OZ-okruzni Zatvor

najbolji lik(kriminalac,faca,zlocinac)

  • Cris Keller

  • Tobias Becher

  • Vern Shilinger

  • Omar White

  • Karim Said

  • Tim Mecmanus

  • Jaz Hoyt

  • Rain O'Raili i Cyril*

  • Robson

  • Adebisi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Ekiman

Primećen član
Poruka
536
Sta mislite o seriji koja se prikazivala na hrt-2 ili jos pre na bk?koji vam je omiljeni lik koga ste mrzeli,ko je "bro proso a ko ne'' , sta mislite o zavrsetku?
Meni je najveca faca bio Cris Keller-''sexualni predator''

meni je to jedno od najboljih serija mozda cak bolja i od Sopranosa
 
Glasam za Rajana ali bez Cirila.
Pa u nedostatku dobrih serija OZ je stvarno osvezenje,mada su mi Sopranosi bolji.
A Tobias Becher koji je postao pederko me je najvise iritirao.
Dobar je i bio Busmalis,onaj matori sto kopa tunele,a najjaca mi je bio onaj zabar Napa dok ga Adebisi nije sjebao.
 
ryan bio i ostao od kako sam priv put gledala oz :D i svaki put bih mogla iznova.
i cyril je gotivan,bas mi je krivo sto su ga pogubili na kraju. :(
gotivila sam mnogo i saida i alvareza :D

negativci :adebisi :neutral: (da li postoji neko koga nije kresnuo :roll: ) i robson (isto pitanje) schillinger mi je ogavan takodje...svi arijevci ustvari.i onaj ljigavi timmy kirk :roll:
 
robson je najbolje prosao od svi njih"teoretski" koliko je sr*nja napravio dobro je i proso drugi su ginuli cim su dosli...stvarno serija je bila vrh vrho a najaci mi bio shilinger kada je na kraju rekao za kellera-that cooksucker....:-)

keller je bio najveca faca jel je sve uradio zbog ljubavi,sve iz zeznuo zbog osobe koje voli i od njegove ruke umro -ironija???....:-)
 
torrente_bg:
Nisi dobro pratio.Jer ga je razvaljivao onaj kad su ga izbacili iz bratstva.
Morao je da se sminka i ka-ra sa njim.Pa isao kod one casne sestre da place.
A i na kraju je prebacen u odel sa zarazenima.
pratila sam svaku epizodu i znam da ga je onaj wolfgang cutler,valjda se tako zove kresao ali u poslednjoj epizodi cini mi se ili kada je razgovarao sa dr nathan rekao je da mozda nije od njega dobio jer je overio u ozu sta je stigao i da ko zna ko ga je zarazio..tako nesto je bilo...
 
pa kazem za robsona da je super prosao za sva ubistva i mucenja,silovanja koje je uradio za shilingera+na svoju ruku a bio mesec dana kucka + sa aidsom moze ziveti jos10god+raditi sto je radio=nema pravde(ustvari to je oz) :-) ! a fakticki on je ispalio wolfganga i ubio ga a sestri peate rekao da wolf hoce da izvrsi samoubistvo...


btw rajan je retko ubijao svoje zrtve obicno je nagovorio da neko uradi to za njega...to je bila njegova tajna uspeha...
 
Gledala sam tu "mracnu" seriju na hrt2, onako lepo pred spavanje :) Sopranovi su mi bili bolji. Nijedan lik mi se ne svidja, ali najupecatljiviji su mi bili Said i Rajan. Bezveze sto su pogubili Cirila onako jadnog i nesvesnog, jos mu davali i elektro sokove, valjda da mu povecaju inteligenciju :confused:
 
Oz je retko interesantna serija, meni većina teško drži pažnju jer posle par epizoda sve postene nekako predvidljivo, kliše.
Otprilike se znaju granice u kojima se u serijama može ići. Ovde je ona svakako mnogo pomerena i stoga je naravno zanimljivija.
A omiljen lik - teško je izdvojiti. Bilo je tu i par sporednih uloga a bravura.
Nadam se da će biti nastavka.
 
Največa faca je
winters15.jpg


a od negativaca največi su:Schillinger , Adebisi i naravno neizostavni Ryan O'Reily.
 

Back
Top