E neces majke ti ga

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Imam jedno cudno pitanje, a mozda i nije cudno jebel li ga. Devojke da li ste nekad bile u fazonu "E neces majke ti ga" u situaciji kad vam pridje ekstra sladak decko. Da pomislite u fazonu "Sta je ovaj umislio da moze svaku da ima" i onda odjebete lika da bi ste dokazale da ne moze da ima svaku.

Ono fazon jedan delic vas kaze "Mnogo jel/sladak/divan/dobar frajer" a drugi delic kaze "Odjebi ga ispadni riba". Jeste li nekad imale taj konflikt licnosti u vama.
 
AcaBg82:
Imam jedno cudno pitanje, a mozda i nije cudno jebel li ga. Devojke da li ste nekad bile u fazonu "E neces majke ti ga" u situaciji kad vam pridje ekstra sladak decko. Da pomislite u fazonu "Sta je ovaj umislio da moze svaku da ima" i onda odjebete lika da bi ste dokazale da ne moze da ima svaku.

Ono fazon jedan delic vas kaze "Mnogo jel/sladak/divan/dobar frajer" a drugi delic kaze "Odjebi ga ispadni riba". Jeste li nekad imale taj konflikt licnosti u vama.
Aco, zasto ja imam osecaj da si ti skoro popio korpu?
 
Acika ne znam sta da ti kazem.
Ako imas problem bolje je da dobro pogledas i vidis sta je u pitanju i resis to.
Bolje je i traziti pomoc nego imati ozbiljan problem, nije to sramota.
Mnogo je gore ziveti sa tim.
 
AcaBg82:
Imam jedno cudno pitanje, a mozda i nije cudno jebel li ga. Devojke da li ste nekad bile u fazonu "E neces majke ti ga" u situaciji kad vam pridje ekstra sladak decko. Da pomislite u fazonu "Sta je ovaj umislio da moze svaku da ima" i onda odjebete lika da bi ste dokazale da ne moze da ima svaku.

Ono fazon jedan delic vas kaze "Mnogo jel/sladak/divan/dobar frajer" a drugi delic kaze "Odjebi ga ispadni riba". Jeste li nekad imale taj konflikt licnosti u vama.

Ne.Ja tacno znam kad hocu a kad necu da budem sa ekstra slatkim deckom.
 
Cossack:
U svakom slucaju ne bi trebalo to da radi ako je pametna.Nije samo stvar u strava momku, taj momak mora id joj se dopadne.

Nije stvar u strava momku, taj momak mora da se nasao tu u pravom trenutku.Ja stalno naglasavam vaznost kad se nesto desava.Valjda je ljudima sve isto na primer sad i pre 5 godina i pre 4 dana pa zato niko osim mene ne naglasava da je vazno vreme i pravi trenutak za svaki dogadjaj.
 
Mozda, ako joj nije dan, ali ako se radi o stabilnoj osobi, prilika , kada ti se neko dopadne, se ne propusta, bar ja ne razumem to.Govorimo o prilazenju na prvi pogled, drugo je ako je tripovao a ona ga cekala 5 god.
 
Cossack:
Mozda, ako joj nije dan, ali ako se radi o stabilnoj osobi, prilika , kada ti se neko dopadne, se ne propusta, bar ja ne razumem to.Govorimo o prilazenju na prvi pogled, drugo je ako je tripovao a ona ga cekala 5 god.

Mozda je osoba stabilna ali zivi u nestabilnoj porodici, mozda je maltretiraju roditelji, mora da cuva mladju sestru i da je vaspitava, mozda mora da zaradjuje za porodicu.Mozda za dve godine to sve nece morati da radi, pa je tek za dve godine pravi trenutak za tog strava decka.Bas o prvom pogledu i ja govorim.
 
Da, mozda, ali ja ne govorim o ektremnim situacijama kada mora da cuva sestru od roditelja ili da bude pored nje zato sto oni ne vode racuna.
Mislim da ja ne bih sebi nikad dozvolio takvu situaciju cak i kada bih bio u njoj.
 
naravno, to je prilicno zastupljeno, i ne mora biti vezano za izgled vec uopste za njenu procenu i uporedjivanje da li je lik u globalu kvalitetniji od nje na poljima gde to ne sme biti. Ako doticna proceni da je tako, nema mu pomoci.
I dok on maestralno izvodi interpolne kung fu kate i pleni svojom pojavom ona se umesto nadahnutom, u bedoci svog uma oseca isfrustriranom, te odlucuje da ga u startu upuca kao zeca
 
Cossack:
Da, mozda, ali ja ne govorim o ektremnim situacijama kada mora da cuva sestru od roditelja ili da bude pored nje zato sto oni ne vode racuna.
Mislim da ja ne bih sebi nikad dozvolio takvu situaciju cak i kada bih bio u njoj.

Ne bi dozvolio sebi situaciju da cuvas sestru? Ni ja necu slicne situacije da dozvolim u svojoj porodici pa sam se zato pravila da ne postojim sve te godine, a tek sam pocela da postojim kad sam se odselila u Beograd.Tako cu sad ponovo, istorija se ponavlja, ispred mene su duge godine cekanja.
 

Back
Top