THAW

fantom piroman

Iskusan
Poruka
5.846
Imam problem sa igrom vec gore navedenom.On(kompjuter) mi jednostavno izadje iz igre kad je run-ujem.Please help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
Vidite ovako...Ja sam objavio ovu temu u nadi da ce mi neko pomoci.Umesto toga,ja sam i dalje na mrtvoj tacki.I da je gusarska,to ne menja cinjenicu da kod mog druga moze da se igra,a kod mene ne moze.
 
Haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Хало није лоша игра, знаш :)))

Пробај да реинсталираш. Можда је диск оштећен, а твој читач лош.
 
Pa *******, igraj kod drugara ili narezi ponovo na drugi disk sa diska za koji znash da radi, ili nadji istu igricu sa trece strane uzmi disk od nekog drugog
ako ne radi od dva-tri razlichita izvora onda je tvoj komp problem
pogledaj shta igrica zahteva, mozda ne prolazish njene minimalne zahteve
 
fantom piroman:
Haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alo bre prekini da spamujes teme glupostima! Nije ovo chat bre, neko ce se naci i odgovoriti, STRPI SE MALO!
 
kako nema evo mene :D

e ovako I moj buraz je imao isti problem meni igra se start a super a njemu pri ulasku izadje Imao je G-FORCE 4FX :(

3 dana poslije je kupio novu graficku kako je i planirao (ASUS RADEON 9800)
I igra je odma radila bez problema znaci ako nije crack losa konfiguracija :grin:
 
Probaj da uradis sledece.... :
Puter.jpg
 

Back
Top