Jednakovrednost, i tako to...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Nesto sam razmisljao (a znamo da to uvek iznedri novu mudrost!) i shvatio nesto...

Nepravedno je da prostitucija tako puno naplacuje.

Inzenjer u nekoj stranoj naftnoj kompaniji (znaci godine skolovanja, i jedno od najplacenijih radnih mesta na svetu) zaradjuje dnevno (12h smena) koliko prosecna prostitutka za 2-3 odnosa. A to moze da radi skoro svaka zena, samo ako nije totalni gabor!

Zar to ipak nije preplaceno??? :confused:

A na koji nacin muskarci da se izbore za svoja prava da zarade na tako lak nacin?





Sve u svemu to je jedini valjda izuzetak, od pravila ekonomije, da je nesto tako skupo, (zapravo najskuplje na svetu) a da ga ima tako puno!
 
A rizik od povreda na radu, bolestina itd.
One jadne nemaju ni zdravstveno, bolovanje, pravo na odstetu usled razlicitih povreda na radu, placeni odmor, ali najgore penzija. Sta ce kad omatore, a? Nisi o tome razmisljao. :lol:
Da ne govorim o makroima.

Cuo sam da u jednoj "extra", legalnoj javnoj kuci u Milanu noc za lovatore noc kosta 10 000 $.
E to je vec nesto.
 
Cossack:
A rizik od povreda na radu, bolestina itd.
One jadne nemaju ni zdravstveno, bolovanje, pravo na odstetu usled razlicitih povreda na radu, placeni odmor, ali najgore penzija. Sta ce kad omatore, a? Nisi o tome razmisljao. :lol:
Da ne govorim o makroima.

Cuo sam da u jednoj "extra", legalnoj javnoj kuci u Milanu noc za lovatore noc kosta 10 000 $.
E to je vec nesto.

Jeste imaju teske "uslove rada" ali i dalje one zarade (znaci govorim o nekim koje nisu dno, nego onako) 100-200e za jednu "rundu" a to je pola mesecne plate kod nas.
 

Back
Top