SOLO PEVANJE

le_malade_imaginaire

Zainteresovan član
Poruka
229
Imam 18 godina i zeleo bih da upisem osnovnu muzicku skolu... Solo pevanje. Cuo sam da se bas u mojim godinama pocinje, i zato bih zeleo da pocnem. Interesuje me samo da li postoje neki preduslovi za upis i koji su predmeti, koliko godina traje itd.
Hvala unapred!!!
 
ovako ona se bavi solo pevanjem u onoj srednjoj muzickoj na banovom brdu ali ona svira flautu ali kaze da ne moras da sviras neki instrument da bi se bavio solo pevanjem porucila ti je ovako:da se obratis prvoj srednjoj muzickoj u blizini nemz veze koliko si star ili da ides na privatne casove ali tu ti ne mogu pomoci ne znam nikoga ko ih daje toliko od mene sretno i kad postanes poznat da mi napises autogram!
 
Hvala puno... Jos uvek ne znam da li da se odvazim i odem... ili ipak ne... Ali, u svakom slucaju, imacu te na umu kad postanem poznat :D Jos neko ako naidje na ovu temu, slobodno podelite utiske o solo pevanju sa mnom ...
 
Jos uvek ne znam da li da se odvazim i odem... ili ipak ne...
moras da probas kako ces inace znati da li ti to ide od ruke ili ne...veruj mi ljudi se ne kaju zbog stvari koje su uradili vec zbog onih koje nisu! :wink:
 
Odvazio sam se i otisao!!! Primili su me, pocinjem u sredu. Nadam se da ce mi se dopasti program. Profesor solo pevanja mi je bas super, opusten lik... Za ostale jos ne znam. Mislim da ce ovo biti lepo iskustvo...
Emilija, hvala ti, jer mislim da nije bilo tebe, verovatno ne bih ni otisao... :)

veruj mi ljudi se ne kaju zbog stvari koje su uradili vec zbog onih koje nisu!

THNX!!!
 
le_malade_imaginaire:
Odvazio sam se i otisao!!! Primili su me, pocinjem u sredu. Nadam se da ce mi se dopasti program. Profesor solo pevanja mi je bas super, opusten lik... Za ostale jos ne znam. Mislim da ce ovo biti lepo iskustvo...
Emilija, hvala ti, jer mislim da nije bilo tebe, verovatno ne bih ni otisao... :)



THNX!!!
Hi,znash ja idem u muzichku pa te mogu malo uputiti shto se tiche struchnih predmeta.... :-) Imacesh solfedjo to ti je veoma koristan predmet jer ce te nauchiti da zapishesh notama ono shto chujesh to se vezba diktatima i imacsh neke vezbe da pevash...moj savt vezbaj ga kada god imash vremena...I ja hocu da krenem na solo pevanje a inache sviram sax... 8-) Puno srece i samo budi uporan bez obzira da li ti je neshto teshko i imaj strpljenja jer se na kraju taj sav trud isplati ;-)
 
Dopada mi se sve... Krenuo sam sa casovima... Doduse, sada idem na 10-dnevnu ekskurziju, i toliko me grize savest sto cu propustiti toliko casova u muzickoj, kojih vec ionako ima malo, ali ekskurzija je ekskurzija :D
Nadam se da se necu razocarati u solo pevanje, inace, imate cast da pricate sa tenorom :) he he he...
 
Uroshe Lol.... hiahiahahah...
Ja sam zavrshio nizhu muzichku.... Imao sam hor, mada... Nemam bash neki dar za pevanje... Inache sam tenor... Inache... Tema nije bash prikladna za ovaj podforum, jer treba govoriti o shkolama (ochigledno...),
 
Nema potrebe da mi namigujes toliko, nisam ja gej, nego profesor mi solo pevanja :D :lol:
ha ha ha ha



___________________________
*ovaj post je pisan u potpunom emocionalnom rastrojstvu, stoga molimo da njegovu sadrzinu ne uzimate zdravo za gotovo.
 

Back
Top