Srbi gube indetitet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Danas je u o.š. Starina Novak u 7 razredu počela dvojezična nastava na srpskom i engleskom uz prisustvo visokih zvaničnika,Polta i Vuksanovića.
Kako vam zvuči ova vest?Da li u svetu postoji neka država koja dozvoljava dvojezičnu nastavu,ne mislim na manjine?Da li je ova vlast svesna da odobrava gubljenje indetiteta sopstvenog naroda?
Ako izgubimo svoj jezik izgubili smo sebe.
Da li smo mi normalni???
 
to su verovatno specijana odeljenja...to su neki mali fenseri i pametnice.bice njima to kul.
i sigurno nece zaboraviti srpski da uche...;)
nego,jesi ti znao da ceca,the mother of serbia, poslala svoje male arkanovce u britansku skolu? :shock:
 
Mislim da deca nebi trebalo da uce ni jedan jezik pa ni srpski.

Ako cuju da postoji srpski jezik, mozda im padne na pamet da postoji jos neki pa pozele i njega da nauce, a to bi bilo pogubno za nasu stvar i nas nacionalni identitet!

Mislim stvaaaaaaaarno...
 
Ма сада чекам коментаре оних који значење писања ћирилицом не могу да схвате, и који ће све то одмах да насаде наопако и у смислу шта ми то значи и који ће ми.
 
drbob:
Danas je u o.š. Starina Novak u 7 razredu počela dvojezična nastava na srpskom i engleskom uz prisustvo visokih zvaničnika,Polta i Vuksanovića.
Kako vam zvuči ova vest?Da li u svetu postoji neka država koja dozvoljava dvojezičnu nastavu,ne mislim na manjine?Da li je ova vlast svesna da odobrava gubljenje indetiteta sopstvenog naroda?
Ako izgubimo svoj jezik izgubili smo sebe.
Da li smo mi normalni???

Заборавио си да напоменеш да су овом отварању оделења са двојезичном наставом из неких предмета ПРИСУСТВОВАЛИ АМБАСАДОРИ САД, В.БРИТАНИЈЕ И КАНАДЕ...дакле три амбасадора су се сјурила да подрже овако нешто. И сама та чињеница говори о томе колико је ВАЖАН ЈЕЗИК ЗА ОПСТАНАК НАЦИЈЕ, а они су дошли да "отворе шампањац" зато што отварањем оваквих оделења директно ударају и разарају српску нацију(а нисам чуо да тога има било где у окружењу) А зашто се томе толико радују? Па зато што на тај начин школују своје будуће службенике који су пореклом одавде, своје будуће локаторе и послушнике, е, да би лакше владали окупираном Србијом.
 
eremita:
Заборавио си да напоменеш да су овом отварању оделења са двојезичном наставом из неких предмета ПРИСУСТВОВАЛИ АМБАСАДОРИ САД, В.БРИТАНИЈЕ И КАНАДЕ...дакле три амбасадора су се сјурила да подрже овако нешто. И сама та чињеница говори о томе колико је ВАЖАН ЈЕЗИК ЗА ОПСТАНАК НАЦИЈЕ, а они су дошли да "отворе шампањац" зато што отварањем оваквих оделења директно ударају и разарају српску нацију(а нисам чуо да тога има било где у окружењу) А зашто се томе толико радују? Па зато што на тај начин школују своје будуће службенике који су пореклом одавде, своје будуће локаторе и послушнике, е, да би лакше владали окупираном Србијом.
stari dobri eremita....:D
na neki volseban nachin,ti si chovek kralj;)
 
Ма у реду је да се учи страни језик,енглески,али да се настава комплетно одвија двојезично,па то је ван сваке памети.Изгубиће се српско национално биће.И молим вас уозбиљите се,ради се о нама,о нашем постојању,о нашој историји,о Србији.
Испаде да је Србија прчија пар људи који раде шта хоће,који нас продадоше и распродаше нашу историју и културу,само за то да би они остали на власти.Срамота.
 
eremita:
Заборавио си да напоменеш да су овом отварању оделења са двојезичном наставом из неких предмета ПРИСУСТВОВАЛИ АМБАСАДОРИ САД, В.БРИТАНИЈЕ И КАНАДЕ...дакле три амбасадора су се сјурила да подрже овако нешто. И сама та чињеница говори о томе колико је ВАЖАН ЈЕЗИК ЗА ОПСТАНАК НАЦИЈЕ, а они су дошли да "отворе шампањац" зато што отварањем оваквих оделења директно ударају и разарају српску нацију(а нисам чуо да тога има било где у окружењу) А зашто се томе толико радују? Па зато што на тај начин школују своје будуће службенике који су пореклом одавде, своје будуће локаторе и послушнике, е, да би лакше владали окупираном Србијом.

А можда и да би будуће генерације боље разумеле свет у коме живе и лакше се повезивали са његовим окружењем како Србија једног дана неби била изоловано острво у мору развијеног света!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top