Nova Godina

...vreme je da se osvezi tema *Nova godina* :)
e, pa dragi moji neighbours, ja ove godine necu biti ni u torontu, a kamuli montrealu vec brisem za bgbgbgbgbg...jos uvek je rano da znam da li cu za DOCEK-DOCEK biti na trgu, kopu, ili mozda cak i u kraljevu....u svakom slucaju cu biti 4****miles away from here............mwahhhh
 
...ova fotka je iz Bajine Baste :)
 

Prilozi

  • Image(05).jpg
    Image(05).jpg
    64,2 KB · Pregleda: 23
rnixon:
Nina & Billy - sta ste vi resili?

Blago vama, uh kako vam zavidim, sram me bilo :) :)

Sram te bilo..cccc..
Ako si vec odlucila da dodjes,mozes samnom i drustvancetom na Times Sq.pa posle toga
na neku finu djusku(ne zatvara se u 2am,secas se o cemu smo razgovarale ranije :D )

E da Billy zna gde ce ne bi bio inicijator za ponovno pokretanje ove teme. :p :p lol.Smislice taj nesto dobro
 
Jao!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako mi se ovo svidja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali (sto devojci srecu kvari) nema sanse da se strpam na neki avion, tj nema nigde mesta garantovano. Kad sam zvala u oktobru da se raspitam, imajuci u vidu planove sa izvesnom licnoscu personom, tada su mi rekli da je vec frka za rezervacije, te sam ja jos pre mesec dana odlucila da NG docekam u.................... Istanbulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa sve egzoticnim plesacicama!!!!!!!!!!!!!!!
Ali, ja svakako dolazim tokom 2007, kud puklo da puklo, pa se onda ti i ja nalazimo negde u USA i urnisemo od long icelanda! Deal?
 
rnixon:
Jao!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako mi se ovo svidja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali (sto devojci srecu kvari) nema sanse da se strpam na neki avion, tj nema nigde mesta garantovano. Kad sam zvala u oktobru da se raspitam, imajuci u vidu planove sa izvesnom licnoscu personom, tada su mi rekli da je vec frka za rezervacije, te sam ja jos pre mesec dana odlucila da NG docekam u.................... Istanbulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa sve egzoticnim plesacicama!!!!!!!!!!!!!!!
Ali, ja svakako dolazim tokom 2007, kud puklo da puklo, pa se onda ti i ja nalazimo negde u USA i urnisemo od long icelanda! Deal?

Tesko je zabu u vodu naterati..we have deal!!!
 
planirate LI ice tea bez mene...tz tz tz....

....otisao bih ja mozda na taj Times Sq cisto jednom u zivotu da vidim i dozivim to ali me toliko naplasise ovi domaci ameri da vise ne znam.....mora da se dodje jako rano, ne sme da se unese ama bas nista, stojis maltene u mestu 6 sati bez sanse da se bilo gde pomeris, itd...opet nisu oni navikli na guzvu u GSB-u, strajkove, studentske proteste, demostracije i slicno pa su mozda malo sa te strane i razmazeni :)

...dajte savet....
 
Sport_Billy:
planirate LI ice tea bez mene...tz tz tz....

....otisao bih ja mozda na taj Times Sq cisto jednom u zivotu da vidim i dozivim to ali me toliko naplasise ovi domaci ameri da vise ne znam.....mora da se dodje jako rano, ne sme da se unese ama bas nista, stojis maltene u mestu 6 sati bez sanse da se bilo gde pomeris, itd...opet nisu oni navikli na guzvu u GSB-u, strajkove, studentske proteste, demostracije i slicno pa su mozda malo sa te strane i razmazeni :)

...dajte savet....


Planiram Bubble tea i to s tobom jer bez tebe nista ne moze da prodje ;) ,a sto se Times sq.tice,rekoh ti vec na sta to lici.Od 4pm najkasnije trebam da budem tamo a i tad ce biti guzve,a okolne ulice se zatvaraju.
Festa se zavrsava u 00:05,jer kad se spusti kugla svi idu kuci,i nista se ne desava.Tako hocu da vidim to jednom u zivotu i to je to.Mozda posle toga i izadjem na televizor :p
Bas mi je zelja da vidim to,i onda ce moja misija u NYC biti zavrsena..na neko vreme
 
rnixon:
Znaci, Nina i Billy, obavezno pijemo LI! Detalje cemo utanaciti.
Sta je bubble tea? U pasivnim krajevima u kojima sam ja bila toga nema (ili ja nisam cula).


To je zeleni ili crni caj sa tapioka perlicama(kao,kao...neki zele),moze sa mlekom li bez,moze hladan ili topao,sa vocem...kakav hoces!Mene je Billy to pokazao i jako mi se svidelo,tako da mu se ovom prilikom zahvaljujem :D
Svidece ti se,samo ti dodji ;)
 

Back
Top