Nikada nisam imala decka!
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Nikada nisam imala decka!

Angelina Jolie
    Guest

Podrazumevano Nikada nisam imala decka!

"17 mi je godina,jos se nisam ljubila"-definitivno moja pesma;
    Da li je problem sto mi se uvek svidjaju pogresni(arogantni)tipovi?Kako da smuvam nekoga?
    Inace sam potpuno cool devojka,bilo je tu i nekih ponuda...ali nista zanimljivo..
    Kako da se muski svet zainteresuje za mene?Ili da prestanem da mastam o princu na belom konju?
    Mozda nikada i necu nikoga upoznati,pa je bolje da se odmah ubijem.......
    Devojke potrebni su mi vasi saveti a ne vasa bajkovita iskustva!
    Muskarci pisite sta volite,kakav prvi korak devojka da preduzme i da li bi vam smetalo da se smuvate sa potpuno neiskusnom devojkom?
    Iskreno...
    Please help!

Colin Farrell
    Guest

Podrazumevano coooooooool

Mene to bas pali!
    Bolje nego one-sa svakim...
    Sve ce to doci na svoje,videces...

Guest

Podrazumevano

Nisam ni ja. Nemoj da se sekiras :wink: :wink:

Guest

Podrazumevano

Jel to blam??!

Guest

Podrazumevano Re: Nikada nisam imala decka!

Samo iskuliraj. Jos si ti mlada, mada vreme leti...

Početnik
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zivot je jednostavno takav, niko ti ne daje garanciju da ces biti srecna i da ce se tvoji snovi ostvariti,oko svega moras da se potrudis.Prvo moras da shvatis da tvoj "problem" uopste nije samo tvoj vec da se sa njim skoro svi suocavaju. Najtezi deo u zivotu je upravo taj period odrastanja kada postajes bolno svesna da su realnost i tvoja intimna mastanja dva sasvim odvojena sveta i da nije dovoljno nesto jako zeleti da bi se to i desilo.Izgleda ti tako nepravedno to sto decko koji ti se svidja verovatno nije svestan ni da postojis.I onda naravno padas u depresiju i pocinjes da se pitas cemu opste zivot kada je sve tako komplikovano i kada si tako mala i beznacajna.Resenje za to je budes strpljiva ,da pocnes da radis na sebi, da postanes svesna koliko vredis i shvatis da ti nije potreban niko da bi bila srecna.I tek tada ce te i drugi primecivati jer svako voli da bude pored nekoga ko je jak i veruje u sebe.I jedan praktican savet za kraj : podrudi se da ne mastas o , kako i sama kazes, pogresnim tipovima jer oni skoro nikada nisu onako divni kako ih ti zamisljas.Budi strpljiva, za prave stvari uvek treba vremena , a u medjuvremenu uzivaj jer zivot je tako lep, bez obzira da li imas decka ili ne :wink:

anakin
    Guest

Podrazumevano

pa sta se lepis na arogantne tipove?
    mozda u tvojoj okolini ima finih momaka koje ti ni ne primecujes....
    izbirljiva si, sestro. ne kazem da je to lose ali mozda malko preterujes.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Citat Original postavio Alexandr
    Zivot je jednostavno takav, niko ti ne daje garanciju da ces biti srecna i da ce se tvoji snovi ostvariti,oko svega moras da se potrudis.Prvo moras da shvatis da tvoj "problem" uopste nije samo tvoj vec da se sa njim skoro svi suocavaju. Najtezi deo u zivotu je upravo taj period odrastanja kada postajes bolno svesna da su realnost i tvoja intimna mastanja dva sasvim odvojena sveta i da nije dovoljno nesto jako zeleti da bi se to i desilo.Izgleda ti tako nepravedno to sto decko koji ti se svidja verovatno nije svestan ni da postojis.I onda naravno padas u depresiju i pocinjes da se pitas cemu opste zivot kada je sve tako komplikovano i kada si tako mala i beznacajna.Resenje za to je budes strpljiva ,da pocnes da radis na sebi, da postanes svesna koliko vredis i shvatis da ti nije potreban niko da bi bila srecna.I tek tada ce te i drugi primecivati jer svako voli da bude pored nekoga ko je jak i veruje u sebe.I jedan praktican savet za kraj : podrudi se da ne mastas o , kako i sama kazes, pogresnim tipovima jer oni skoro nikada nisu onako divni kako ih ti zamisljas.Budi strpljiva, za prave stvari uvek treba vremena , a u medjuvremenu uzivaj jer zivot je tako lep, bez obzira da li imas decka ili ne :wink:
    BRAVO MAJSTORE!!!
    P.S.U nasoj zemlji,muskarci su definitivno deficitarna "roba"

Guest

Citat Original postavio Angelina Jolie
    Da li je problem sto mi se uvek svidjaju pogresni(arogantni)tipovi?Kako da smuvam nekoga?
    Inace sam potpuno cool devojka,bilo je tu i nekih ponuda...ali nista zanimljivo..
    Kako da se muski svet zainteresuje za mene?Ili da prestanem da mastam o princu na belom konju?
    Muskarci pisite sta volite,kakav prvi korak devojka da preduzme i da li bi vam smetalo da se smuvate sa potpuno neiskusnom devojkom?
    Iskreno...
    Please help!
    A mozda si lezbejka?

jj
    Guest

Iskreno...
    Please help!

ja za dva meseca punim sesnaest i jos se nisam ljubila,pa sta.Nemogu sa nekim ko mi se nesvidja.Bila sam zaljubljena u jednog decka koji je stariji od mene pet god od mene i muvao me tri puta,ali ja ni sama neznam zasto nisam htela da se smuvam.Muvali su me jos dosta njih neki su hteli i da me cekaju dok se ne zaljubim u njih.Ali mene niko nije privlacio.Sada sam sama ali bas mi je super,ucim,citam knjigebavezno procitaj od Mirjane Bobic Mojsilovic hapy end i prvi i drugi deo,izlazim,druzim se i lepo mi je.Svidja mi se jedan decko sa kojim zelim da se smuvam,dao mi je neke signale prosle subote u diskoteci i sada sam se bacila u napad.Mozda sam oduzila,ali dragomi je da postoji neko slican meni.Nemoj da se nerviras sve se desi u svoje vreme.Ne valja zuriti jer nikad ne ispadne kako treba.

Guest

Podrazumevano

Ma ovo spada u tinejdzersku rubriku

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Mogu ja

Gde bi smetalo? Evo cak predlazem samog sebe.

kosina
    Guest

Podrazumevano

izmeni to i nadji se sa nekim debilom sa krstarice
    problem solved

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio kosina
    problem solved
    bez vredjanja :?

sina ko
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    Citat Original postavio kosina
    problem solved
    bez vredjanja :?
    a sto vredjanje datab zar nisu

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

to je tvoje licno misljenje..... ovde samo pokusavam da prekinem raspravu pre nego sto je i pocela

bolje je da ja kazem ono nego da krenu na tebe sa provociranjem

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    to je tvoje licno misljenje..... ovde samo pokusavam da prekinem raspravu pre nego sto je i pocela

bolje je da ja kazem ono nego da krenu na tebe sa provociranjem
    vazi base

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

ako si zaista sigurna da ti treba princ na belom konju,nikada nemoj da prestanesh da ga chekash...znaj
    LJUBAV JE ZAKON,LJUBAV POD VOLJOM!

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Ne zaboravi da princ trazi princezu, da li si sigurna da si ti ta.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

pogledaj u sebe pa onda okolo sebe.
    pozdrav srdj

Guest

Podrazumevano

pa sta?
    sve je to individualno!

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Budi ono sto jesi. Ne vredi menjati se zbog veze, ne u pocetku u svakom slucaju. A i sto je neko spomenuo mozda ima nekih finijih od tih arogantnih oko tebe koje ti ne primecujes.
    Jedan savet, da bi volela druge moras voleti sebe.
    Nadji sta cenis kod sebe i razvijaj te osobine. Pamet, muzikalnost, kreativnost, empatija, stagod. Onda pokusaj da nadjes nekog ko ima slicne osobine.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    ako si zaista sigurna da ti treba princ na belom konju,nikada nemoj da prestanesh da ga chekash...znaj
    LJUBAV JE ZAKON,LJUBAV POD VOLJOM!
    ne razumem te jel treba da ceka ili ne? objasni malo 'ljubav pod voljom'

Mrgudmeda
    Guest

Podrazumevano

Sta cekas,izadji pa ga nadji.

frojd
    Guest

Iskreno...
    Please help!
    pa malo snizi kriterijume ljubavi...pa ce ici,a nauci i da kuvas za svaki slucaj

Slične teme

1. ORGAZAM NISAM DOZIVELA NIKADA
    Autor romanticna riba u forumu Žene
    Odgovora: 441
    Poslednja poruka: 03.12.2013., 20:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •