VISOK PING

snajper007

Početnik
Poruka
3
Imali neko pametnu koju imam ADSL 4MB brzina odnosno kod nas u Bosni to je 9g paket najaci u adsl-u.Kad igram call of duty na internetu imam ping medju najvecima a svi sa kojima igram imaju slabiji adsl odnosno dvaput sporiji od mene.Moj komp je intel 64 bit 3,2 procesor, 2gige rama DDR2,Asus x 800 grafika,Gigabitova maticna 925 ako je mjerilo morao bi i tu imati manji ping.Komsija mi preko puta u istoj zgradi ima 3g paket odnosno 1mb brzinu njegov ping je 28-35 a moj 50-80.Nesmijem ga nis pitati sramota me ja placam 35 eura mjesecno a on ni 20 i brzi skoro duplo.Dali je do mene neki razlog ili samo do linije ili neceg drugoga.Inace svaka cast na forumu super je vec sam nekoliko stvari odradio na vasu pomoc.visok ping :confused:
 
to je do tvoje veze...jbg moze biti svasta,druga centrala (loshija),loshiji kablovi,oprema...ima tu dosta uticaja..ali shta hocesh,ping do 80 je sasvim dobar,ja se molim bogu da bude ispod 150 :)
 
'Vako. Ja imam kablovski net, konekcija mi 256 kb/s, poslednjih dana u Jedi Academy mi je ping 150 - 200. Normalno mi je 100 - 130, pa se ti tesi. Danas mi je bio 576, skroz neigrivo.
 
Ja sam imao veliki problem sa pingom na kanteru na netu cak i na lanu picio je do 500. a cod 2 do 180
Kad mi je puko windows ,posle reinstalacije zaboravio sam da instaliram kasperskog i avp i firewall
kanter i cod 2 sam picio ko lud na mrezi i na lanu
cod 2 mi je pao na tvojih 50-80 a kanter na netu oko30 a na lanu mozda oko 10
po instalaciji istog kasperskog sve se vratilo na staro .
cak i kad ih iskljucim firewal i avp smanji mi se ping ali ne mnogo mene je to zezalo probaj da deinstaliras firewal pa probaj kako ide
Ja sam tako dugo izlazio na net bez firewall-a i pikao i cs i cod 2
Da veza mi je bila adsl 256 kod sezama(slepaca)
 

Back
Top