dali pijete kuci i pred decom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da,naravno da je problem.......Pa nemam decu,da budem strog,,mmmm....josh se nisam formirao na koju cu stranu.....vishe bih nesto solo,da sam sebi odgovaram ili eventyalno zakonu....pukli smo k'o narod,izgubili smo nashe ja.....------------>MNOGO SMO PRLJAVI I PROSTI.....postali!
 
ne, mi pijmo sebi.
Sakrivamo se u klonju, da ne vide necija deca kako se ponasamo pa da ne ukapiraju da postoji nesto kao aperitiv, casa vina uz rucak, dizestiv i sl. Jer posle mogu istraumirani da se sluze neartikulisanim, besmislenim recenicama ------------> NA FORUMU........krstarice (npr.)
 
Mannibals:
Da,naravno da je problem.......Pa nemam decu,da budem strog,,mmmm....josh se nisam formirao na koju cu stranu.....vishe bih nesto solo,da sam sebi odgovaram ili eventyalno zakonu....pukli smo k'o narod,izgubili smo nashe ja.....------------>MNOGO SMO PRLJAVI I PROSTI.....postali!
Da li se to meni cini, ili je ovo tvoj prvi ozbiljan post na ovom forumu...
 
AA SRBIJE:
Mislim da je ogroman problem alkoholisanja i narkomanije kod nas,kako vidite izlaz iz tog problema u nasoj zemlji?
Naravno porodica je osnovna celija svakog drustva i odatle treba poceti sa borbom,sta vi preduzimate u vasoj kuci?

Јел ово питање намењено алкосима и наркоманима?:roll:

Зашто бих се борила против алкохолизма у својој кући кад га нема?:?

И да, пред децом попијем чашу пелинковца или вина кад ми дође неко друштво, нећу ваљда да се сакривам на таван?:-?
Мислиш ли да деца не треба да виде ни да чују за алкохол? То ће их, као, сачувати да не постану алкоси? :roll:
 
Ma ovaj je bre dosadnjakovic, stalno kaci nekakve debilne postove i reklamira taj nekakav sajt AA nekakvog drustva, ne mozes da ga se otreses! Nemam nista protiv AA dustvava, naprotiv, ali bas ovakav tip propagande je potpuno pogresni marketing koji budi krajnju iritaciju jer se u njemu oseca puka komercijalnost bez i trunke profesionalnosti. Sad ce Zena da se pojavi odnekud te ja kazem - PRAY THE LORD, sto ono rece neko (pajamaca) na nekoj drugoj besmislenoj temi.....
 
Slažem se da je ovakav vid reklame ustvari kontra-reklama. Ja takođe nisam imao ništa protiv ovog društva do sada. Sada su mi se ogadili. Koliko je glupavo da neko sa toliko agresivnosti reklamira svoju organizaciju, da se kači na SVE podforume. Već postaje dosadno i užasno odbojno. Ukoliko želi da odbije ljude od sebe na pravom je putu. Sa ovolikom količinom navalentnosti zaista me navodi da se zapitam da li je to zaista neka sekta?
 
Pa i da se krijem po stanu od deteta sa vlasom nekog jaceg ****,tipa kada mi je slava ili kad mi dodju gosti,time ne postizem apsolutno nista.Jer kad tad ce i moje dete da poraste ode na neki rodjendan,zurku,svadbu i imace alkohola u izobilju.Sigurno ce probati,bas zato sto ne zna sta je to,sem da je dobro.Bolje da ja naucim moje dete sta je alkohol,i stetne posledice istog,nego da samo eksperimentise sa tim i na kraju postane alkos,dok se ja sa vlasom vina krijem u nekoj supi,verujuci da moje malo zlato nikad nece otkriti cari alkohola......
 
sad ce bas dete da mi postane alkos zato sto mu je mama dala primer time sto nekad popije cesu vina ili pelinkovca...
gde je tu elementarna logika...i kakva je uzrocno-posledicna veza izmedju roditelja koji ponekad popije casu alhoholnog **** i deteta koje kasnije postane alkoholicar?
nikakva...zbog toga niko nece postati alkoholicar...
a da se negde pije, to mora videti...
eto ja cak mislim da tvoja opsednutost alhoholom pre moze nekoga da zainteresuje neko dete da ga proba nego cinjenica da je videlo roditelja kako pije isti...
 
Pa vidim ja da cu Vas imati uskoro u mojim krugovima...
ko se reklamira i koja organizacija/

daj keveti nelupetaj,znas ti koliko osoba kod nas treba pomoc,a koliko ih je ipak pristupilo programu i sada mogu normalno da zive.
Koja breee sekta nelupetaj.

Хехехеххеее....ТИ питаш ко се рекламира и која организација, а ник ти је АА СРБИЈЕ?!
Хахахааа...

Тачно је да многим људима треба помоћ, јасно нам је да су такве организације потребне, али, брате, теме су ти такве да сви одмах добију порив да се олеше кад их виде!!!

Алкохоличар се не постаје зато што мама и тата попију пивце уз ручак....или винце са пријатељима...
Алкохоличари имају друге проблеме које не могу да реше и са којима не смеју да се суоче, па беже у алкохол, ТИ бар то треба да знаш!

Олади мало и спусти лопту ако желиш да скренеш позитивну пажњу. Овако само нервираш и провоцираш народ и изазиваш негативне реакције. Промени приступ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top