Nikada nisam imala decka!

  • Začetnik teme Angelina Jolie
  • Datum pokretanja
A

Angelina Jolie

Gost
"17 mi je godina,jos se nisam ljubila"-definitivno moja pesma;
Da li je problem sto mi se uvek svidjaju pogresni(arogantni)tipovi?Kako da smuvam nekoga?
Inace sam potpuno cool devojka,bilo je tu i nekih ponuda...ali nista zanimljivo..
Kako da se muski svet zainteresuje za mene?Ili da prestanem da mastam o princu na belom konju?
Mozda nikada i necu nikoga upoznati,pa je bolje da se odmah ubijem....... :cry:
Devojke potrebni su mi vasi saveti a ne vasa bajkovita iskustva!
Muskarci pisite sta volite,kakav prvi korak devojka da preduzme i da li bi vam smetalo da se smuvate sa potpuno neiskusnom devojkom?
Iskreno...
Please help!
 
Zivot je jednostavno takav, niko ti ne daje garanciju da ces biti srecna i da ce se tvoji snovi ostvariti,oko svega moras da se potrudis.Prvo moras da shvatis da tvoj "problem" uopste nije samo tvoj vec da se sa njim skoro svi suocavaju. Najtezi deo u zivotu je upravo taj period odrastanja kada postajes bolno svesna da su realnost i tvoja intimna mastanja dva sasvim odvojena sveta i da nije dovoljno nesto jako zeleti da bi se to i desilo.Izgleda ti tako nepravedno to sto decko koji ti se svidja verovatno nije svestan ni da postojis.I onda naravno padas u depresiju i pocinjes da se pitas cemu opste zivot kada je sve tako komplikovano i kada si tako mala i beznacajna.Resenje za to je budes strpljiva ,da pocnes da radis na sebi, da postanes svesna koliko vredis i shvatis da ti nije potreban niko da bi bila srecna.I tek tada ce te i drugi primecivati jer svako voli da bude pored nekoga ko je jak i veruje u sebe.I jedan praktican savet za kraj : podrudi se da ne mastas o , kako i sama kazes, pogresnim tipovima jer oni skoro nikada nisu onako divni kako ih ti zamisljas.Budi strpljiva, za prave stvari uvek treba vremena , a u medjuvremenu uzivaj jer zivot je tako lep, bez obzira da li imas decka ili ne :wink:
 
Alexandr:
Zivot je jednostavno takav, niko ti ne daje garanciju da ces biti srecna i da ce se tvoji snovi ostvariti,oko svega moras da se potrudis.Prvo moras da shvatis da tvoj "problem" uopste nije samo tvoj vec da se sa njim skoro svi suocavaju. Najtezi deo u zivotu je upravo taj period odrastanja kada postajes bolno svesna da su realnost i tvoja intimna mastanja dva sasvim odvojena sveta i da nije dovoljno nesto jako zeleti da bi se to i desilo.Izgleda ti tako nepravedno to sto decko koji ti se svidja verovatno nije svestan ni da postojis.I onda naravno padas u depresiju i pocinjes da se pitas cemu opste zivot kada je sve tako komplikovano i kada si tako mala i beznacajna.Resenje za to je budes strpljiva ,da pocnes da radis na sebi, da postanes svesna koliko vredis i shvatis da ti nije potreban niko da bi bila srecna.I tek tada ce te i drugi primecivati jer svako voli da bude pored nekoga ko je jak i veruje u sebe.I jedan praktican savet za kraj : podrudi se da ne mastas o , kako i sama kazes, pogresnim tipovima jer oni skoro nikada nisu onako divni kako ih ti zamisljas.Budi strpljiva, za prave stvari uvek treba vremena , a u medjuvremenu uzivaj jer zivot je tako lep, bez obzira da li imas decka ili ne :wink:

BRAVO MAJSTORE!!! :D
P.S.U nasoj zemlji,muskarci su definitivno deficitarna "roba" :!:
 
Angelina Jolie:
"17 mi je godina,jos se nisam ljubila"-definitivno moja pesma;
Da li je problem sto mi se uvek svidjaju pogresni(arogantni)tipovi?Kako da smuvam nekoga?
Inace sam potpuno cool devojka,bilo je tu i nekih ponuda...ali nista zanimljivo..
Kako da se muski svet zainteresuje za mene?Ili da prestanem da mastam o princu na belom konju?
Mozda nikada i necu nikoga upoznati,pa je bolje da se odmah ubijem....... :cry:
Devojke potrebni su mi vasi saveti a ne vasa bajkovita iskustva!
Muskarci pisite sta volite,kakav prvi korak devojka da preduzme i da li bi vam smetalo da se smuvate sa potpuno neiskusnom devojkom?
Iskreno...
Please help!
A mozda si lezbejka?
 
Angelina Jolie:
"17 mi je godina,jos se nisam ljubila"-definitivno moja pesma;
Da li je problem sto mi se uvek svidjaju pogresni(arogantni)tipovi?Kako da smuvam nekoga?
Inace sam potpuno cool devojka,bilo je tu i nekih ponuda...ali nista zanimljivo..
Kako da se muski svet zainteresuje za mene?Ili da prestanem da mastam o princu na belom konju?
Mozda nikada i necu nikoga upoznati,pa je bolje da se odmah ubijem....... :cry:
Devojke potrebni su mi vasi saveti a ne vasa bajkovita iskustva!
Muskarci pisite sta volite,kakav prvi korak devojka da preduzme i da li bi vam smetalo da se smuvate sa potpuno neiskusnom devojkom?
Iskreno...
Please help!


ja za dva meseca punim sesnaest i jos se nisam ljubila,pa sta.Nemogu sa nekim ko mi se nesvidja.Bila sam zaljubljena u jednog decka koji je stariji od mene pet god od mene i muvao me tri puta,ali ja ni sama neznam zasto nisam htela da se smuvam.Muvali su me jos dosta njih neki su hteli i da me cekaju dok se ne zaljubim u njih.Ali mene niko nije privlacio.Sada sam sama ali bas mi je super,ucim,citam knjige:obavezno procitaj od Mirjane Bobic Mojsilovic hapy end i prvi i drugi deo,izlazim,druzim se i lepo mi je.Svidja mi se jedan decko sa kojim zelim da se smuvam,dao mi je neke signale prosle subote u diskoteci i sada sam se bacila u napad.Mozda sam oduzila,ali dragomi je da postoji neko slican meni.Nemoj da se nerviras sve se desi u svoje vreme.Ne valja zuriti jer nikad ne ispadne kako treba.
 
Budi ono sto jesi. Ne vredi menjati se zbog veze, ne u pocetku u svakom slucaju. A i sto je neko spomenuo mozda ima nekih finijih od tih arogantnih oko tebe koje ti ne primecujes.
Jedan savet, da bi volela druge moras voleti sebe.
Nadji sta cenis kod sebe i razvijaj te osobine. Pamet, muzikalnost, kreativnost, empatija, stagod. Onda pokusaj da nadjes nekog ko ima slicne osobine.
 
Angelina Jolie:
"17 mi je godina,jos se nisam ljubila"-definitivno moja pesma;
Da li je problem sto mi se uvek svidjaju pogresni(arogantni)tipovi?Kako da smuvam nekoga?
Inace sam potpuno cool devojka,bilo je tu i nekih ponuda...ali nista zanimljivo..
Kako da se muski svet zainteresuje za mene?Ili da prestanem da mastam o princu na belom konju?
Mozda nikada i necu nikoga upoznati,pa je bolje da se odmah ubijem....... :cry:
Devojke potrebni su mi vasi saveti a ne vasa bajkovita iskustva!
Muskarci pisite sta volite,kakav prvi korak devojka da preduzme i da li bi vam smetalo da se smuvate sa potpuno neiskusnom devojkom?
Iskreno...
Please help!
pa malo snizi kriterijume ljubavi...pa ce ici,a nauci i da kuvas za svaki slucaj :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top