E neces majke ti ga

latica:
E vise i Bogu i svetu, o tome kako su sve ribe koje odbiju tipa natripovane, i kako one zaboga to rade samo da impresioniraju okolinu.
Inspiraciju za ovako nesto moze da dobije samo neko ko muva sesnaestogodisnjakinje. Jer to je doslovno odraz samo onog sto se zove klinka.
A normalne devojke imaju milion drugih razloga zasto ce te ispaliti. Ali napaceni tipovi uvek moraju da razmisljaju u stilu: "zju pa meni nista zivo ne fali, ja sam savrsen i kako se zaboga ona drznula da me ispali, mora da se folira, kako da joj se ne dopadnem ja OVAKAV".
debilana


Ali "ZJU"!!!!!!!

:smile: :smile:

MA ribe tesko da ce da ispale tipa ako vide da je lovaran.
 
AcaBg82:
Imam jedno cudno pitanje, a mozda i nije cudno jebel li ga. Devojke da li ste nekad bile u fazonu "E neces majke ti ga" u situaciji kad vam pridje ekstra sladak decko. Da pomislite u fazonu "Sta je ovaj umislio da moze svaku da ima" i onda odjebete lika da bi ste dokazale da ne moze da ima svaku.

Ono fazon jedan delic vas kaze "Mnogo jel/sladak/divan/dobar frajer" a drugi delic kaze "Odjebi ga ispadni riba". Jeste li nekad imale taj konflikt licnosti u vama.
teshi se, aco.... teshi se..... :lol:
 
Silent Bob:
Uf, ovaj... Errr, kako da se izrazim... uf, uf... Nijedan cvet na ovom svetu, errr, nije dostojan lepote vaseg osmeha, ovaj, kako da se izrazim, rumenila vasih obraza, ljubavi vaseg srca, uh, ja sam inace normalan... ali kad vas vidim... ovaj... zanemim, motorika prestane, a srce jace zakuca... uf, kako da kazem, ovaj... znate... uf, uf...

Ej, Bobe, oces da me zenis?! :D
 
AcaBg82:
Pa i ja sam bio sa jednom od najboljom ribom u mojoj skoli, ali to je davno proslo vreme, nekad bilo.
----------MENI NIJE JASNO STA TEBE BUNI???????........ma jesu djavolice,zene,ne sve naravski.......morash da chitas sa ysana,pogledash u ochi.......a sta fali da napravish pauzu ko ja 7 godina bez devojke......imao sam 2 zaredom za manje od 1 dana,ALI nisam ja kapacitet da izlazim sa njima,probao sam.......nadji nesto po zurkama..za noc....bifeima,pitaj nekog klinca,za ....'fufice", i CEPAJ za mene bro! ;-)
 
Aco jel bre koliko tebe ovi sa krstarice plaćaju da im ti izmišljaš ovakve teme? :roll: puno ti komplikuješ stvari ako joj se svidiš to je to, nema tu neke posebne filozofije e sad druga je priča kako poboljšati učinak zavođenja 8-)
 
Ako mi se svidi taj koji mi pridje,sigurno necu da ga odjebem.Mislim zasto bih?pred kim da ispadnem riba?Pred njim,ili sama pred sobom?Glupost........
Mislim desavalo mi se ranije da eto tako nekom tipu dam broj,pa kasnije ga otkacim ili iskuiram,ali i to retko......one koji mi se ne dopadaju u startu odbijem.nemam tu vrstu konflikta.
 
....mozda je pitanje koliko je neko povodljiv(neko-i jedna druga polovina) i da li mu je stalo da stvari radi na svoj nachin i zato shto zeli ili mu je vishe stalo do mishljenja sredine- chime samo privremeno sebi dize cenu, jer sebe ne mozemo da prevarimo....u svakom sluchaju nisam pristalica hijerarhijskog razmisljanja,postavljanje sebe na lestvicu bilo kakve sredine dovodi do ruznog obrta kada se shvati da su skale od truloga drveta...ljudi poshtuju snagu lichnosti i individualnost,a ne glumatanje.....stoga devojchice dajte shansu individualnosti-nisam neshto lep,al shto imam zvaku... :razz:
 

Back
Top