sebični muškarci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:twisted: opet generalizacija...........

a mi zene, sve fine,dobre i poshtene.............da da......... :twisted: :twisted:

P.S.ubuduce kada te neki tvoj bivsi sadasnji ili buduci iznervira nesto........ ne moras odmah da otvaras temu o losim muskarcima..............sedni...........razmisli.............mozda si bas ti negde pogresila.
 
Jeli srce, a sta vi ste sve fine.. Pa vecina devojki/zena ne zasluzuje da muskarac prema njima bude fin, ja sam pre sadasnje devojke bio fin prema svakoj, chak i previse, pa sam posle bio varan, ostavljan, hm.. i mi smo stoka a??? Devojka sad sa kojom sam trudila se da zasluzi da budem fin prema njoj, i zasluzila je, i svu neznost koju mogu da joj pruzim, i svu ljubav.. Nisam neki gad, oduvek sam bio fin prema zenskom rodu pa su me uvek jebale u mozak, al onda sam stavio tacku na to.. E sad sam opet kao pre, osecajan nezan, ali bar znam da je ona koja to zasluzuje, tako da ne pljuj muski rod, jer nisu svi isti, pogledaj malo i zenski rod pa onda reci, ali sigurno si zatucana u vugli pa ne mozes da vidis to.. Tako da ne znam zasto diskutovati sa nekim takvim o ovakvoj temi..
 
tražila sam nekog ko će se slagat sa mnom a ne vas beveznjakoviće koji volite samo davat inverzne odgovore.u meni definitivno nije problem što su muškarci sebične svinje a ako ti u sebi vidiš problem onda si jadna ženska koja je uvijek kriva.
 
to je od svega i najžalosnije što će ženska uvijek žensku optužit radi nekog muškarca i okrivit ju da ga ne zna zadovoljit i slično a problem je složeniji,puno,puno,puno,puno.znam ja šta pričam.možda ima dobrih muškaraca ali reći ću vam kad ga upoznam.
 
Ja se vodim onom starom-ako su svi ludi a ja pametna -onda definitivno razmislim da li sam u pravu.I tebi isto to savetujem,ima toliko finih i dobrih muskaraca ,nemoj ih sve trpati u isti kos.
 
jadnica:
dr:
Ja se vodim onom starom-ako su svi ludi a ja pametna -onda definitivno razmislim da li sam u pravu.I tebi isto to savetujem,ima toliko finih i dobrih muskaraca ,nemoj ih sve trpati u isti kos.
ja sam vas već strpala u koš!ha!ha!gotoovo je brajkovići. i nisam ti rekla ja i jesam jedina pametna.tu si se zaribo.i vi niste svi nego vas ima samo 49%populacije.ha,ha,ha!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top