Valjevski metalci&rokeri

Video sam gomilu klinaca nekih, takozvanih darkera kojima jos uvek niko nije rekao da se Nightwish raspao. Furaju neki njihov fazon a cak sam video i mnogo lepih devojaka koje je zbog razno-raznih razloga farbaju svoje prekrasno-plave (smedje) kose u mat crne, stavljaju crni karmin i oblace se u crno... Cemu sve to? Zbog muzickog pravca? Pa eto, volim i ja metal, ali po meni nikada ne bi rekli da slusam metal.

Sto se rokera tice, znam samo staru gardu, iste one likove koji su se pojavili na koncertu sklonista... Matori derani hehehehehehehe ;-)
 
Matoriji su u principu - drugari! Opusteni, furaju neki svoj pravac, znam ih skoro sve ... nisu losi.

Medjutim, kod devojaka ne volim sledece ... naime, imam utisak da se sve metalke (nemam bolji naziv za njih osim devojke-metalci) trude da ubiju svaku zenstvenost u sebi i da postanu skroz aseksualna bica kod kojih ne mozes primetiti primarne i sekudnarne polne karakteristike. Naravno, nisam ni za preterano isticanje istih, ali deca danas idu iz krajnosti u krajnosti. Ili se grudi spustaju na sto, ili se iste kriju kao da je sramota sto ih imaju.

Stvarno mi nije jasno zasto se devojke tako upropastavaju ... zbog cega? Zbog nekog klinca koji izgleda kao Emppu (ili kako se vec pise) iz Najhtvisha? Smesno i tuzno u isto vreme... Gde nestadose ciste i mirisne kose devojcica kojima sam se divio u osnovnoj skoli? Rumene obraze i osmehe zamenili su crni karmnimi, vestacki podocnjaci ili kurvinski crveni karmini i vestacke obrve. Razlika je u sitnicama...

Kuda ide ovo drustvo a kuda mi sa njim?
 
......(samo posmatram)........-slozio bih se sa @wILKOM......SVE STO JE REKAO....
<<OD a...DO sH>>>.........Ja sam bio u Morisonu davno,OK je mesto....i zenske,nisu ryzne....ali nije to moj fah!.......ok je,pa i Sunshine je bio neka vrsta,poslednja stvari....punk,rock,HC......zar,ne??
 
Ajzak je u kucu usho kao regal, smara vishe sve je isto, ali ne mogu a da se ne nasmejem, danas pustili neke spotove ne nekom kanalu, pa sam uputila kevu u prichu... Objasnih joj shta je 357, i da su ova nova deca reperi debili, da je sanshajn najkul bend... i to...

A njoj se svideo Atheist Rap... jer rekoshe... DZABA VRTIC , dzaba skola... :)))

A kaze i da je Gru rqanije imao bolje ribe u spotovima , ne svidja joj se tuhot...

Stvarno su ochajne..
 
DarkVulture:
Ajzak je u kucu usho kao regal, smara vishe sve je isto, ali ne mogu a da se ne nasmejem, danas pustili neke spotove ne nekom kanalu, pa sam uputila kevu u prichu... Objasnih joj shta je 357, i da su ova nova deca reperi debili, da je sanshajn najkul bend... i to...


BRAVO,BRAVO.....JEDNOSTAVNO B R I L I J A N T N O!!!!!! :twisted: :twisted:


------------sunshine CE OSTATI.....357 je vishe,blizi rokic......ja ih nesto bash....Stari 187 mi je bio cool...xexex....sto se tiche Grua(legende repa).....meni se ne svidjaju sve njegove "stavri"......AHAHAHA....uputila,kevu....e ako si pa ja moju grdim,nemoj Grand//NIJE TO DOBRO ZA USHI///.....leze ranije a ja ne moram po hleb.....xiixixi :roll:
-------Deb......MNOGO!....
 
Da da da, stari 187.. princeza sa asfalta i ostali tripovi, a i VUDUPOPAJ, on mi je najgenijalniji od svih, neprevazidjen lik i knjige su mu super.. i to.. Znaci I'm Lovin It.... mada kontam treba nam nova tema za to... malo oduzimamo metalcima i rokerima, nije da ih ne poshtujem ,ali u neku ruku i ne slusham to ..bas... ne opsesivno kao danashnja omladina...
 
Wilkołak:
Medjutim, kod devojaka ne volim sledece ... naime, imam utisak da se sve metalke (nemam bolji naziv za njih osim devojke-metalci) trude da ubiju svaku zenstvenost u sebi i da postanu skroz aseksualna bica kod kojih ne mozes primetiti primarne i sekudnarne polne karakteristike. Naravno, nisam ni za preterano isticanje istih, ali deca danas idu iz krajnosti u krajnosti. Ili se grudi spustaju na sto, ili se iste kriju kao da je sramota sto ih imaju.


Kuda ide ovo drustvo a kuda mi sa njim?

Ne znam samo koji ku*rac furaju sve to kad svaki muskarac voli napucano fensi ribu...da se ne lazemo.....svi ti nazovi metalci drkaju na Cecu....setaju te odrpane klinke iz fazona....znam ja...
 
Sesilija se ofucala k'o papudzijski macak! Imaju oni boljih diva na kojima ce da silje .....

A kontam da su ti klinci stvarno licemeri ... satro se pale na anoreksicne, izbeljene devojke a u stvari garant svi od reda merkaju neku "uciteljicu" od jedno 30-tak godina ... neku neudatu susetku ili slicno. Ma, koj' ce ga znati!
 
rokeri metalci ? nemam pojma sta da kazem ima puno neke dece
koja, se duvaju, jeste da imam dugu kosu, imao sam je i kad nisam
slusao rock pre 9 god, a danas je to postala moda da mi dodje da se
osisam bacim starke,kaubojke, ma ja sam tu samo zbog sex, drugs, rock n' roll & alkohol PECE 8-)
 

Back
Top