zabrana alkohola za tinejdzere u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije problem ZABRANITI....pa čak i kada bi se poštovalo, o5 ništa ne znači..uvek možeš da iscimaš nekoga da ti kupi...fora je promeniti navike, dati mogućnost da se radi nešto drugo osim cirkanja.. a baš mnogo mogućnosti i nema..ako oćeš da odeš u bioskop treba ti bar 300 kinti...a pivo je 100 kinti 2l..dosta ti za dva tri sata zabave :P

oćeš na klizanje -treba ti 500 din.... oćeš na bazen... isto *****..sport..super, al nije toliko IN, a i nema baš puno koševa koji su čitavi...

alkoholisanje omladine nije problem koji se može rešiti zabranama!
 
AA SRBIJE:
pa u US nemogu da idu na mesta gde se prodaje i toci alkohol pre 21 g zivota,da to je preterano,ali isto tako neslazem se sa nasim neregulativama.
Kak mislite da bi bilo fer da se regulise alkoholisanje omladine u Srbiji?
hahahahahah pa bre zar toliko nemate pojma....shta y ovoj zemlji moze da se regylishe?? :shock:
alkohol pijem retko...jedino kad sam na nekoj syper zyrci ili nekom rodjendany... (slichan onom od pre nedeljy dana :lol: )
o eventyalnoj zabrani mozete samo da mashtate...jer isto ce se desiti kao i za cigarete...kao zabranjeno maloletnicima da qpyjy a ovamo vecina pyshi aktivno i niko im nishta ne moze.... :?
 
unknownbg:
nije problem ZABRANITI....pa čak i kada bi se poštovalo, o5 ništa ne znači..uvek možeš da iscimaš nekoga da ti kupi...fora je promeniti navike, dati mogućnost da se radi nešto drugo osim cirkanja.. a baš mnogo mogućnosti i nema..ako oćeš da odeš u bioskop treba ti bar 300 kinti...a pivo je 100 kinti 2l..dosta ti za dva tri sata zabave :P

oćeš na klizanje -treba ti 500 din.... oćeš na bazen... isto *****..sport..super, al nije toliko IN, a i nema baš puno koševa koji su čitavi...

alkoholisanje omladine nije problem koji se može rešiti zabranama!

mudro zboris (;

d4ch4:
ih, pa pivo bash i nije neko zensko pice....mislim, ne kazem ja da postoje mushka i zenska picja ali ipak pivo nije za devojke....
za devojke je bambus, liker, vino, zestoka picja...:)

ne volim bambus, mrzim likere, vino :fuj:

ali zato niksicko... mmmmmmmmm
jel ovo znaci da nisam zenstvena? il me vadi to sto volim zestoka ****?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top