosadašnji deo posete izjavio kako se stavovi SAD i Srbije bitno razlikuju oko statusa Kosova, kao i da se stiče utisak da administracija u Vašingtonu podržava neku opciju nezavisnosti. Srpski predsednik je tokom razgovora sa potpredsednikom SAD Dikom Čejnijem izneo argumente u korist stava da rešenje mora da bude kompromisno.
 
Trenutno u Srbiji padaju poslednje zrtve Miloseviceve politike. Secam se 1995. i pada Knina, tada je izgubljen lep komad zemlje na kojoj su vekovima ziveli Srbi.
Sve ovo sto sada trpimo, potpisao Milosevic i to na najvisem zvanicnom nivou. Hag - u Dejtonu 1996.
SB UN 1244 - Kumanovo 1999. Tako da ovi mucenici od demokrata i nisu krivi, oni su sve to zatekli i sada ispravljaju krive drine koliko god mogu.
A posle Milosevica to je jako tesko, taj je duboko zarazio nase drustvo. I, sa politikom izdajnici - patriote nigde necemo stici osim pod ujedinjene srpske sljive.
 
Да да. Само што си заборавио да напоменеш да су Милошевића киднаповали и продали у Хаг, али нема везе. Поред потписане изјаве Чедомира Јовановића да Слободан Милошевић неће бити испоручен Хагу, они га шаљу у Хаг, тј. продају га. Па ти сада види ко је ту од речи.
 
Ček, ček, jel čovek potpisao da će sve ratne zločince i sve one koje Hag bude tako okarakterisao isporučiti tom sudu. JESTE potpisao je. U čemu je problem, predomislio se kad je osetio na svojoj koži. A to sa garancijama i potpisivanjem, on je bio prvi koji nikada to nije poštovao, za očekivati je bilo, što je i sam mogao pretpostaviti da je imao malo mozga u glavi- da taj sporazum neće biti poštovan. Si sjebao stvar, ODGOVARAJ.
Trebao je on još 05.oktobra sa gospođom da visi na Terazijama.
 
Crni_gavran:
Да да. Само што си заборавио да напоменеш да су Милошевића киднаповали и продали у Хаг, али нема везе. Поред потписане изјаве Чедомира Јовановића да Слободан Милошевић неће бити испоручен Хагу, они га шаљу у Хаг, тј. продају га. Па ти сада види ко је ту од речи.
Pa da smo bili pametni ko Rumuni 89. nebi imali problama sa kidnapovanjem ****** nasa greska.Ko ga je terao da potisuje saradnju sa Hagom pre 10 godina ?
 
Corto Malteze:
SB UN 1244 - Kumanovo 1999. Tako da ovi mucenici od demokrata i nisu krivi, oni su sve to zatekli i sada ispravljaju krive drine koliko god mogu.

Ti "mucenici" su dosli na vlast sa pricom da su problemi Kosmeta i Crne Gore "demokratska pitanja" koja ce biti resena cim u Srbiji na vlast dodje demokratska vlast. Ti "mucenici" nisu dosli na vlast da nista ne bi uradili vec da bi Kosmet ostao u sastavu Srbije.
Milosevic je 1999. godine Kosmet ostavio u sastavu Srbije - dakle formalno, po rezoluciji 1244 Kosmet je bio deo Srbije. Fakticki on je zaista bio nezavistan. Medjutim, ovi ce i formalno izgubiti Kosovo, sto je daleko gore. Ako mi neko uukrade sat, on je formalno i dalje moj, i ja imam sanse da ga kad tad povratim. Medjutim, kad ja prenesem i formalno vlasnistvo nad njim - on je izgubljen zauvek.

Corto Malteze:
Ček, ček, jel čovek potpisao da će sve ratne zločince i sve one koje Hag bude tako okarakterisao isporučiti tom sudu. JESTE potpisao je.

Ti si to negde cuo da je Sloba potpisao saradnju sa haskim "sudom" i to ponavljas kao papagaj. Izvoli pokusaj da pronadjes "H" od Haga u dejtonskom sporazumu.

Corto Malteze:
Trebao je on još 05.oktobra sa gospođom da visi na Terazijama.

Ne trebali su da vise oni koje su na vlast dovele one sile koje su Srbiju bombardovale 1999. godine. Ali nikad nije kasno.
 
Corto Malteze:
E moj Gavrane Crni....fašistička izjava kaeš, se ti uopšte sećaš perioda pre 2000. sankcija, bombardovanja, mladih redova na prvoj liniji fronta, agresije policije po fakultetima- sve to je po tebi verovatno bilo vrlo patriotski.

"Agresija policije na fakultetima" sto bre lazes? Kako te nije sramota da lupetas takve gluposti?
 
Crni_gavran:
Исто тако, ко је терао Чедомира Јовановића да потписује да неће Милошевић бити испоручен Хагу. Ти би могао стварно мало да обратиш пажњу на речник.
Pa nisam nista od ruznih reci tebi uputio ali je smesno kada pristalica stranke koja politicke neistomisljenike naziva govnima,dzukelama ,ustasama,kurvama itd. sada prica nekome o recniku, ko o cemu ...
 
untouchable:
"Agresija policije na fakultetima" sto bre lazes? Kako te nije sramota da lupetas takve gluposti?

Alo bre dečkić, bio sam prisutan kada je tzv. interventna brigada upala u Filozofski fakultet u Beogradu i počela da mlati studente i profesore. Ako nisi upućen. raspitaj se. Preko 200 i slovima dvestotine studenata i profesora tada je bilo uhapšeno i izloženo represiji samo zato što imaju drugačije mišljenje.
 
Crni_gavran:
Без обзира да ли си мени или неком другом или ниси ником, опет поведи рачуна о култури изражавања. Ако се у твом селу тако прича на форуму се не прича тако.
Ma u mom selu je osovano prvo srpsko pozoriste i biblioteka i mnogo sta jos tako da ne brini o svom selu uotalom tebi to ne smeta jer ti podzavas stranku ciji predsednik javno psuje i vredja ljude tako da mora da i ti to volis a ovo ovde izigaravanje kulture ostavi za nekog drugog. :roll:
 
Corto Malteze:
Alo bre dečkić, bio sam prisutan kada je tzv. interventna brigada upala u Filozofski fakultet u Beogradu i počela da mlati studente i profesore. Ako nisi upućen. raspitaj se. Preko 200 i slovima dvestotine studenata i profesora tada je bilo uhapšeno i izloženo represiji samo zato što imaju drugačije mišljenje.

Kome ti to pricas, ja nisam propustio niti jedan protest od 96 na ovamo. Sta ti mislis da su vrata fakulteta ulaz u zemlju Oz gde si ti zasticen od zakona, policije i svih ostalih ovozemaljskih stvarcica? I otkud znas da su to bili studenti?? Ja sam recimo ucestvovao na onim studentiskim protestima iako sam bio gimnazijalac.
Sprovodjenje zakona (u sta spada i primena sile) nije nikakva "agresija".
 

Back
Top