Da li je Vuk nacista ili...? SS division!

СРБIN

Zainteresovan član
Poruka
206
Pošto je međunarodna org. za standardizaciju odbila zahtev srpske vlade da dvoslovna oznaka tj. internet domen Srbije bude .RS i poručila da možemo da biramo između .SP, .SQ, .SW, .SX i .SS, oglasilo se ministarstvo spoljnih poslova Srbije koje je za oznaku .SS (Srbi i Srbija / State of Serbia)! Ta oznaka ce verovatno biti i prihvaćena od strane ISO-a!
Do sada smo bili na lošem glasu kao zločinci, a mogu da zamislim šta će biti sada...

www.srbija.ss
wap.telekom.ss
 
Nemoj vise da mislis,molim te. Em si zensko,em si srbo-komunista,odsek SRS. :D:D:D
Jos kad bi znala da objasnis zasto si citirala deo mog posta bilo bi dobro. Znam da ne znas,tako da ne moras da pises objashnjenje,jer ce biti do bola smorno i verovatno kilometarsko.
Uzgred, nije lepo upadati u konverzaciju izmedju dvoje ljudi,nepozvan. :D:D:D
 
PLESsitnihDEMONA:
Nemoj vise da mislis,molim te. Em si zensko,em si srbo-komunista,odsek SRS. :D:D:D
Jos kad bi znala da objasnis zasto si citirala deo mog posta bilo bi dobro. Znam da ne znas,tako da ne moras da pises objashnjenje,jer ce biti do bola smorno i verovatno kilometarsko.
Uzgred, nije lepo upadati u konverzaciju izmedju dvoje ljudi,nepozvan. :D:D:D


mali Bilji da se obraćaš sa Vi... jasno?!!!
cccc
i da Vuk je sebični krelac. :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Nemoj vise da mislis,molim te. Em si zensko,em si srbo-komunista,odsek SRS. :D:D:D
Jos kad bi znala da objasnis zasto si citirala deo mog posta bilo bi dobro. Znam da ne znas,tako da ne moras da pises objashnjenje,jer ce biti do bola smorno i verovatno kilometarsko.
Uzgred, nije lepo upadati u konverzaciju izmedju dvoje ljudi,nepozvan. :D:D:D
Ja da hocu da mislim koliko umem, ti b gore prosao, nego prema nivou sagovornika 8-)
Upadacu gde hocu, a ti se zali moderatoru, neka mi stavi zabranu.
Jos nesto, nisam umela da izgovorim cestitio ni "mama" ni "tata" kad je Tito umro, do pre par godina (i manje) bila simpatizer SPO-a, tako da to o komunisti, kacite macku o rep.
Sto da zalim slova, ima ih dovoljno na mojoj tastaturi a i u azbuci, a ima i "papira" 8-)
 
Plava Bilja:
Ja da hocu da mislim koliko umem, ti b gore prosao, nego prema nivou sagovornika 8-)
Upadacu gde hocu, a ti se zali moderatoru, neka mi stavi zabranu.
Jos nesto, nisam umela da izgovorim cestitio ni "mama" ni "tata" kad je Tito umro, do pre par godina (i manje) bila simpatizer SPO-a, tako da to o komunisti, kacite macku o rep.
Sto da zalim slova, ima ih dovoljno na mojoj tastaturi a i u azbuci, a ima i "papira" 8-)

Ja se nikada ne zalim moderatoru.I gotovo uvek sam protiv zabrana,posebno ovde na forumu. A i bilo bi ruzno sa moje strane da trazim da se sabrani pisanje jednoj zeni,devojci,dami...iako sam balkanac,zamisli...:D:D (ionako je ono gore bila sala...doduse malo sarkasticna,ali boze moj) :D:D
Zamisli molim te kada sam i ja bio simpatizer SPO-a,nekada davno...pa kad sam pevao neke zabranjene poesmice po skoli,pa visio kod ulumente na razgovorima. Cak me jednom i rodjeni otac prebio kao sliku jer sam na sav glasa u kuci pevao neku zabranjenu pesmicu. :lol: :lol: :lol: Mitinzi...bla,bla...
I kacio plakate po ucionici raznih ondasnjih lidera i napushavao decu ondasnjih JNA oficira...i tako...svasta ponesto. Bio sam i simpatizer DS-a...sad sam onako,prilcno nezainteresovan za bilo koju stranku pojedinacno. Kad 90% stranaka ima gotovo identican program i procentulano isto toliko smradova u svomjim redovima.
Da ne duzim,dalje..nema smisla,treba i ostali nesto da kazu. :D:D
 
Мени је свеједно које ће бити ознаке.Па ако ће бити СС,нека буду.State of Serbia...OK,нек буде.Али помислити на СС дивизије је неозбиљно.Тако нешто ће пасти на памет само површнима или за*ебантима...Цео свет зна да је то немачка фашистичка творевина.
 

Back
Top