Recept za kritichnu masu

Breaking. Benjamin

Aktivan član
Poruka
1.442
Mislim da je forum dostigao kritichnu masu, nikada ranije nisam primetio toliku brzinu smenjivanja ljudi i ideja, tema i postova.
Sve traje po dva dana onda vishe nema, sve se ubrzava do raspada.
Ne mislim da se krsta raspala, mislim samo da je u chetvrtoj brzini a nailazi na krivinu....
Moderatori, kao moderatori, shvataju kada to postanu da su im prijatelji samo drugi moderatori, i da ih se masa boji,
da li su i oni krivi?
MSN se razbija od upotrebe ovih dana, zastarivanje foruma?
Ljudi bodu druge ljude ne gledajuci shta ih tera na to, brane svoje nickove kao da im chovek stavlja noz pod grlo,
ne smesh nikome nishta reci, on ce se naljutiti i divljati.
To je naravno, choveku normalno ponasanje, i ocrtava se na forum.
Ja ne govorim da ja postavljam primer, ja samo pitam.
 
--------- ima svega po malo.....znash mene je racimo povredila zenka osoba STO je meni..aaa....iole daje nekakav trening za psihu,//izvini sa rechima sam out!!!----CITAJ pazljivo//-----
za muvanje zenski u mom gradu,kamo srece da pokazuju stvarno svoje slike i da loze ....(mene kao muchenika)....tu bih izdvojio bobby,luckasty....mozda malo
Peta W(ali ja stvarno ne znam po ,nekim slikama,sto sam nashao koja je STVARNO njena boja kose?????)........gold,bohemi,liviu......xexexexe.....
--------------meni je rekao Bulitt,:"koji idiJOT!".................ja sam se cepao,ne bash ali mi je smeshno/onako kiselo....xeexee.....
--------samo bih voleo da sy zene ne zahtevnije ovde nego da odgovaraju nama na pitanja,ne verujem da sy pravi muskrci uvek za kompom<<<<to sam izveo iz nekih zakljuchaka.....>>>------prichao sam sa raznim ljudima,starosnim dobima,ankete pravio ne bih li chuo misljenja....pa zato i chapri ovako......
 
E,to shto mislish da 4uma nema dok je tebi iskljcen komp,nije dovoljan razlog za otvaranje teme....
Naravno da svi dolaze....postoji odredjena metafizichka zakonitost po kojoj sve funkcionishe i koja je logici nepojmljiva.....i nema ubrzanja do propasti nego samo do sledece velike promene.
 
Enfroz2891.:
E,to shto mislish da 4uma nema dok je tebi iskljcen komp,nije dovoljan razlog za otvaranje teme....
Naravno da svi dolaze....postoji odredjena metafizichka zakonitost po kojoj sve funkcionishe i koja je logici nepojmljiva.....i nema ubrzanja do propasti nego samo do sledece velike promene.

VERY optimistyc....I say :twisted:
 

Back
Top