Koji je bolji pristup

JA....DEFINITIVNO ovo drugo......:"Dakle otkopcham,izvadim....."-Ma ne ja sam u mojim trendzama i samo Party-zan,.....i gyram joj ga ..htela ona ne...pa blagi shamar,za glavu...."ono"<<kud si posla>>
-----EVE ti mog odgovora.....sad sam ...vecheras naleteo na neku fizerkua,mozda neka iz med. za koji mesec 4 godina....iz .....pa mozda kod...nekog tipa sto drzi bife...eto meni posla=3!
 
Je L ti upalio neki od tih pristupa do sada??!

Cuo sam i ja, kad ribama izvadis tuki da je to potpuno druga prica, i da one odmah misle da treba da se pobrinu za njega i tu krece sex....tako da ti savetujem da ga vadish :)
 
AcaBg82:
A moze li neko da odgovori na pitanje iz teme, da li je dobar pristup kuco maco ajmo malo, ili je uvatim, izvadim nadignut palamar, smestim joj ga u ruku da ga oseti i vidim sta ce da bude.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ja stvarno ne znam sta da ti kazem ili jos bolje uopste te ne razumem.
Hoces samo da je kresnes. Nemoj to da radis, male su sanse.
 
Cossack:
Prvo volis da plivas, a on je govorio o tom profilu ribe ako pogledas prvi njegov post.(izvini,salim se).
Drugo sama si mu rekla DEFINITIVNO, meni to tako mirise.:-D :lol:
naravno da sam rekla DEFINITVNO!
zato shto zaista verujem da bi on to trebao da uradi.... chovek je u najavi ispushio, nek bar bude zabavno..... NAMA :D
 
AcaBg82:

c008.gif
 
AcaBg82:
Kada ostanete nasamo sa devojkom , nije vam cura, ali znate da voli kitu.

Uvatite je, pa polako kuco maco ajmo malo.

Ili sema za kuk, nadignut ***** napolje da vidi i shvati i idemo...

Aco buraz,dokle vise sa ovim temama.Mislim ok,sve je to lepo,kad te cita,covek prosto ne moze da se ne nasmeje ali,kod tebe koju god temu da napravis ne zna se koja je perverznija!!!
:shock:

Sto se tice teme,to zavisi od devojke.Neka ce te glad ispaliti,u fazonu alooooo jesi puko,a oped one druge ce reci.....pokazi mi sta znas!!!!.....
8)
 

Back
Top